RealWoman Akadémia


Najkľúčovejšie pre ženu je, vedieť, KTO JE. 
Poznať svoju hodnotu, sny, slobodu, schopnosti, potenciál a poslanie.

Keď to žena vie, šíri okolo seba spokojnosť, harmóniu a lásku. Keď žena vie, kto je a čo dokáže, je autentická a slobodná. S ľahkosťou a radosťou realizuje svoje sny a poslanie. Je inšpiráciou pre svoje okolie, vyžaruje magnetickú energiu a je krásna. 

Keď žena ešte nevie, kto je alebo na to zabudla, nikto a nič jej nedokáže dodať chýbajúci pocit dostatočnosti, hodnoty, lásky a rešpektu. Vtedy žena o sebe a o druhých pochybuje, porovnáva sa a žije na minime svojho potenciálu. 

Pozývam vás, zažiť svoj najväčší potenciál. Aktivujte svoje skryté talenty, schopnosti a ženskú energiu. Prebuďte a naplňte svoje poslanie. Dôverujte si a nasledujte intuíciu. Používajte svoju skutočnú ženskú silu na to, aby ste mali pozitívny vplyv na svoje okolie.

Svet potrebuje ženy, ktoré poznajú svoju hodnotu a sú dostatočne odvážne na to, aby boli samy sebou vo vzťahoch, v rodine, v biznise, v práci, v politike a v spoločnosti. Svet potrebuje pravdivú ženskú energiu, aby sa dostal do rovnováhy. A tam my ženy musíme začať od seba, prácou na sebe. Potrebujeme prevziať zodpovednosť za svoju silu a život, aby sme mohli byť vnútorne slobodné, láskavé a odvážne. 

RealWoman Akadémia je cestou k vášmu navyššiemu ženskému potenciálu. 

Katarína Zacharová

Zakladateľka RealWoman Akedémie a RealWoman 

kz-podpis-300x129

TRANSFORMAČNÉ PROGRAMY PRE ŽENY

Online alebo osobné transformačné programy špeciálne nadizajnované pre potreby a rozvoj žien a ich potenciálu, aby mohli uskutočniť reálnu a trvalú zmenu. 

Prekonajte limitácie a realizujte sny

12 online video a audio tréningov + 12 PDF pracovných zošitov + skupinový a individuálny koučing.


Osloboďte sa od 12 limitácií, ktoré sabotujú váš úspech a začnite žiť slobodne bez obmedzení, aby ste mohli vytvoriť kvalitu života, vzťahy, zdravie, kariéru alebo biznis, po ktorých už dlho túžite a si ich zaslúžite!

Program vhodný aj pre mužov! 

Be Real – Ži naplno (LEVEL 1)

6 intenzívnych transformačných tréningov + 6 audio meditácií + 6 PDF pracovných zošitov + skupinový a individuálny koučing.


Váš skutočný krok ku vnútornej slobode a najvyšiemu potenciálu. Jedinečný 6-týždenný transformačný program Be Real – Ži naplno od Kataríny Zacharovej vám umožní prekonať obmedzenia a strach, ktoré vám bránia žiť naplno svoj najvyšší potenciál. Naučíte sa aktívne používať svoju vnútornú silu, intuíciu, talenty a potenciál, aby ste tu a teraz žili život, po akom najviac túžite. 

TRÉNINGY A WORKSHOPY

Intenzívne workshopy a tréningy, ktoré vám pomôžu prepojiť to, čo už viete s novými informáciami. A hlavne vám ukážu krok po kroku, ako zobrať to, čo viete a začať to reálne aj žiť. 

Sebavedomá a krásna žena

Dňa 15. október 2016 (sobota) od 9:00 do 16:00 hod. v Bratislave


 ako byť ženou a aktivovať svoju ženskú silu, 

 sebaprijatie,

 spoznajte svoju jedinečnosť,

 sebahodnota,

 vyššia múdrosť a intucíia,


Tento workshop ešte pripravujeme, ak máte o túto tému záujem, napíšte nám na email info@realwoman.sk a hneď vám dáme vedieť, akonáhle bude pripravený koncept.

Prebuďte svoje talenty a schopnosti

Dátum bude upresnený


Tento workshop ešte pripravujeme, ak máte o túto tému záujem, napíšte nám na email info@realwoman.sk a hneď vám dáme vedieť, akonáhle bude pripravený koncept.

RealWoman Business Circle

KAŽDÝ MESIAC NOVÁ TÉMA, MENTORING A NETWORKING

Používajte ženskú intuíciu a múdrosť v biznise. A získajte nový, nezaujatý, odborný pohľad a riešenie pre váš projekt, podnikanie či pracovnú výzvu.

RealWoman Business Circle sú osobné stretnutia podnikateľov, začínajúch podnikateľov či zamestnancov, ktorí sa stretnú za zámerom brainstormingu, mentoringu a výmeny riešení, skúseností, rád a podpory pre ich projekt, podnikanie alebo pracovnú výzvu v skupine do 10 ľudí z rôznych pracovných oblastí. Stretnutia sú zamerané vždy na inú tému a konajú sa za účasti vždy iného mentora, skúseného podnikateľa, odborníka alebo profesionála. Dôležitou súčasťou v priebehu stretnutí je zdieľanie skupiny a individuálny čas na otázky každého účastníka.

Dátumy a témy:

7.6.2016 – SEBAMOTIVÁCIA – ako byť koncetrovaná, časovo efektívnejšia a vedieť samu seba motivovať ku akcii

12.7.2016 – HARMONICKÉ VZŤAHY – ako budovať vo vťahoch porozumenie, rešpekt a harmóniu

Pobyt na Bali a v Malajzii — Zväščíte víziu o svojom živote a biznise

16- DENNÝ TRANFORMAČNO-CESTOVATEĽSKÝ POBYT OD 16.NOVEMBRA DO 1. DECEMBRA 2016

✓  Za 16 dní pocestujete a spoznáte nádherné miesta na Bali a v Malajzii.

✓  Jedinečný program, stretnutia, zážitky, na ktoré nikdy nezabudnete.

✓  Inšpirujúce stretnutia a prepojenia s podnikateľmi v Malajzii a na Bali.

✓  Získate nové príležitosti, kontakty a podnikateľské nápady.

✓  Načerpáte novú energiu a urobíte čiaru za minulosťou.

✓  Vytvoríte a zväčšíte víziu o svojom živote, vzťahoch a biznise. 

✓  Nazriete do svojho poslania a posilníte svoje duchovno.

✓  Spoznáte nových a zaujímavých ľudí. 

✓  A naplno sa zrelaxujete a vytvoríte v sebe harmóniu.

O Kataríne Zacharovej

Katarína Zacharová je autorka, trénerka, rečníčka a koučka.

Katarína je zakladateľka organizácie RealWoman, ktorej poslaním je transformovať svet (vzťahy, firmy, spoločnosť) prostredníctvom ženského potenciálu. RealWoman založila v roku 2009 ešte počas jej pobytu v Kuala Lumpur, v Malajzii, kde prežila 6 rokov a pracovala pre spoločnosť MindValley

V roku 2010 napísala svoju prvú knihu, ktorá sa volá Ako dostať od života, čo chceme. Od roku 2012 usporiadava každý rok na Slovensku celodenné transformačné a vzdelávacie podujatia, konferencie pre ženy pod názvom RealWoman Fórum a RealWoman inšpirujúci deň. Počas rokov 2013-2014 zrealizovala viacero vlastných workshopov, seminárov alebo aj v spolupráci s zahraničnými, či domácimi osobnosťami, ako je Marie Diamond, Sukhi Wahiala, Renata Angelo alebo Ján Polák.  V roku 2013 bola ako prvá Slovenka prizvaná do asociácie transformačných lídrov v Európe, ATL Europe a doteraz je jej členkou. Od roku 2014 vedie na Slovensku RealWoman klub, ktorý prepája a vzdeláva ženy hľadajúce zlepšenie, rast, inšpiráciu a podporu pre biznis. 

V roku 2015 vytvorila vlastný 6-týždenný transformačný program pre ženy Be Real – Ži naplno.  V tomto roku vydala ďalšiu knihu Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou. V roku 2016 založila RealWoman Akadémiu v rámci, ktorej ženy môžu absolvovať transformačné a vzdelávacie tréningy a programy, life a biznis koučingy, mentoringy a biznis networking.  Viac o Kataríne a RealWoman si prečítajte tu >>

Referencie

Zmeny  na sebe pozorujem každým dňom. Naozaj, ani tomu nemôžem uveriť, mala som problém byť s cudzími ľuďmi v jednej miestnosti, nevedela som sa uvoľniť, bála som sa akýchkoľvek zmien v mojom živote a všetky zmeny som hneď odmietala s tým, že ja to nezvládnem a nehodím sa na to. Bola som dosť utiahnutá a vystrašená zo života. Program Be Real – Ži naplno mi dal slobodu v mojom živote, pocit, že sa nemusím stále nad všetkým zamýšlať, či niečo zvládnem. Keď ma to láka, tak do toho idem, nech to dopadne, ako chce a ešte ma to dokonca aj baví. Objavujem v sebe skrytú túžbu po živote a dobrodružstve, mám viac energie a chuti do života :-).

Ľudmila Tomanováabsolventka programu Be Real - Ži naplno, 2015

Pred koučingom som bol v menšej osobnej kríze ohľadom zamestnania. Tým, že som si sám vytvoril tlak a strach z ničoho. Zdalo sa mi, že neviem, ako ďalej v živote postupovať. Po niekoľkých hodinách s Katkou som si uvedomil základné veci o svojej osobe, strachu a egu. Začal som pracovať na jednotlivom odstraňovaní problémov, formou spísania si harmonogramu a snahy dodržiavať isté pravidlá, ktoré mi pomôžu lepšie zvládať náročné situácie. Odporúčam koučing hlavne ľuďom , ktorí sa ocitli v situácii, kedy si nevedia dať rady, vytvorili si podvedomé bariéry a strach, ktoré im skresľujú pohlad na problemovú situáciu.

Marek Strakaoblasť predaja a marketingu
Dlhšiu dobu som vo svojej práci stagnovala a iba prechádzala z mesiaca do mesiaca. Nemala som dobré osobné výsledky, lebo som si prestala veriť, nemala som skoro žiadne sebavedomie a bola som frustrovaná. Cítila som sa neschopná, utrápená, unavená. Pre osobný koučing s  Katkou som sa rozhodla preto, lebo som potrebovala zmenu. Zmenu vo svojom spôsobe myslenia, fungovania, bytia. Zistila som, aké dôležité je byť v harmónii, mať vyvážené všetky 3 elementy – dušu, telo a rozum. Mať  vypracovaný dobrý systém v práci, vedieť čo chcem, mať vopred určený cieľ a plán a držať sa ho! Po každom tréningu som odchádzala domov plná energie, vyrovnanejšia, s väčšou vierou v seba a radosťou na duši. Koučing s Katkou odporúčam každému, kto sa cíti z akéhokoľvek dôvodu frustrovaný, nenachádza sám seba, chcel by zmenu vo svojom živote, alebo by len chcel žiť radostnejší život.
Mária Maulíkovánezávislá kozmetická poradkyňa

Pred programom Be Real – Ži naplno som bola síce pozitívne mysliaci človek, no hlavne na moje okolie. Vôbec som si neverila, cítila som sa ako človek, ktorý si nezaslúži nič lepšie, že nemá na to, mať niečo viac. Po programe si verím oveľa viac. Jednoducho si poviem MÁM NA TO, DÁM TO.  Došlo mi veľmi veľa vecí, z ktorých som mala dovtedy zmätok. Mám to v hlave upratané, viem, čo mám robiť, keď príde kritická chvíľa a veľmi sa z toho teším. Už nie som stratená sama v sebe, viem kto som, čo chcem a najdoležitejšie – viem, že som hodná a zaslúžim si všetko to krásne, čo sa mi v živote deje.

Ivanaabsolventka programu Be Real - Ži naplno, 2015

Pred progragom som bola sklamaná, beznádejná, zničená, osamelá – vo vnútri. (Navonok to o mne nikto netušil.) Teraz som spokojnejšia. Viem lepšie narábať s negatívnymi myšlienkami. Už viem, čo je strach. Dávam viac na svoj pocit a snažím sa vibrovať na vyššej frekvencii. Program je pre väčšinu žien, aj keď momentálne neprechádza ťažkým životným obdobím, určite to pomôže pochopiť mnohé veci a udalosti, ktoré sa nám stali a stávajú. Je to taký návod na život a návod na riešenie problémov.

Máriaabsolventka programu Be Real - Ži naplno, 2015

V minulosti som čítala veľa motivačnej literatúry, niektorým veciam som nerozumela. Dnes viem, že to bolo preto, lebo som to nedokázala žiť. Vďaka tebe Katka a programu dnes cítim a vnímam veci a svet a seba ako nikdy predtým. Ak niekto chce stretnúť seba a byť sťastný a spokojný, toto je cesta. 

Zuzanaabsolventka programu Be Real - Ži naplno, 2015

Katkina úroven je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. Odporúčam tento seminár všetkým, ktorí v živote stoja, nevedia sa pohnúť vpred, sú v ťažkých životných situáciách, sú smutní a unavení životom, hľadajú zmysel života, majú nesprávny pohľad na život a chcú vo svojom živote niečo dosiahnuť.

Máriaúčastníčka víkendového semináru s Katkou, 2013

Napriek tomu, že sa nemusíte “naučiť” jedinú novú vec, je úžasné byť v kontakte s tou kreatívnou energiou, ktorá z vás vyťahuje to najlepšie, čo v sebe máte. Absolútna pridaná hodnota sú ľudia, ktorí sa na workshope zhromaždia a inšpirujú vás.

MilinaÚčastníčka workshopu Objavte svoj potenciál, 2011

Katka má všetky moje sympatie, je to profesionálka a zároveň zapálená pre vec, žijúca to, o čom hovorila. Zapálila aj mňa :). Často si na ňu spomínam, keď bojujem s nejakým škodlivým modelom správania v mojom vnútri, je pre mňa vzorom, že receptom na každú zacyklenosť v sebe alebo v mojom okolí je široký úsmev, spontánnosť a vnútorná sloboda. Ďakujem.

EvaÚčastníčka workshopu Objavte svoj potenciál, 2011

Osobné stretnutie s Katarínou Zacharovou, už len to je zážitok sám o sebe. Workshop s Katarínou Zacharovou je nevyčísliteľná pridaná hodnota no a keď si uvedomím silu a možnosti RealWoman klubu mám zimomriavky na chrbte :).

Lenkaúčastníčka workshopu Objavte svoj potenciál, 2011

Najlepší zážitok – samotná trénerka, jej profesionalita, energia a prístup. Veľmi sa mi páčila komunikácia medzi trénerkou a publikom, ako aj komunikacia v publiku, otvorenosť účastníčiek a celková atmosféra. Uvedomila som si predovšetkým hodnotu času. Ďakujem Kati za tento skvelý den a úžasný zážitok!

ZuzanaÚčastníčka workshopu Objavte svoj potenciál, 2011