BE REAL – ŽI NAPLNO

Váš skutočný krok ku vnútornej slobode a najvyšiemu ženskému potenciálu

Jedinečný 6-týždenný transformačný program pre ženy, Be Real – Ži naplno s Katarínou Zacharovou vám umožní prebudiť a aktívne používať svoju ženskú silu, schopnosti, intuíciu a potenciál, aby ste svoj život žili naplno a v radosti. Prekonáte obmedzenia a strachy, pochopíte súvislosti, prevezmete zodpovednosť za svoj život. Vedome začnete tvoriť svoju realitu a uskutočňovať to, po čom túžite. Zažijete samu seba a svoju silu a nájdete cestu naspäť ku svojmu skutočnému JA. 

UKÁŽKA Z PROGRAMU ZDARMA

Vložte prosím svoj email a obratom vám pošleme prístup ku 1. tréninng PRINCÍP ŽIVOTA z transformačného programu Be Real - Ži naplno:

Po programe cítim radosť, vďaku a lásku. 

Ďakujem, ďakujem, ďakujem Katka. Tvoj program a jeho obsah, to čo v ňom dávaš zo seba, je nesmierne hodnotné a inšpirujúce, usmerňujúce, oslobodzujúce, vyvolávajúce veľmi dobré pocity, radosť, vďaku a lásku … 

Editz Martina

Teraz viem, ako žiť to, čo som predtým len čítala v motivačných knihách. 

V minulosti som čítala veľa motivačnej literatúry, niektorým veciam som nerozumela. Dnes viem, že to bolo preto, lebo som to nedokázala žiť. Vďaka tebe Katka a programu dnes cítim a vnímam veci a svet a seba ako nikdy predtým. Ak niekto chce stretnúť seba a byť sťastný a spokojný, toto je cesta. 

Zuzkaz Bratislavy

Katka viedla úžasné meditácie,naučila som sa, ako žiť srdcom. 

Katka si úžasná trénerka. Motivuješ srdcom, preto treba byť skutočný. Žiť srdcom, to je pre mňa odkaz z tohto programu. Všetky spoločné chvíle boli pre mňa vzácne,úžasné meditácie, motivujúce, sila, energia, láska a múdrosť. Som vďačná za tento program Katka.

Ivetaz Bratislavy

V PROGRAME NAPLNO PREBUDÍTE …

POCHOPENIE

Nadobudnete nové a hlbšie pochopenie otom, KTO STE, prečo sa dejú udalosti v živote, aký veľký je váš potenciál, ako pracovať s energiou a svyšovať svoju vibráciu, uvidíte nové súvislosti. 

INTUÍCIU

Prebudíte schopnosť načúvať a dôverovať intuícii. Naučíte sa rozoznať svoj vnútorný hlas od ega a emócií.  Meditáciou sa naučíte sa utíšiť, aby ste mohli lepšie počuť svoj vnútorný hlas a rozprávať so svojou dušou. 

DÔVERU

Povzbudíte vieru v seba, vo svoje schopnosti a potenciál. Ženy si neveria, keď nanečúvajú svojej intuícii. Viera sa prebudí a posilní, keď sa začnete riadiť svojou intuíciou. 

ZMENU

Nové rozhodnutia povedú k novým činom a tie vyústia do zmeny. Nadobudnete nový postoj k sebe, k ostatným a ku životu. Pozitívna a reálna zmena je prirodzená, ak zmeníte niečo najskôr v sebe.

SILU

S nadbudnutím pochopoením, intuíciou a dôverou v seba objavíte novú silu konať, realizovať svoje ciele a vytrvať. Budete odvážnejšia a zastanete si samu seba.

SLOBODU

Po pozitívnej zmene pozítite vnútornú slobodu byť taká, akí chcete byť, nie ako vás chcú mať iní alebo aká by ste mali byť. Sloboda prichádza s osobnou zodpovednosťou za to, čo sa vám deje, ktorú ste prevzali.

SMEROVANIE

Keď sa prebudí vaša sila, budete robiť nové a lepšie rozhodnutia o tom, kto ste a čo dokážete. Nové voľby vám ukážu aj nové smerovanie a budete lepšie vedieť kadiaľ máte ísť a čo urobiť. 

RADOSŤ

Naučíte sa, ako si užívať súčasný okamih. Vytvoríte vo svojom živote priestor na radosť z bežných vecí a dovolíte si robiť to, čo vás baví.

ZÁKLADNÉ PRINCÍPY PROGRAMU A AUTORKA

  Be Real je na Slovensku jedinečný transformačný program vytvorený špeciálne pre potreby žien a rozvíja jej celkový potenciál na všetkých úrovniach (telo, myseľ, emócie, duša) a to prostredníctvom vyváženého vzdelávania- prijímania informácií a praktizovania – používania toho, čo vieme. V programe v tom nikdy nie ste sama, prijímate podporu a silu skupiny, vedenie trénerky, pravidelne dostávate individuálny a skupinový koučing a prepájate sa s podobne naladenými ženami. 

    Katarína Zacharová tento program vytvorila na základe niekoľkoročnej intenzívnej práce so ženami v RealWoman, kedy vlastnými skúsenosťami z vedenia seminárov, workshopov a koučovania, zistila, čo pre nás ženy a uskutočnenie reálnej pozitívnej zmeny funguje a to je všetko zahrnula do priebehu, nastavenia programu Be Real. 

   Program bol pilotne uvedený v roku 2015 a odvtedy sa ho zúčastnilo desiatky žien z rôznych kútov Slovenska, Česka a zahraničia a výsledky sú zachytné vo videách a referenciách nižšie, ktoré vypovedajú sami za seba a slovami žien, ktoré ho absolvovali. 

   Program je pre každú ženu na Slovensku a v Česku, či ste v Bratislave, v Košisiach alebo v Brne. Je nastavený tak, aby ste mohli plnohodnotne absolvovať z rôznych regiónov a aj zahraničia. Priebeha osobne aj online. 

   Program absolvujete prostredníctvom videotréningov, audio nahrávok, práce s pracovným zošitom, z koučingu, zo skupinovej práce a stretnutí žien (štandardná vstupenka) alebo pod vedením Katky Zacharovej (VIP vstupenka). Program sofistikovane prepája efektívne formy vzdelávania, prijímanie informácií a transformácie, aby ste z neho mohli pre seba dostať maximum. 

✓   Program trvá 6 týždňov, aby každá žena mala dostatok času na postupné prijímanie a praktizovanie toho, čo vie a čo sa naučila do svojho reálneho života. Veľakrát naraz nevieme spracovať veľké množstvo informácií a už ich vôbec nie implementovať v našom živote. Nová rutina, postoje, nastavenie, disciplína sa budujú postupne, aby zmena bola trvalá a nové informácie sa stali našou súčasťou. 

Katarína Zacharová 

Katarína Zacharová je autorka programu Be Real – Ži naplno, trénerka, rečníčka, spisovateľka a koučka.

RealWoman_KatarinaZacharova1V roku 2009 počas jej života v Malajzii založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu, a tak transformovať svet, rodiny, vzťahy, biznis, ekonomiku prostredníctom ženskej energie. RealWoman od roku 2012 na Slovensku organizuje RealWoman Fóra, vedie workshopy a programy, klub a buduje RealWoman akadémiu. 

Katarína v roku 2010 napísala svoju prvú knihu, Ako dostať od života, čo chceme, ktorú vydala v slovenčine a češtine ako knihu a audioknihu a pripravuje vydanie v anglickom jazyku. Od 2013 je členkou asociácie transformačných lídrov v Európe, ATL Europe. V roku 2015 vytvorila vlastný 6-týždenný transformačný program pre ženy, Be Real – Ži naplno a vydala ďalšiu knihu Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou.

Katarína verí, že lepší svet vytvoríme tak, že prebudíme silu, slobodu a potenciál jednotlivca. Ženy sú podľa nej iniciátorkami a nositeľkami tejto zmeny.

Viac o Kataríne si môžete prečítať tu >>

VÝPOVEDE ŽIEN, KTORÉ PROGRAM ABSOLVOVALI

“Dalo mi to neuveriteľnú silu.”

Lenka z Nitry

“Zbavila som sa strachov a našla som smerovanie.”

Tatiana zo Žiliny

Bola som dosť vystrašená zo života, program mi dal slobodu a energiu konať.

Zmeny na sebe pozorujem každým dňom. Ani tomu nemôžem uveriť. Mala som problém byť s cudzími ľuďmi v jednej miestnosti, nevedela som sa uvoľniť, bála som sa akýchkoľvek zmien v mojom živote. Všetky zmeny som hneď odmietala s tým, že ja to nezvládnem a nehodím sa na to. Bola som dosť utiahnutá a vystrašená zo života. Program Be Real – Ži naplno mi dal slobodu v mojom živote, pocit, že sa nemusím stále nad všetkým zamýšlať, či niečo zvládnem. Keď ma to láka, tak do toho idem, nech to dopadne, ako chce a ešte ma to dokonca aj baví. Objavujem v sebe skrytú túžbu po živote a dobrodružstve, mám viac energie a chuti do života :-).

Ľuboslavaz Bratislavy

Prekonala som bezmocnosť a teraz sa viac smejem, radujem, neriešim blbosti, ale konám. 

Cítila som sa … jedným slovom – bezmocná. Bezmocná odolávať hnevu, nepokoju, nervozite, občas smútku až depresívnym stavom. Bezmocná odolávať strachom. V programe Be Real som spoznala množstvo úžasných, skvelých a fantastických žien, ktoré som mala možnosť pozorovať pri ich premene. Teraz každé ráno prichádzam do práce s dobrou náladou a viacerí kolegovia sa tomu čudujú. Myslím že sa viac smejem a radujem. Neriešim blbosti. Kryštalizujem si svoju víziu. Programje pre kohokoľvek, kto chce vidieť. Vidieť to, čo doteraz možno len tušil a nejakým spôsobom ho to štvalo, bolelo, trápilo… Aby sa otvoril a začal riešiť, konať, vidieť a vnímať.

Zuzanaz Bratislavy

Po programe som sebavedomejšia, spokojnejšia a načúvam svojmu vnútornému hlasu. 

Do programu som vstupovala kvôli lepšiemu poznaniu seba samej, mať istejšie a sebavedomejšie vystupovanie, naučiť sa  lepšie komunikovať. Teraz po programe cítim, že som nadobudla väčšiu istotu a vieru v seba, som sebavedomejšia, spokojnejšia. Naučila som sa byť viac v prítomnosti tu a teraz, počúvať svoje telo, utíšiť myseľ, aby som počula svoje vnútorné pocity. Už viem, ako bbyť v harmónii,  aby som mohla byť sama sebou, pretože vtedy som šťastná a naplnená radosťou a láskou. Program síce skončil ale chcem pokračovať ďalej v rozvoji svojej osobnosti a stretávať sa naďalej s úžasnými ženami, ktoré som v tomto programe  spoznala. Tento program by som odporučila každej žene, ktorá túži po zmene vo svojom živote, hľadá samú seba, správne smerovanie, chce získať sebavedomie, nové priateľstvá. Katka ďakujem že som sa mohla od teba, skvelej a úžasnej trénerky, lektorky učiť!

Marikaz Veľkého Krtíša

Objavila som svoj ženský svet a prijala som svoju ženskú podstatu. 

Před programem jsem se cítila více nejistě jako žena. Po programu jsem této své významné stránce více otevřená. Program mi dal nové pohledy, i sílu a více důvěry v sebe a hlavně klid uvnitř sebe. Moje další kroky vedly k pokračování objevování ženského světa a uvědomila jsem si, že teď i více vyhledávám dámskou společnost a celkově ženy vnímám jako mnohem příjemnější. A také jsem začala cvičit speciální ženskou tantru, po které se cítím také příjemně a klidně jako žena. Program je pro ženy, které chtějí a jsou ochotné učinit nějakou změnu ve svém životě, a (nebo) ucelit svou ženskou podstatu v sobě samých i v ženském kolektivu.

Evaz Plzne

Odkryla som svoje skryté strachy a teraz môžem byť slobodná a sama sebou. 

Doporučujem tento program absolvovať každej žene, ktorá hľadá samu seba. Tento program mi pomohol odkryť strachy a bloky, o ktorých som si myslela, že mám zvládnuté. Až po tomto uvoľnení sa mi od nich podarilo oslobodiť a byť sama sebou.

.

Tatianaz Martina

Program ma naučil to, čo ma cirkev nenaučila za celý život. 

Program mi okrem pocitu, že každá žena v sebe má všetko, čo potrebuje, dal aj poznanie, žem sme tvorcami a len vedomá žena môťe tvoriť vedome s cieom a zámerom, ktorého podstatou je len a len láska. Teraz viem, že ja som to srdce, ten tvorca lásky, ja vedome riadim, a to ma za celý život nenaučila ani cirkev. Vo mne je skutočná bohyňa. Som za to nekonečne vďačná, že som to mohla precítiť.  Ďakujem, lebo toto je šťastie.

Mirkaz Košíc

“Naučila som sa hovoriť NIE a tým som sa oslobodila.”

Martina zo Martina

“Spoznala som sa a mám sa viac rada.”

Iveta z Bratislavy

“Stala som sa otvorenejšia k ľuďom, lebo ženy v programe sú ti zrkadlom.”

Klaudia z Nitry

Predtým som si neverila, teraz viem, že na to mám a viem, že si to zaslúžim. 

Pred programom som bola síce pozitívne mysliaci človek, no hlavne na moje okolie. Vôbec som si neverila, cítila som sa ako človek, ktorý si nezaslúži nič lepšie, že nemá na to, mať niečo viac. Po programe si verím oveľa viac. Jednoducho si poviem MÁM NA TO, DÁM TO.  Došlo mi veľmi veľa vecí, z ktorých som mala dovtedy zmätok. Mám to v hlave upratané, viem, čo mám robiť, keď príde kritická chvíľa a veľmi sa z toho teším. Už nie som stratená sama v sebe, viem kto som, čo chcem a najdoležitejšie – viem, že som hodná a zaslúžim si všetko to krásne, čo sa mi v živote deje.

IvanaZ Nitry

Už nie som beznádejná a osamelá, viem lepšie narábať s negatívnymi myšlienkami a dôverujem svojim pocitom. 

Pred progragom som bola sklamaná, beznádejná, zničená, osamelá – vo vnútri. (Navonok to o mne nikto netušil.) Teraz som spokojnejšia. Viem lepšie narábať s negatívnymi myšlienkami. Už viem, čo je strach. Dávam viac na svoj pocit a snažím sa vibrovať na vyššej frekvencii. Program je pre väčšinu žien, aj keď momentálne neprechádza ťažkým životným obdobím, určite to pomôže pochopiť mnohé veci a udalosti, ktoré sa nám stali a stávajú. Je to taký návod na život a návod na riešenie problémov.

Máriaz Košíc

Chcela som sa vzdať, bála som sa o budúcnosť, po programe sa sústredím na to, ako to zvládnem. 

Mne sa na programe páčilo úplne všetko. Bola tam úžasná energia z celého kolektívu, ktorá sa mi najviac páčila. Pred programom som sa cítila dosť neisto, a s veľkou váhavosťou, že moja pracovná oblasť nie je pre mňa a že mám všetko už naozaj vzdať. Mala som pochybnosti až strach o budúcnosť. Po programe mám pocit, že ak sa do niečoho pustím, tak to zvládnem – a začala som viac premýšľať, ako na to, aby sa mi viac darilo. 

Cecíliaz Košíc

6 pilierov programu, ktoré vás podržia a podporia

 • ZMENA SA ZAČÍNA VAMI

  Ak chcete niečo vo svojom živote zmeniť, tak to neurobíte bez toho, aby ste niečo najskôr zmenili v sebe. Zmena okolo vás sa totižto rodí vo vás. A ja vám ukážem, ako ju spustiť a ako zobrať zodpovednosť za to, čo sa vám deje a ako môžete tvoriť život podľa svojich predstáv. Zmena vždy ide ruka v ruke s výstupom z komfortnej zóny. Byť v programe znamená, chcieť zmenu a výjsť jej v ústrety.

 • TRÉNERKA - KATARÍNA ZACHAROVÁ

  Program obsahuje múdrosť, skúsenosti, poznanie, ktoré Katarína Zacharová v sebe prebúdzala a nadobúdala počas posledných 8 rokov. Katarína program vytvorila tak, aby maximalizovala tvoju transformáciu a umožnila vám objaviť, aktivovať a zažiť samu seba, zažiť slobodu a novú úroveň poznania. V programe prebudite všetko, čo je vo vás, len ste o tom nevedeli a prakticky to používate a aplikujete vo svojom živote. Katarína cíti vnútorné naplnenie, keď môže odovzdávať tieto vzácne informácie ďalším ľuďom a pomôcť im k zmene. Považuje to za svoje poslanie. Miluje to, čo robí, a tak ženy v programe majú vedenie, smerovanie a podporu úprimnej trénerky, ktorej na vás záleží. Dozerá na váš posun vpred, aby ste nestagnovali a uskutočnili ste zmenu, pre ktorú ste do programu vstúpili.

 • SILA SKUPINY A NOVÉ PRIATEĽSTVÁ

  Programom si neprechádzate sama, v rámci štandardnej a VIP vstupenky ste súčasťou skupiny vo svojom regióne. Máte reálne osobné pravidelné stretnutia, na ktorých spolu zdielate svoje príbehy, výzvy, úspechy, pocity. Spoločne so skupinou pracujete na cvičeniach programu a podporujete sa na ceste k vnútornej slobode. Iné ženy sú pre vás zdrojom poznania a múdrosti, ale i zrkadlom. V programe navyše stretnete nové úžasné ženy, v ktorých môžete nájsť nové priateľky a spriaznené duše.

 • SPäTNÁ VäZBA A KOUČING

  Priebehom celého programu budete mať pravidelnú spätnú väzbu s Katarínou Zacharovou, ktorá buď osobne, alebo online cez video rozhovor zodpovie na vaše otázky, dodá vám odvahu, podporu a smerovanie, aby ste vytrvali a objavili svoju skutočnú silu, talenty a potenciál. Trénerka a účastníčky programu sú neustále v kontakte cez súkromnú Facebook skupinu, kde si vymieňajú zážitky, skúsenosti a zdielajú svoj progres a otázky. Katarína Zacharová je s účastníčkami v pravidelnom a intenzívnom kontakte. Osobne sa stretntú na otváracom dni a tréningu a na záverečnom víkend. Ak ste vo VIP skupine, Katarína je s vami každý týždeň na pravidelnom stretnutí. Počas programu sú k dizpozícii aj rýchle power koučingy Real Talk s Katarínou Zacharovou, ktoré môžete využiť, ak potrebujete rýchlu individuálnu podporu a povzbudenie.

 • TRÉNINGY A POSTUPNÉ VZDELÁVANIE

  Priebehom 6 týždňov vám Katarína Zacharová postupne v 6. tréningoch odovzdáva informácie, techniky, nástroje, poznanie, múdrosť, ktoré vám umožnia dosiahnuť a vytvoriť to, čo chcete. Pomôžu vám prekonať limitácie a naplno načrieť do vášho potenciálu. Informácie zámerne odovzdávame postupne, aby účastníčky mali každý týždeň dostatok času na ich spracovanie, na pochopenie a aplikovanie do života. Be Real program je pripravený formou videí, ale aj osobných stretnutí, vytvára priestor pre časovú flexibilitu a pravidelnosť. Spája element technológie a aj osobného stretnutia a sily skupiny, táto kombinácia vytvorí silnú platformu, podporu, vytrvalosť, ktorú potrebujete, aby ste dosiahli a vytvorili to, čo naozaj chcete.

 • VYTRVALOSŤ A PROGRES

  Zmenu a stále výsledky vytvoríte iba pravidelnosťou a vytrvalosťou. A to je výzva, lebo veľakrát na ceste k zmene prichádzajú rôzne skúšky a neočakávané situácie, a ak nemáte správnu motiváciu, podporu a nástroje, neviete, ako ich prekonať a môže vás to zastaviť. Program Be Real je nastavený tak, že vám pomôže vytrvať a prekonať momenty zaváhania. Ste súčasťou skupiny, takže v tom nie ste sama. Máte trénerku a pravidelnú spätnú väzbu, ktorá vám pomáha udržať správny kurz. To, že do programu investujete svoj čas, peniaze a energiu, je váš vstup a motivácia, aby ste ich zúžitkovali, čo najlepšie a vyťažili z programu maximum. Každý týždeň sa postupne posúvate dopredu, pociťujete a ukotvujete svoju zmenu.

Prebuďte svoj najvyšší ženský potenciál a pridajte sa do …

Be Real – Ži naplno s Katarínou Zacharovou

program obsahuje

6 TRANSFORMAČNÝCH TRÉNINGOV

✓  Program obsahuje 6 intenzívnych video tréningov, celkovo 10 hodín materiálu

✓  Každý tréning obsahuje audio náhrávku so špeciálnou meditáciou pre tréning a PDF formát pracovného zošitu. 

1. PRINCÍP ŽIVOTA

Zodpoviete si:
 • prečo sa mi v živote deje to, čo sa deje a ako môžem pochopiť a lepšie zvládnuť neočaváné situácie v mojom živote,
 • ako s tým všetkým súvisí moje životné poslanie a moje sny?
Naučíte sa:
 • pochopiť príčinu a význam neočakávaných situácií v živote,
 • reagovať lepšie a s nadhľadom na to, čo sa vám stane,
 • zachytiť a pocítiť, po čom tvoja duša skutočne túži a aké sú tvoje životné lekcie,
 • vystúpiť z komfortnej zóny a vykročiť vpred.

2. ZDROJE ZÁKONA PRÍŤAŽLIVOSTI

Zodpoviete si:
 • prečo priťahujem stále tie isté situácie a podobné tipy ľudí?
 • prečo sa okolo mňa dejú veci, ktoré nechcem?
 • prečo ku mne neprichádza to, čo si želám?
Naučíte sa:
 • ako priťahovať správnych ľudí do života,
 • ako zmeniť moje okolnosti a to, čo do môjho života priťahujem,
 • ako mať plnú zodpovednosť za to, čo sa mi v živote deje,
 • ako začať vedome tvoriť svoju realitu a vysielať správny signál von.

3. AKTIVÁCIA POTENCIÁLU

Zodpoviete si:
 • ako viem, čo je môj potenciál? Ako ho môžem naplno používať?
 • čo mám robiť každý deň, aby som bola napojená na svoj najvyšší potenciál?
 • ako mám zvládnuť svoje ego?
 • ako si viac dôverovať a načúvať svojej intuícií?
Naučíte sa:
 • spoznať, ako funguje tvoje bytie a čo je tvoj potenciál,
 • používať svoju vnútornú silu a načúvať intuícii, aby si robila lepšie rozhodnutia,
 • ako komunikovať so svojím telom, pracovať s myšlienkami a načúvať duši,
 • konkrétne techniky, ako aktivovať svoj potenciál.

4. PREKONANIE STRACHU

Zodpoviete si:
 • ako prekonať seba samú, keď ťa paralyzuje strach,
 • ako sa nebáť zlyhania a uskutočniť svoje sny,
 • ako sa vysporiadať s tým, čo si myslia ostatní?
Naučíte sa:
 • pochopiť, čo je strach a ako funguje v našom živote,
 • techniky, ako prekonať strach a urobiť krok vpred,
 • prejdeš si intenzívnym procesom pre odstránenie strachu,
 • osvojiť si princíp odvahy, ktorý ťa povedie cez prekážky.

5. REALIZÁCIA A VÝSLEDKY

Zodpoviete si:
 • prečo sa mi nedarí dosiahnuť to, čo chcem,
 • ako mám zvládnuť svoje negatívne myšlienky a emócie,
 • čo mám urobiť, aby som dosiahola želaný výsledok?
Naučíte sa:
 • pochopiť, čo je strach a ako funguje v našom živote,
 • techniky, ako prekonať strach a urobiť krok vpred,
 • prejdeš si intenzívnym procesom pre odstránenie strachu,
 • osvojiť si princíp odvahy, ktorý ťa povedie cez prekážky.

6. ŠŤASTIE A SEBAHODNOTA

Zodpoviete si:
 • ako môžem byť šťastná,
 • ako si vážiť samu seba,
 • ako sa tešiť z toho, čo mám a čo ma čaká,
 • ako prijať minulosť?
Naučíte sa:
 • pocítiť svoju hodnotu a mať rada, kto si a čo máš,
 • ako môžeš byť šťastná, kedykoľvek sa rozhodneš,
 • techniky, ktoré ťa dostanú do súčasného okamžiku a sily prítomného okamihu.

OTVÁRACIE PODUJATIE PROGRAMU

Otváracie podujatie programu Be Real – Ži naplno sa uskutočňuje v Bratislave a vedie ho osobne Katarína Zacharová. 

12963868_10153431367696921_1281575882656909603_nZámerom otváracieho podujatia je osobne prepojiť všetky ženy, ktoré sa zúčastnia Be Real programu z rôznych miest, aby sa osobne stretli, prepojili, zoznámili a spoznali svoje príbehy. Osobné stretnutie posilnia začiatok programu a Katka na tomto otváracom podujatí bude nastavovať energiu celého programu, aby skupina mala silné zázemie na uskutočnenie potrebnej transformácie. Súčasťou otváracieho podujatia je aj 1. tréning z programu, ktorý Katka vedie osobne, praktické procesy, ďalej skupinová meditácia a práca s úlohami v pracovnom zošite, t.j. skupinový koučing a zdieľanie. Ďalej sa na tomto podujatí vysvetlia pravidlá a nastavenie programu, aby ste boli na všetko pripravené. 

Otváracie podujatie je súčasťou šťandardnej a VIP vstupenky. Odporúčame vám sa ho zúčastniť, lebo to podporí váš štart v programe. Ak by ste sa z nejakého dôvodu nemohli zúčastniť, 1. tréning je samozrejme sprístupnený aj ako video tréning. 

Budeme mať pre vás zabezpečené ľahké občerstvenie, obed si každá účastníčka zabezpečí vo svojej réžii. Odovzdáme vám aj zápisník RealWoman Žurnál. 

Ak sa rozhodnete pre online vstupenku, toto podujatie nie je v cene vašej vstupenky, môžete si však dodatočne dokúpiť vstup, ktorý je v hodnote 68.00 EUR. 

SKUPINOVÉ STRETNUTIA A KOUČINGY S KATKOU ZACHAROVOU

Každý týždeň spätná väzba a osobné stretnutie so skupinou v Bratislave.

13177680_10153493719131921_2748246885847908958_nPravidelné stretnutia, práca v skupine a skupinové zdieľanie podporujú sebareflexiu, spätnú väzbu, vytrvalosť a prehĺbenie poznania. Ženy sa nájdu v príbehu tej druhej, podporujú sa a akceleruje sa ich rast.

Aj sa rozhodnete pre VIP vstupenku, budete patriť do skupiny žien, ktoré osobne bude každý týždeň týmito skupinovými stretnutiami, civčenia ku tréningom, meditáciou a zdieľaním viesť Katarína Zacharová v Bratislave. Každý týždeň priamo a osobne pracovať s Katkou je veľkou výhodou v programe.

Ak ste však z iného mesta a rozhodnete sa pre štandardnú vstupenku, osobné stretnutia k 2. až 6. tréningu absolvujete so svojou skupinou vo svojom meste. Vy si stanovíte čas a miesto svojich stretnutí raz do týždňa. Dostanete presné inštrukcie, ako bude vaše stretnutie prebiehať a vždy jedna zo žien bude vybranou koordinátorkou toho stretnutia. Všetko vám bude vysvetlené na otváracom podujatí programu.

Skupinové stretnutie by malo byť raz do týždňa a malo by trvať približne 2-3 hodiny. Predtým samotným stretnutím by ste si mali pozrieť súvisiaci tréning, aby ste na stretnutí v skupine mohli pracovať s cvičeniami. Toto je jediné osobné stretnutie, ktoré absolvujete raz týždenne.

Ak sa rozhodnete pre ONLINE VSTUPENKY, budete mať s Katkou každý 2: týždeň, t.z. 3 skupinové online stretnutia cez konferenčný hovor, aby ste sa mohli pýtať, zdieľať a prepájať sa.

INDIVIDUÁLNY KOUČING S KATKOU ZACHAROVOU

Chcete svoje výzvy, smerovanie a otázky individuálne adresovať a poradiť sa o nich osobne s Katkou?

20160808_195144Real Talk-y, krátke power koučingy s Katkou v dĺžke 20 minút, ktoré vám to umožnia. Dôležitou súčasťou priebehu programu je koučing, tak ako skupinový, aj individuálny. individuálny koučing v programe prebieha prostredníctvom Real Talk-ov, ktoré môžete absolvovať počas priebehu celého programu a ešste do 3 týždňov po programe. Zámerom je ísť k podstate problému, ku podstate toho, čo je tu a teraz to, čo vám robí najväčšie problémy alebo to neviete samy zvládnuť. Real Talk je priestor, kedy pracujeme s aktuálnymi limitáciami a riešime to, čo je teraz na povrchu a je to najdôletejšie. Tieto krátke koučingy sa praxou v programe overili ako efektívne a Katka vám vie individuálne pomôcť, keď je pre vás najviac potrebné.

Ak máte VIP alebo štandardnú vstupenky, súčasťou vašej vstupenky sú aj 3 Real Talk-y. Môžete ich absolvovať osobne alebo telefonicky. Termín si stanovujete spolu po dohode s Katkou.

Ak máte online vstupenku, súčasťou vašej vstupenky nie sú Real Talky, ale odporúčame vám zakúpiť si hodinový koučing, aby ste mali možnosť adresovať svoje výzvy a otázky priamo Katke a ona sa vám mohla osobne venovať, keďže program absolvujete online. Iba so vstupenkou v programe Be Real si môžete zakúpiť 1 hodinový koučing s 50% zľavou, a to za 44.00 EUR namiesto bežnej ceny 88.00 EUR.

MEDITÁCIE

13221655_10153501085926921_1357580158850203556_nSúčasťou programu je naučiť sa pravidelne meditovať a pracovať so svojou energiou.

V program používame meditáciu ako nájstroj na prácu s energiou, emóciami a myšlienkami. Meditáciou sa napájame na ženskú intuáciu a zdroj múdrosti. Ženy sa v programe učia, ako meditovať, ako vďaka meditácii utíšiť myseľ, spracovať stres, zvládnuť svoje emócie, zvýšiť svoju energiu, meniť svoj zákon príťažlivosti a tak tvoriť svoju realitu. 

Súčasťou novej rutiny v programe je, zaviesť do svojho života pravidelnú meditáciu, aspoň 15 minút denne. Pravidelnosť zvyšuje pozitívne účinky meditácie. Ďalej sa naučíte správne dýchať a používať svoj dych. 

SPOLOČNÝ ZÁVEREČNÝ VÍKENDOVÝ POBYT

LÍDERSHIP SRDCA

Zodpoviete si:
 • ako nadobudnem vieru v seba a v iných,
 • ako môžem inšpirovať iných,
 • ako môžem ja pomáhať iným žiť lepší život?
Naučíte sa:
 • osvojíť si aktívny prístup k životu a k sebe,
 • veriť si a načúvať srdcu,
 • ako ty môžete byť každý deň prínosom pre svoje okolie,
 • ako sa môžeš stať líderkou srdca.

Záverečný víkendový pobyt 


Záverečný víkend je slávnostné ukončenie programu Be Real – Ži naplno. Zmena sa môže uskutočniť, ak by nám nestačila kapacita. Miesto konania bude upresné, je to na Slovensku. 

Znovu sa všetky osobne stretneme a prepojíme. Zúčastníte sa tréningu Leadership srdca s Katarínou Zacharovou, skupinovej meditácie a prevezmete si certifikát o absolvovaní programu. Okrem toho si užijete zábavu a tanec, krásne rozhovory a hlboké prepojenie s inými ženami, oddych, zdravé a chutné jedlo a čas iba pre vás. Tento víkend posilní, ukotví a upevní všetko, čo ste v programe nadobudli.

TERMÍNY NA JESEŇ 2016

✓  Účastníčky s online vstupenkou nie sú viazané na uvedené termíny, program začnú hneď po zakúpení vstupenky alebo keď sa samy rozhodnú. Každý týždeň im bude poslaný prístup k novému tréningu a majú k nim doživotný prístup. 

✓  Účastníčky s online vstupenkou sa môžu pridať na záverečný víkendový pobyt v dňoch 4.-6.11.2016, tak že si individuálne doplatia hodnotu týchto podujatí, keďže nie sú súčasťou ich online vstupenky. 

VSTUPENKY DO PROGRAMU

CENY VSTUPENIEK

 • Cena VIP VSTUPENKY
 • Vstupenka pre RW intenzívnu členku
 • Cena vstupenky (do 22.9.2016)
 • Bežná cena vstupenky
 • Cena vstupenky pre 2 osoby
 • Cena VIP VSTUPENKY
 • 398.00 EUR
 • 468.00 EUR
 • 528.00 EUR
 • NEPREDÁVA SA
 • Cena ŠTANDARDNEJ VSTUPENKY
 • 298.00 EUR
 • 368.00 EUR
 • 398.00 EUR
 • 596.00 EUR
 • Cena ONLINE VSTUPENKY
 • 158.00 EUR
 • 168.00 EUR
 • 188.00 EUR
 • 266.00 EUR

MOŽNOSŤ PLATIŤ AJ V 2 PLATBÁCH ZA VSTUPENKU

2 splátky za vstupenku

Celú sumu vstupenky do programu môžete vyplatiť v prípade potreby aj v 2 splátkach. Pri registrácii je potrebné ihneď vyplatiť 50% z ceny vstupenky. Ďalších 50% zo sumy je potrebné vyplatiť najneskôr do 22 dní od uskutočnenia prvej platby. V prípade, že chcete využiť platbu v 2. splátkach a potrebujete si to s nami potvrdiť, môžete nás kontaktovať na 00421 948 180 003 alebo na info@realwoman.sk

10% cashback (peniaze naspäť)

Lyoness vernostna karta

S RealWoman LYONESS vernostnou kartou môžeš získať 10% naspäť z každého nákupu v RealWoman a ďalších obchodných partnerov v Lyoness. Z nákupu vstupenky do tohto programu získavaš fixných 20 EUR naspäť z ceny vstupenky cez Lyoness vernostný program. Nemáš ešte RealWoman Lyoness vernostnú kartu? Zdarma ju získaj TU a čerpaj svoje výhody >>

NÁKUP VSTUPENIEK

VIP 

VSTUPENKA

VIP vstupenka zahŕňa:

✓  vstup na otváracie podujatie v Bratislaves celou skupinou žien z programu, na ktorom absolvujete osobne 1. tréning s Katarínou Zacharovou (v hodnote 68 EUR),

✓  6 video tréningov s Katarínou Zacharovou (v hodnote 168 EUR),

  5 osobných VIP skupinových konzultácií a stretnutí vo VIP skupine s Katarínou Zacharovou v Bratislave (hodnota 170 EUR),

✓  audio nahrávok s meditáciou ku každému tréningu (v hodnote 60 EUR),

 5 power koučingov – Real Talk (v hodnote 140 EUR)

 bonusový tréning Lídership srdca absolvujete osobne s Katarínou Zacharovou počas záverečného víkendového pobytu (v hodnote 48 EUR)

✓  3-denný záverečný víkendový pobyt je v cene vstupenky a zahŕňa ubytovanie, stravu, spoločenský a vzdelávací program pre 1 osobu (v hodnote 148 EUR)

 nová audiokniha Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou (hodnota 8.99 EUR),

✓  vytlačený pracovný zošit ku jednotlivým tréningom (hodnota 10.00 EUR)

✓  zápisník RealWoman Journal (hodnota 6.00 EUR),

✓  certifikát o absolvovaní programu (darček).

✓  prístup do súkromnej a moderovanej Facebook skupiny (darček).

hodnota VIP vstupenky je 800 EUR+

UŽ NIE SU V PREDAJI!

€528.00

ŠTANDARDNÁ 

VSTUPENKA

ŠTD vstupenka zahŕňa:

✓  vstup na otváracie podujatie v Bratislaves celou skupinou žien z programu, na ktorom absolvujete osobne 1. tréning s Katarínou Zacharovou (v hodnote 68 EUR),

✓  6 video tréningov s Katarínou Zacharovou (v hodnote 168 EUR),

  5 osobných skupinových stretnutí s vašou skupinou a vo vašom meste,

✓  audio nahrávok s meditáciou ku každému tréningu (v hodnote 60 EUR),

 3 power koučingy – Real Talk (v hodnote 84 EUR)

 bonusový tréning Lídership srdca absolvujete osobne s Katarínou Zacharovou počas záverečného víkendového pobytu (v hodnote 48 EUR)

✓  3-denný záverečný víkendový pobyt je v cene vstupenky a zahŕňa ubytovanie, stravu, spoločenský a vzdelávací program pre 1 osobu (v hodnote 148 EUR)

 nová audiokniha Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou (hodnota 8.99 EUR),

PDF formát pracovného zošita ku jednotlivým tréningom (hodnota 7.00 EUR)

✓  zápisník RealWoman Journal (hodnota 6.00 EUR),

✓  certifikát o absolvovaní programu (darček).

✓  prístup do súkromnej a moderovanej Facebook skupiny (darček).

hodnota ŠTD vstupenky je 600 EUR+

VSTUPENKY V PREDAJI IBA DO 30.9.2016

€398.00

ONLINE 

VSTUPENKA

ONLINE vstupenka zahŕňa:

✓  6 video tréningov s Katarínou Zacharovou (v hodnote 168 EUR),

✓  audio nahrávok s meditáciou ku každému tréningu (v hodnote 60 EUR),

✓  3 online skupinové koučingy s Katarínou Zacharovou počas 6 týždňov programu (v hodnote 60 EUR),

 nová audiokniha Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou (hodnota 8.99 EUR),

PDF formát pracovného zošita ku jednotlivým tréningom (hodnota 7.00 EUR)

✓  prístup do súkromnej a moderovanej Facebook skupiny (darček).

hodnota ONLINE vstupenky je 300 EUR+

bežná cena ONLINE vstupenky je €188.00

€168.00

iba teraz ušetríte €20.00

cena sa zvýši po 30.9.2016 

Order buttons BE REAL

EXTRA DOPLNOK JE KOUČING

 1 hodina individuálneho koučingu s Katarínou Zacharovou (bežná cena je 88 EUR), TERAZ IBA za 44.OO EUR

bežná cena ONLINE vstupenky aj s KOUČINGOM je €276.00

€212.00

iba teraz ušetríte €64.00

cena sa zvýši po 30.9.2016 

Order buttons BE REAL

Pochopila som, že nikdy nie som sama, vždy sa mám o okoho oprieť. 

V programe som stretla komunitu skvelých žien, ktoré ma inšpirovali Všetky sme mali rovnaký zámer, meniť svoj život, i keď každá v inej oblasti. Zdieľali sme svoje trápenia, problémy, ale aj nadšenie a radosť. Bola to úžasná energia a skvelý pocit, že nikdy nie som sama, vždy sa mám o koho oprieť. Mnohé informácie som poznala teoreticky, ale v programe som mala možnosť všetko trénovať v praxi. Katkina podpora a spätná väzba boli neoceniteľné.

BroňaBratislava

Zbavila som sa strachu, cítim sa hodná a rovná s ostatnými. 

Program mi dal veľkú inšpiráciu a rady, ako sa mám správať v rôznych situáciách, hlavne v partnerskom vzťahu. Ďalej ma naučil, ako vytvárať “pôdu”, ako uzemniť ego, ako mať radosť zo života, tešiť sa z prítomnosti. Zbavila som sa strachu, cítim sa hodná a rovná s ostatnými. Ďakujem za krásne prijatie, za krásne spoločenstvo a veľké ďakujem tebe Katka.

VlastaPiešťany

Nájdete ženskosť, láskavosť, úprimnosť a svoju vnútornú bohyňu. 

Vďaka programu som objavila cestu sama k sebe, ku svojmu vnútornému dieťatu. Vďaka našej mentorke Katke, som stretla úžasné ženy, s ktorými sme sa napojili na silu ženského potenciálu. Je to skvelé prepojenie, spojenie hľadajúcich sŕds a ženských skúseností, emócií, radostí a šťastia. Odporúčam tento program všetkým ženám, ktoré chcú nájsť ženskosť, láskavosť, úprimnosť a objaviť v sebe svoju vnútornú bohyňu.

Alenaz Košíc

VSTUPENKY PRE 2 OSOBY

2 ŠTANDARDNÉ

VSTUPENKY

bežná cena 2 ŠTD vstupeniek je €796.00

€596.00

iba teraz spolu ušetríte €200.00

cena sa zvýši po 30.9.2016 

Order buttons BE REAL-1

2 ONLINE 

VSTUPENKY

bežná cena 2 ONLINE vstupeniek je €376.00

€266.00

iba teraz spolu ušetríte €110.00

cena sa zvýši po 30.9.2016 

Order buttons BE REAL-1

KONTAKTY

telefonicky: 0948 180 003

emailom: info@realwoman.sk