RealWoman Business Circle

Používajte ženskú intuíciu a múdrosť v biznise. A získajte nový, nezaujatý, odborný pohľad a riešenie pre váš projekt, podnikanie či pracovnú výzvu.

Každý mesiac nová téma, mentoring a networking.

RealWoman Business Circle sú osobné stretnutia podnikateľov, začínajúch podnikateľov či zamestnancov, ktorí sa stretnú za zámerom brainstormingu a výmeny riešení, skúseností, rád a podpory pre ich projekt, podnikanie alebo pracovnú výzvu v skupine do 10 ľudí z rôznych pracovných oblastí. Stretnutia sú zamerané vždy na inú tému a konajú sa za účasti vždy iného mentora, skúseného podnikateľa, odborníka alebo profesionála. Dôležitou súčasťou v priebehu stretnutí je aj zdielanie riešení a skúseností samotných účastníkov s dôrazom na používanie intuície a múdrosti v biznise.  

✓ používame intuíciu, múdrosť v prepojení s logikou a skúsenosťami v riešení a rozhodovaní sa o biznis otázkach

 rada a tréning skúseného podnikateľa, mentora

 každá účastníčka má priestor 10 minút na mentoring v skupine – môžete sa opýtať otázku, požiadať o radu, o riešenie o nápad

 čerstvý”, objektívny a nový úloh pohľadu od nezainteresovaných podnikateľov na váš biznis a výzvu

 stretnutie a prepojenie so zaujímavými ľuďmi, s ktorými by ste sa možno inak ani nestretli a určite nie všetkých na jednom mieste v jeden čas

 špeciálne vytvorený priestor určený na riešenie podnikateľských a pracovných výziev, každá otázka je správna, sme tu, aby sme pomohli a podporili jeden druhého

RealWoman Business Circle je exkluzívny pre intenzívne členky a členov RealWoman klubu. Jedenkrát si môžete prísť vyskúšať RWBC bez členstva v RealWoman klube s poplatkom 28EUR na osobu.

TERMÍNY A TÉMY V 2016

AUGUST 2016

HARMONICKÉ VZŤAHY – ako budovať vo vzťahoch porozumenie, rešpekt a harmóniu


TERMÍN: 17.8.2016 (streda), 10:00 – 13:00 hod.

Cítite vo vašich osobných, rodinných alebo pracovných vzťahoch napätie a konflikt, opakujú sa nedorozumenia, hádate sa alebo kritizujete? Máte pocit, že k sebe neviete nájsť cestu alebo že ste nepochopená? Príďte sa dozvedieť, ako vniesť viac porozumenia, rešpektu a harmónie do vašich priateľských, pracovných a rodinných vzťahov.  

MENTOR: Katarína Zacharová, zakladateľka RealWoman 


 MIESTO: upresníme, Bratislava      

Ďalšie témy

KOMUNIKÁCIA – ako sebaisto a autenticky komunikovať svoje potreby, názory a nápady


Máte nápady, o ktorých nikto nevie? Máte nevyjadrené pocity, ktoré vás hnevajú, dusia? Máte pocit, že si vás a vašu prácu ostatní nevážia? Obávate sa prejaviť a povedať svoj názor, aby ste iných nezranili? Myslíte si, že iní si domyslia, čo potrebujete, ale nedočkali ste sa? Príďte sa dozvedieť viac o tom, ako začať autenticky komunikovať svoje potreby, názory a nápady, aby ste boli spokojní, iní vedeli, čo sa s vami deje a nedostávali ste sa do konfliktov s inými a so sebou.

MENTOR: Katarína Zacharová, zakladateľka RealWoman  


 MIESTO: upresníme, Bratislava      

Chairwoman/ Mentor

Katarína Zacharová

KatarinaZacharova_19Katarína je zakladateľka organizácie RealWoman, ktorej poslaním je transformovať svet (vzťahy, firmy, spoločnosť) prostredníctvom ženského potenciálu. RealWoman založila v roku 2009 ešte počas jej pobytu v Kuala Lumpur, v Malajzii, kde prežila 6 rokov a pracovala pre spoločnosť MindValley

V roku 2010 napísala svoju prvú knihu, ktorá sa volá Ako dostať od života, čo chceme. Od roku 2012 usporiadava každý rok na Slovensku celodenné transformačné a vzdelávacie podujatia, konferencie pre ženy pod názvom RealWoman Fórum a RealWoman inšpirujúci deň. Počas posledných rokov zrealizovala viacero vlastných workshopov, seminárov alebo aj v spolupráci s zahraničnými, či domácimi osobnosťami, ako je Marie Diamond, Sukhi Wahiala, Renata Angelo alebo Ján Polák. V roku 2015 vytvorila vlastný 6-týždenný transformačný program pre ženy Be Real – Ži naplno.  Vydala ďalšiu knihu Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou.  Od roku 2013 je členkou ATL Europe, asociácie transformačných lídrov v Európe. Viac o Kataríne a RealWoman si prečítajte tu >>

Referencie na RealWoman Business Circle

“Geniálny nápad na spontánnu reflexiu podnetov a problémov zúčastnených v skupine, ktorá prinesie skoro iihneď veľa dobrých nápadov a odporúčaní. Odporúčam túto metódu všetkým, ktorí riešia nejaký osobný resp. biznis problém a potrebujú to zmeniť, resp. reštartovať. Je až neuveriteľné koľko super nápadov vznikne tak v krátkom čase a hlavne od osôb, ktoré ste možno doteraz ešte nestretli.“

Dankavzdelávanie

“Chcem sa pekne poďakovať za to, že som mohla dnes zdieľať tento kruh s ľuďmi, ktorí ma svojimi názormi a radami na danú situáciu, ktorú potrebujem riešiť, obohatili a riešenie daného problému sa tak posunulo o krok vpred. To považujem za veľmi pozitívu vec.“

Ivetalogistické centrum
“Veľmi ma inšpirovalo pondelkové sedenie na RealWoman, páčila sa mi interaktivita a celkovo príjemné prostredie. Aj napriek tomu, že som tam bol ako mentor, tak som si sám veľa odniesol a bol som až prekvapený, ako rýchlo nám to ubehlo. Som rád, že som mohol byť prínosom a podať pomocnú ruku ženám, ktoré chcú na sebe a svojom podnikaní pracovať. Zároveň ďakujem aj o celkovú atmosféru, ktorú sme si vytvorili, vďaka čomu by som tam vedel ostať kľudne aj o hodinu dlhľšie. Odporúčam zažiť takúto perfektnú podporujúcu atmosféru a príjemné posedenie v prítomnosti Katky. Ako sa hovorí: 10x počuť a raz zažiť. Som rád, že som bol medzi prvými, čo to mohol reálne zažiť.”
Jaroslav RagašCEO & Founder, Pexton Group

“Pre mňa to bolo fantastické najmä preto, že sme v skupine a odpoveď každej jednej dámy mala pre mňa veľký prínos a dala mi odpoveď na to, čo konkrétne rieším a Katka to super vedie!”

“Úplne skvelý formát. Načerpala som veľa inšpirácie od Katky ako aj od zúčastnených dám. Teším sa na ďalší Business Circle. Určite odporúčam.”

“Je to zvláštne, no zakaždým mi to prinesie inšpiráciu a odpovede na otázky, ktoré ani nepoložím. Niekedy stačí počúvať iných a nájdem sa v ich príbehoch.”

“Výborný pocit aj preto, že môžem položiť svoje otázky o podnikaní iným podnikateľom a to s vedomím, že za tým účelom sme tu. Viem, že nikoho neotravujem a oni sú tu pre mňa. Niektorí ľudia, čo podnikajú, majú málo ľudí okolo seba takto seberovných (a skúsenejších), a tak môžu mať problém sa s niekým poradiť. V RealWoman Business Circle je to presne o tom, stretnúť aj na nových ľudí a dostať nové rady. Získala som nové podnety a Iný uhol pohľadu na to, čo robím.“

Ivanaoblasť starostlivosti o telo

“Pre mňa je Business Circle jedným z najlepších projektov RW. Som až prekvapená výslednými stanoviskami na problémy, ktoré sa riešia. A o tom, že si nájdeme riešenia i v problémoch iných ani netreba hovoriť. JE TO PERFEKTNÉ TREBA TO SKÚSIŤ!!!”

“Na RWBC som sa dozvedela viac, ako som pôvodne chcela. Je úplne úžasné, ako mi ostatné ženy reflektovali moje otázky, problémy, ktoré riešim. Ony mi priniesli odpovede na svoje nezodpovedané otázky. Je to geniálny spôsob, ako sa lepšie spoznať a posunúť svoj biznis.”

“Prinúti ma to zamyslieť sa nad vecami, nad ktorými by ma nenapadlo sa zamyslieť, alebo aj keby viem, že treba nemám na to vyhradený čas a opäť to neurobím. Tu to spravím a nájdem kroky a riešenia a podnety. Ďakujem.”

Účasť na RealWoman Business Circle

VSTUPENKA ZAHŔŇA

 30-minutový tréning na vybranú tému, ktorú vedie skúsený podnikateľ, odborník, mentor.

Účasť na samotnom Business circle, cielený a vedomý branstorming, skupinový mentoring a zdieľanie skúseností.

 Pozvánky a oznamy RealWoman a jej členov RW klubu o pripravovaných aktivitách. 

Networking, nové príležitosti na spoluprácu a prepájanie zaujímavých ľudí.

 Ľahké občerstvenie. 

 10% peniaze z nákupu vstupenky naspäť, ak máte vernostnú kartu RealWoman Lyoness alebo Lyoness. Peniaze budú načítané na stretnutí. Ak kartu ešte nemáte, môžete ju ZDARMA získať, registrujte sa tu >> alebo priamo na stretnutí.

CENA VSTUPENKY :

Vstupenka pre INTENZÍVNU členku/na RW klubu  – BEZ POPLATKU

Ako intenzívna členka/člen máte zaplatené ročné intenzívne členstvo v RealWoman klube a tým získavate prístup ku všetkým RealWoman Business Circle. Hodnota vstupenky je 28 EUR. 

Vstupenka pre základných členov je iba – 18.00€
Jednorázová vstupenka pre ne-členov je iba – 28.00

Iba raz môžete nezáväzne za špeciálnu jednorázovú cenu absolvovať RealWoman Business Circle, ak nie ste členkami. Exkluzivita je pre intenzívne členky/nov RealWoman klubu. Viac vstupov môžete absolvovať iba ako intenzívna členka/člen RealWoman klubu. 

10% CASHBACK

Zoberte si peniaze naspäť z vášho každého nákupu v RealWoman, u obchodných partnerov a aj z členského poplatku v RealWoman klube. 

Nemáte ešte našu vernostnú kartu? Nevzťahuje sa na členstvo. Zdarma si ju vypýtajte tu >>

REGISTRUJTE SA na RW Business Circle

* povinné
Ste člennom/kou RW klubu? *
Vyberte dátum stretnutia

Kontakt

.

telefonicky: 0948 180 003
emailom: info@realwoman.sk


Platba za vstupné na RWBC

Vstupné na RW evening môžete uhradiť prevodom alebo vkladom na nasledovný účet: 4016884486 / 7500

V poznámke uveďte vaše meno.