NÁVRAT K SEBE

Vstúpte naplno do svojej ženskej sily a naučte sa, ako používať potenciál svojho tela, mysle, emócií a duše, aby ste boli v harmónii sama so sebou a s ľahkosťou ste tvorili život, po akom túžite.

RealWoman inšpirujúci deň

28. MÁJA 2016 (sobota)

HOTEL TATRA, Námestie 1. mája 5, 811 06 Bratislava-Staré Mesto

Prebuďte potenciál svojho hlasu

Kreativita je bránou k vášmu autentickému JA

Vedomý pohyb – kráľovská cesta k sebaprijatiu

Chvíľa bez masky – uvidieť samu seba

PREDNÁŠAJÚCI A HOSTIA

ANDREA VADKERTI

Andrea Vadkerti je televízna moderátorka, biznis koučka a mama dvoch šťastných detí. 


Andrea VadkertiAndreu určite poznáte z televíznej obrazovky ako ženu, ktorej profesionalitu ocenil verejne nielen legendárny Larry King, ale aj novinárska obec, ktorá jej udelila zlatú novinársku cenu dvakrát za sebou. V minulosti sa do povedomia zapísala ako moderátorka TV novín na Markíze,  viac ako tisíc pokračovaní jej dennej Vadkerti talkshow odvysielala STV. To, že je nielen pekná televízna tvár, ale aj žena bystrého intelektu , dokázala v relácii Portrét na TA3, kde týždenne prinášala divákom hĺbkové rozhovory so zahraničnými hviezdami a domácimi osobnosťami.

Po odsťahovaní zo Slovenska sa jej druhou kariérou vo svete stal biznis kaučing. V Európe uviedla programy rozvoja tímov Talent Dynamics a v Ázii je protagonistkou neurobehaviorálneho kaučingu. Jej pasiou je práca s podvedomím a odhaľovanie ľudského ega. Medzi jej klientov  patria topmanažéri ázijskej Fortune 200,  nositelia titulu Trend manažer roka či slovenský prezident Andrej Kiska. Andrea podporuje vo voľnom čase ako terapeutka a kaučka deti a lekársky personál sirotincov nadácie Magny v Kambodži a deti obetí prostitúcie nadácie Agape v severnej Indii.

„Všetkým sa nám dejú krásne aj hrozné veci v živote. Utrpenie nie je nevyhnutné, je to naša voľba.  Skutočnú lásku objavíte len ak žijete v prítomnosti. Zbavenej strachov, ktoré prišli z minulosti.  Bez fantazírovania a obáv z budúcnosti.  Minulosť nezmeníme, tá sa už stala. Budúcnosti sa netreba báť, tá sa ešte neudiala. Zostáva nám len tento okamih. Tu a teraz. My a naše odhodlanie žiť, nie prežívať vlastný život. K tomu treba mať čistú myseľ bez vnútorného monológu ega.“

Citácia z pripravovanej knihy A. Vadkerti : Ego, moje druhé Ja

Katarína Zacharová

Katarína Zacharová je autorka 2 kníh a trasformačných programov pre ženy, trénerka, rečníčka a koučka.


RealWoman_KatarinaZacharova1Katarína je zakladateľka organizácie RealWoman, ktorej poslaním je transformovať svet (vzťahy, firmy, spoločnosť) prostredníctvom ženského potenciálu. RealWoman založila v roku 2009 ešte počas jej pobytu v Kuala Lumpur, v Malajzii, kde prežila 6 rokov a pracovala pre spoločnosť MindValley

V roku 2010 napísala svoju prvú knihu, ktorá sa volá Ako dostať od života, čo chceme. Od roku 2012 usporiadava každý rok na Slovensku celodenné transformačné a vzdelávacie podujatia, konferencie pre ženy pod názvom RealWoman Fórum a RealWoman inšpirujúci deň. V roku 2013 bola ako prvá Slovenka prizvaná do asociácie transformačných lídrov v Európe, ATL Europe a doteraz je jej členkou. Od roku 2014 vedie na Slovensku RealWoman klub, ktorý prepája a vzdeláva ženy hľadajúce zlepšenie, rast, inšpiráciu a podporu pre biznis. 

V roku 2015 vytvorila vlastný 6-týždenný transformačný program pre ženy Be Real – Ži naplno.  V tomto roku vydala ďalšiu knihu Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou. V roku 2016 založila RealWoman Akadémiu v rámci, ktorej ženy môžu absolvovať transformačné a vzdelávacie tréningy, workshopy a programy, life a biznis koučingy, mentoringy a biznis networking.  Viac o Kataríne a RealWoman si prečítajte tu >>

Martin Vrabko

Martin Vrabko je sveto-uznávaný profesionálny fotograf, ktorý prepojil svoju životnú cestu s Tantrou, Šamanizmom a Feng Šuej.


Martin Vrabko photo by Silvia Sliviaková

Profesionálne fotografuje 20 rokov. Za svoju prácu získal rad významných medzinárodných ocenení medzi ktorými sa vynímajú ocenenia „Master QEP” (najvyššie ohodonotenie v rámci Federácie Európskych profesionálnych fotografov) a „The Leadership Award“ v oblasti portrétnej fotografie za rok 2010, ktoré mu udelila v máji 2011 „The International Photography Council“ pod záštitou OSN. 

Martin robí pravidelné prednášky a vystavuje svoje diela na medzinárodnej úrovni na fotografických fórach a kongresoch ako je Írsko, Spojené kráľovstvo, Francúzsko, Taliansko, Rakúsko, Nemecko, Dánsko, Belgicko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Lotyšsko, Bulharsko a Rusko. Prevádzkuje štúdio v obchodnom a portrétnej fotografovanie na Slovensku.

V Martinovej tvorbe dominujú portréty, komerčná fotografia a fotografia prírody. Svoju prácu s obrazom prepojil so svojou životnou cestou, ktorá ho vedie cestami Tantry, Šamanizmu a Feng Šuej umení. 

“Na svojej ceste som mal možnosť pracovať s ľudmi na okraji spoločnosti, celebritami, politikmi, hercami, niekoľkými duchovnými učiteľmi svetového formátu. Tieto stretnutia ho naučili dve veci. A to, že buď sme všetci výnimoční, alebo všetci obyčajní. Tá druhá je, že krása je všade. Každá tvár je krásna, stačí byť dostatočne blízko.”

Viac o Martinovi nájdete na webovej stránke: www.martinvrabko.com

Mgr. Monika Stehlíková

Monika Stehlíková je odborníčka na reč tela a autorka značky BodyTalks.


RealWoman_MonikaStehlikova

Monika je autorkou značky BodyTalks a skúsená senior konzultantka v oblasti neverbálnej komunikácie a reči tela. Rozvíja neverbálnu komunikáciu vlastným špecifickým spôsobom tak, aby bola v súlade s konkrétnou osobnosťou, možnosťami jej tela a maximálne kopírovala jedinečnosť človeka. Jej metodika Vedomá reč tela nie je len súborom chýb, ktoré treba napraviť či odstrániť. Naopak, je nadstavbovým programom, v ktorom sa naučíte, ako autentickou a vycibrenou rečou tela efektívne dosahovať svoje zámery a ako nastoliť emocionálnu a životnú rovnováhu.

Je prvou slovenskou psychoterapeutkou v DanceMovement Psychoterapy (tanečno-pohybovej terapii) a niekoľko rokov sa intenzívne venuje pohybovej analýze. Okrem školení a koučingu vo sfére biznisu ako vyštudovaná psychologička pomáha aj klientom so psychosomatickými ťažkosťami a traumami. 

Má ukončené psychologické vzdelanie, študovala na Essenskom inštitúte pohybových štúdií a symboliky tela a absolvovala niekoľkoročný výcvik DanceMovement Psychotherapy i mnohé školenia zamerané na prácu s telom v zahraničí.

Viac o Monike nájdete na webovej stránke: http://www.bodytalks.sk/

Anka Repková

Anka Repková je speváčka, hlasová koučka a autorka piesní. RealWoman_Anka_RepkovaAnka Repková je speváčka, autorka piesní a textov, hlasová koučka a herečka. Pieseň Áno, už to viem… z jej rovnomenného debutového albumu zaujalo vydavateľstvo Musica natoľko, že ho zaradilo na česko-slovenskú kompiláciu Miluj. Singel Znova chcem sa zas stal súčasťou kompilácie knihy Danubeat – Live Music in Bratislava. Anka naposledy vydala EP Vyznanie a na jeseň pripravuje vydanie svojho nového CD. Spolupracovala s Daliborom Jandom, Jozefom Bednárikom(muzikál Rocky Horror Show), Filipom Renčom (muzikál Rebelové) a s ďalšími režisérmi nie len v muzikáloch, ale aj v činohre a v TV. Ako sólistka Big Bandu Gustáva Broma svojim spevom tiež zaujala v TV Show Let´s Dance a Bailando na TV Markíza. Anka sa viac ako 14 rokov aktívne venuje aj hlasovému koučingu. Vedie hlasové kurzy, workshopy, hodiny spevu a Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.

Viac o Anke nájdete na webovej stránke: ankarepkova.sk/

GABRIELA GIOTTO

Gabriela Giotto je originálna umelkyňa a módna dizajnérka. FB_IMG_1462720131455Predtým, ako sa Gabriela Giotto rozhodla ísť vlastnou cestou a plniť si svoje sny, pracovala v dvoch medzinárodných spoločnostiach ako PR manažérka a následne stála ako marketingová manažérka pri otvorení troch nových kasín nadnárodnej spoločnosti Olympic Casino Slovakia. Aj vďaka týmto skúsenostiam dokáže skĺbiť umenie a biznis. „Je to kombinácia využitia kvalít ľavej a pravej hemisféry. Aj v biznise je potrebné byť kreatívny a empatický v komunikácii. Naopak, v umení je dôležité zostať koncepčný,“ hovorí Gabriela Giotto.

Po niekoľkých rokoch vystavovania obrazov sa rozhodla začať skrášľovať rôzne predmety dennej spotreby. „Chcela som osloviť väčší počet ľudí, ako len minoritnú skupinu milovníkov umenia. To je jeden z dôvodov prečo som sa pustila do tvorby vlastnej dizajn značky, konštatuje G. Giotto.

Som presvedčená, že hlbší význam odvekej túžby ženy byť krásnou, páčiť sa a priťahovať pozornosť okolia, spočíva v túžbe po láske. Preto jeden francúzsky návrhár povedal, že najkrajšími šatami ženy je milovaná náruč muža. Vraví sa tiež, že prvý polčas života musí byť žena krásna, aby bola milovaná. Druhý polčas musí byť milovaná, aby bola krásna. A ja dopĺňam, že osvietená a zrelá žena miluje seba samú natoľko, že je krásna a žiari stále.

Viac o Gabike nájdete na webovej stránke: http://gabriela-giotto.sk/

PRIEBEH PROGRAMU

Za jeden deň absolvujete 6 praktických a zážitkových workshopov s autentickými a kreatívnymi osobnosťami, odborníkmi, ktorí vás povedú na ceste naspäť k sebe.

9:00 – 10:00 hod.
10:00 – 10:20 hod.
10:20 – 11:20 hod.
11:30 – 12:30 hod.
12:30 – 13:30 hod.
13:30 – 14:30 hod.
14:30 – 15:30 hod.
15:30 – 16:00 hod.
16:00 – 17:00 hod.
17:00 – 18:00 hod.
18:00 – 18:30 hod.
Registrácia a príchod účastníčiek/kov. 
Otvorenie podujatia Katarínou Zacharovou. 
1. blok programu - ANKA REPKOVÁ - Prebuďte potenciál svojho hlasu 
2. blok programu - ANDREA VADKERTI –  Cesta k sebahodnote
Obedová prestávka
3. blok programu - GABRIELA GIOTTO - Kreativita je bránou k vášmu autentickému JA
4. blok programu - MARTIN VRABKO
Prestávka
5. blok programu - MONIKA STEHLÍKOVÁ Vedomý pohyb – kráľovská cesta k sebaprijatiu
6. blok programu - KATARÍNA ZACHAROVÁ
ĎALŠÍ KROK. Predstavenie nových projektov v RealWoman a RealWoman akadémie. 
Uzatvorenie podujatia a žrebovanie tomboly

SPRIEVODNÝ PROGRAM OD 9:00 do 19:00 hod.

Počas celého dňa budú v priestoroch podujatia aj vystavovatelia (firmy, jednotlivci), ktorí vám predstavania rôzne služby a produkty na zlepšenie kvality vášho života. Pozrite sa na logá, aby ste vedeli na koho sa môžete tešiť. 

VSTUPENKY NA PODUJATIE

 • Cena pri nákupe …
 • Vstupenka
 • Balík 2 vstupeniek
 • Balík 5 vstupeniek
 • do 27. mája 2015
 • 45.00€
 • 80.00€
 • 175.00€
 • na mieste dňa 28. mája 2016
 • 48.00€
 • -
 • -

POTREBUJETE PORADIŤ?

telefonicky: 00421 948 180 003
emailom: info@realwoman.sk

VSTUPENKA

✓ vstup pre 1 osobu na hlavný a sprievodný program

✓ pitný režim 

✓ uvítací balíček s darčekmi a výhodami a lístok do tomboly

DVOJITÁ

VSTUPENKA

 2 vstupenky v jednom balíku


✓ vstup na hlavný a sprievodný program

✓ pitný režim 

 uvítací balíček s darčekmi a výhodami a lístok do tomboly

BALÍK 5

VSTUPENIEK

 5 vstupeniek v jednom balíku


✓ vstup na hlavný a sprievodný program

✓ pitný režim 

 uvítací balíček s darčekmi a výhodami a lístok do tomboly

ZÍSKAJTE 10% Z CENY NASPAŤ

Lyoness vernostna karta

S RealWoman vernostnou kartou získate 10% naspäť zo zaplatenej ceny vstupenky na podujatie po jeho realizácii cez vernostný systém Lyoness. Nemáte ešte našu RealWoman Lyoness vernostnú kartu? Zdarma ju získajte TU a čerpaj svoje výhody >>