Prebuďte svoje skryté talenty, kreativitu, potenciál a buďte úspešní v tom, čo vás skutočne baví a napĺňa.

23. SEPTEMBRA 2017 v Bratislave (miesto bude upresnené)

na celodennom transformačnom seminári s Katarínou Zacharovou

NA SEMINÁRI BY STE NEMALI CHÝBAŤ, AK …

neviete, v čom ste dobrí a nepoznáte svoje talenty 

✓ vás nebaví práca, ktorú robíte a hľadáte pre seba nové možnosti 

✓ vás práca, ktorú robíte unavuje, irituje alebo sa cítite vyhorení 

✓ hľadáte prácu, kariéru alebo projekt, ktorý by vám dal väčšie naplnenie a radosť v živote 

✓ chcete posilniť svoju sebadôveru a žiť život podľa svojich predstáv

✓ chcete byť úspešní v tom, čo vás baví, kde cítite nadšenie a cítite sa sami sebou vo svojej práci 

✓ chcete objaviť svoje skryté schopnosti, talenty a slobodne a naplno vyjadriť to, čo je vo vás

✓ máte svoje sny, túžby a vízie, ktoré chcete realizovať 

✓ túžite objaviť svoju jedinečnosť a lepšie porozumieť sami sebe

✓ chcete posunúť hranice svojich možností a načrieť hlbšie do svojho skutočného potenciálu 

OBSAH SEMINÁRU

1. BLOK

Prekročte hranice svojej mysle a vstúpte do svojej kreativity

Expanzia mysle – prekročte hranice toho, čo si myslíte, že dokážete a vstúpte do priestoru nových možností. 

Prebuďte v sebe a okolo seba kreativitu, aby ste mohli naplno rozvíjať svoje talenty. 

Ako viac snívať a objavovať v sebe skrytú silu, talenty a potenciál pre lepší život. 

Ako mať tie správne postoje, prístup k životu, schopnosť rásť, aby ste mohli úspieť vo svojej práci a budovali svoju hodnotu. 

2. BLOK

Osloboďte sa od limitácií a blokov a pochopte KTO STE

Posilnite svoju sebadôveru, buďte sami sebou a dovoľte si slobodne ukázať svoje talenty a robiť to, v čom ste dobrí a čo vás baví. 

Osloboďte sa od starých a neprospešných programov mysle o tom, akí by ste mali byť, akých vás chce mať okolie a zistite, kto skutočne ste a akí VY chcete byť. 

Naučte sa myslieť “out of the box”a použiť svoju kreativitu, aby ste prekročili hranice bežného myslenia a priniesli ste nové inovatívne riešenia.

3. BLOK

Indentifikujte a prebuďte svoje talenty a schopnosti

Zistite, v čom ste výnimoční, čím sa odlišujete od ostatných ľudí a ako viete vytvoriť niečo jedinečné.

Identifikujte a spoznajte svoje skryté talenty a výnimočné schopnosti.

Spoznajte lepšie seba samých a aký prístup, aktivity a sú vám prirodzené, aby ste ľahšie našli svoje miesto a vytvorili svoj úspech.

4. BLOK

Ako použiť talenty v reálnom živote

Naučte sa rozvíjať svoje talenty a používať ich v reálnom živote, v praxi a práci. 

Vybudujte zo svojich talentov a jedinečnosti niečo trvalé a úspešné, z čoho by ste mohli žiť. 

Použite kapacitu vášho skutočného potenciálu pomocou aktivovania vašich talentov a kreativity. 

Nájdite si svoje miesto na trhu práce, kde sa budete cítiť sami sebou a dosiahnete úspech.

OBSAH SEMINÁRU

TALENTY

Spoznať a identifikovať svoje talenty, znamená lepšie spoznať to, kto skutočne ste a pochopiť svoje poslanie. Ak máte sny a túžby, máte aj talenty potrebné na ich realizáciu. Neučte sa niečo robiť dobre, ale zistite, v čom ste výborný, rozvíjajte to a okolo toho si postavte svoju kariéru.

POTENCIÁL

Ak nepoznáte a nepoužívate svoje talenty, nedokážete dosiahnuť svoj skutočný potenciál a vnútorné naplnenie. Je vo vás obrovská skrytá kapacita potenciálu, schopností, sily a energie, ktorú prebudíte iba aktivínym používaním vašich talentov. Kreativita je most k vášmu najvyššiemu potenciálu. 

STAV MYSLE

Vaša myseľ môže byť váš priateľ, alebo najhorší nepriateľ, ak jej dovolíte, aby riadila váš život. Osloboďte sa od starých programov mysle, od toho, akí by ste podľa ostatných mali byť, akých vás chce mať spoločnosť a žite svoj život podľa svojich predstáv. Otvorte svoju myseľ a posuňte hranice svojich možností. 

KREATIVITA

Kreativita vám umožňuje neustále posúvať limitujúce hranice vašej mysle a nachádzať inovatívne a originálne riešenia a nápady. Ak nie ste kreatívni, nečerpáte zo svojho potenciálu, ste uväznení v starých riešeniach, programoch a myšlienkach. Vaša kreativita definuje vašu jedinečnosť a talenty. 

ENERGIA

Únava a vyčerpanie prichádzajú vtedy, keď necítite vášeň a zmysel vo svojej práci, nie ste na správnom mieste a nepoužívate svoje talenty. Vysokú energiu, pozitívne naladenie a nadhľad v živote budujete tak, že používate to najlepšie vo vás, vaše talenty, keď sa zastaví čas a otvorí sa zdroj vašej vnútornej sily.

DUŠA A SRDCE

Ak nenačúvate svojmu srdcu, môže sa vám podariť dosiahnuť finančný úspech, ale nikdy nenájdete vnútorné naplnenie a radosť. Vaša duša je kapitánom vášho bytia, nie vaša myseľ. Duša vie, aké je vaše poslanie a povedie vás za vaším cieľom, snom, nápadom a ukáže vám vaše talenty.

SEBAPOZNANIE

Čím lepšie budete poznať seba, tým skôr objavíte svoje talenty a naučíte sa s nimi pracovať. Ľudia nepoužívajú svoje talenty, lebo neboli vedení k tomu, aby od detstva objavovali svoje schopnosti a prejavili svoju jedinečnosť. Odvážiť sa používať svoje talenty, robiť to, čo vás baví a dovoliť si slobodnú a tvorivú sebarealizáciu, znamená, vybrať sa na cestu sebapoznania. 

SLOBODA

Sloboda znamená prevziať za svoj život plnú zodpovednosť. Vy tvoríte svoj život, vy si vyberáte, kým sa stanete, aj keď si to možno nemyslíte. Vaša kreativita je prejavom vašej vnútornej slobody. Buď svoj život tvoríte vy, alebo ho určujú iní ľudia. Osloboďte sa a naplno používajte svoje talenty, aby ste mohli žiť naplno, s radosťou a realizovať svoje sny.

PROGRAM SEMINÁRU

od 9:00 do 18:30 hod. v Bratislave

8:00 – 9:00 hod. – Registrácia na seminár

9:00 – 11:00 hod. – 1. BLOK

11:00 – 11:30 hod. – Prestávka

11:30 – 13:00 hod. – 2. BLOK

13:00 – 14:00 hod. – Obedná prestávka

14:00 – 16:00 hod. – 3. BLOK

16:00 – 16:30 hod. – Prestávka

16:30 – 18:00 hod. – 4. BLOK

18:00 – 18:30 hod. – 5. ZÁVER

DOJMY A ZÁŽITKY ZO SEMINÁRU

Po seminári viem presne moje najsilnejšie talenty

Seminár bol úplne perfektný. Na začiatku semináru som nevedele úplne s určitosťou povedať, aké sú moje talenty, len som tušila. Po seminári viem presne povedať, kde sú tie moje najsilnejšie talenty, kde je moje flow a viem presne, čo musím urobiť v pondelok a aký presne krok musím urobiť.

Eva

Aj keď to boli osobné záležitosti, necítila som sa nepríjemne, práve naopak!

Katka, ďakujem za veľmi príjemne strávený deň, ktorý mi pomohol odhaliť moje skryté talenty a pozrieť sa do vnútra mojej duše. Napriek tomu, že sú to veľmi osobné záležitosti, vôbec som sa necítila nepríjemne, práve naopak. Vďaka, prosím pokračuj a rozdávam energiu ďalším ľuďom.

Tvoje meditácie sú jasné a zrozumiteľné, aj keď ich robíte prvýkrát

Výborný seminár, páči sa mi, že ho vedieš s takou ľahkosťou, je to nevtieravou formou a s nadhľadom. Páčia sa mi meditácie. Mám už skúsenosť aj s inými, ale tieto tvoje sú jasné a zrozumiteľné aj pre ľudí, ktorí ich robia prvýkrát. Je to fakt super. Perfektná práca.

Jana

Seminár mi potvrdil moje talenty a že som na dobrej ceste

Tento seminár ma uistil, že som na dobrej ceste, potvrdil moje talenty. Pár informácií dokonca môžem použiť vo výchove vlastných detí, podporovať ich kreativitu, objaviť ju v nich, pochopiť súvislosti …

Jana

Viem, ako môžem rozprúdiť a používať svoje talenty 

Vďaka dnešnému semináru som si uvedomila viac svojich talentov, čo bol môj zámer. Takisto aj, ako ich rozprúdiť a začať používať. Viem už teraz konkrétne kroky, ktoré mám spraviť, aby som ich aj používala a tiež som spoznala veľa zaujímavých žien.

Gabriela

Katka je pre mňa neustálou inšpiráciou a zdrojom múdrosti

Katku poznám už dlho, absolvovala som niekoľko jej seminárov a programov. Je pre mňa neustálou inšpiráciou a zdrojom múdrosti. Opäť skvelo nadizajnovaný seminár, ktorý dával zmysel, praktické cvičenia, zaujímavé informácie. A teším sa, že som si konečne napísala nástenku svojich povzdbudivých myšlienok.

Anka

Dnes sme zo seba vytiahli to, čo v nás bolo, je a driemalo

Dnešný deň sa mi veľmi páčil, pretože sme si písali a pomenovali mnohé veci. Vytiahli sme zo seba to, čo v nás bolo, je a driemalo to. Teraz to treba uchopiť a niečo s tým urobiť. Pokúsim sa. Páčil sa mi spôsob, forma, štruktúra seminára a budem sa tešiť na niektorý ďalší. Páčilo sa mi, ako boli jednoducho a zrozumiteľne pomenované a vysvetlené aj zložité veci, super.

Lenka

Aj vo veku 60 rokov mi tvoje semináre dávajú vždy veľa

Katuška, aj vo veku 60 rokov a po množstve absolvovaných seminárov mi tvoje semináre dávajú vždy veľa. Super skvelá atmosféra, veľa sklíčok, ktoré zapadajú do mojej mozaiky vedomostí. Ďakujem. Prajem ti veľa zdravia, šťastia a lásky. S úctou a láskou.

Kamila

Dnes som dostala hĺbku a zmysel a otvorila som dvere k novým možnostiam

Dostala som zmysluplný návod, ako postupovať pri hľadaní a identifikovaní talentov. Ďalej spätnú väzbu od spoluúčastníkov. Pre mňa je dôležitý zmysel a hĺbka a to som dnes prostredníctvom seminára dostala. Otvorila som nové dvere resp. nové možnosti, kde môžem uplatniť svoje talenty. Dozvedela som sa, že všetko je proces.

Katarína

Páčilo sa mi zakomponovanie hudby a meditácií do semináru

Oceňujem príjemné a útulné prostredie. Spíkerka mi sedela a bola príjemná. Logický priebeh prednášky, veci nadväzovali a dávali zmysel. Páčilo sa mi zakomponovanie hudby a meditácií. Oceňujem aj nie príliš veľké množstvo účastníkov, vytvorilo to intímnejšiu, prepojenejšiu a otvorenejšiu atmosféru.

Sandra

Sme tu celý deň, som plná energie, mohla by som bežať maratón

Katku som videla naživo 1.krát. A musím povedať, že je úžasná. Aj keď sme tu sedeli celý deň, som plná energie, išla by som bežať maratón. Nepodarilo sa mi síce objaviť všetky talenty, ale veľmi sa mi páčili meditácie. Chvíľu som mala pocit, že som mimo svoje telo. Bolo to úžasné.

Denisa

Mala som nové AHA momenty a uvedomila som si, že si treba dovoliť pochybyť

Užila som si meditáciu aj s novým zážitkom v nej. Uvedomila som si, aké dôležité je vymedziť si čas pre seba – vedieť vypnúť, aby mohli prísť odpovede na to, čo túžim zistiť. Dovoliť si pochybyť a poďakovať za takúto skúšku. Vedieť, prečo idem robiť to, čo idem robiť. Mala som nové AHA momenty, za ktoré som vďačná!

O KATARÍNE ZACHAROVEJ

Katarína Zacharová 

Katarína Zacharová je autorka kníh, rečníčka, trénerka a koučka osobného rozvoja.

Katarína Zacharová-281

Katarína je už autorkou 3 kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2016. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom posledná a najnovšia kniha Končím so strachom. 

Šesť rokov žila v Malajzii v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, keď založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu, a tak transformovať svet, rodiny, vzťahy, biznis, ekonomiku. RealWoman od roku 2012 na Slovensku organizuje RealWoman Fóra, vedie workshopy a programy, klub a buduje komunitu žien, ktoré túžia nájsť naplnenie, slobodu a rovnováhu.

Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov. Zostavila a vytvorila vlastné transformačné programy pre ženy, Be Real – Ži naplno. Organizuje semináre pre ženy aj mužov na Slovensku a aj v zahraničí. Vystúpila v televíznom programe Dámsky klub na RSTV, v Teleráne na Markíze alebo v relácii Garde v TV Ružinov. V rokoch 2013-2016 bola členkou asociácie transformačných lídrov v Európe, ATL Europe.

Ľudia si veľakrát neuvedomujú, akú veľkú silu, energiu a potenciál majú a že dokážu tvoriť svoj život. Mojim zámerom je pomôcť ženám aj mužom oslobodiť sa od strachov, limitácií a blokov, aby mohli naplno aktivovať svoj skutočný potenciál, talenty a silu, aby mohli s odvahou, radosťou a naplnením žiť svoj život a poslanie. Svet potrebuje autentických, vedomých a vnútorne slobodných ľudí, ktorí vytvoria pozitívnu zmenu vo svojich vzťahoch, práci, zdraví, ekonomike a prostredí. Svete okolo nás zmeníme prostredníctvom našej vlastnej zmeny a vedomej akcie.”  

.

INŠPIRUJÚCE VIDEÁ OD KATARÍNY ZACHAROVEJ

Ako zistiť, v čom ste dobrí a spoznať svoje talenty (2015)

Prečo vás irituje, stresuje a vyčerpáva vaša práca (2015)

Ako prekonať názory iných ľudí a strach z odmietnutia (2016)

KATARÍNA ZACHAROVÁ V MEDIÁCH

Ako prekonať strach (vstup v Dámskom klube, 2017)

Príbeh Katky a zmysel osobného rozvoja (rozhovor v relácii Garde, 2017)

Ako zvládnuť manipuláciu vo vzťahoch (vstup v Dámskom klube, 2017)

VSTUPENKY NA SEMINÁR DO 30.8.2017

 • ZVÝHODNENÁ CENA VSTUPENKY do 30.8.2017
 • Vstupenka na seminár pre 1 osobu
 • Vstupenka na seminár pre 2 osoby
 • Balík 3 vstupeniek (na akýkoľvek seminár a pre rôzne osoby)
 • ZVÝHODNENÁ CENA VSTUPENKY do 30.8.2017
 • 69.00 EUR (1ks)
 • 132.00 EUR (2ks)
 • 165.00 EUR (3ks)
 • BEŽNÁ CENA VSTUPENKY
 • 75.00 EUR (1ks)
 • 140.00 EUR (2ks)
 • 180.00 EUR (3ks)

1 VSTUPENKA zahŕňa:

✓  vstup na celodenný seminár s Katarínou Zacharovou

 pracovný zošit k semináru vo vytlačenom formáte a pero

✓  ľahké občerstvenie a pitný režim počas dňa (káva, čaj, voda, snack)


 ZVÝHODNENÉ CENY:


CENA 1 VSTUPENKY: 69.00€ 

( Ušetríte 8%, bežná cena vstupenky je 75€. ) 


CENA 2 VSTUPENIEK: €132.00

( Cena 1 vstupenky je iba 66, ušetríte 12%. Vstupenky môžete použiť pre seba alebo aj pre iné osoby na akýkoľvek Katkin seminár na jeseň 2017. )


 CENA BALÍKU 3 VSTUPENIEK: €165.00

( Cena 1 vstupenky je iba 55, ušetríte 27%. Vstupenky môžete použiť pre seba alebo aj pre iné osoby na akýkoľvek Katkin seminár na jeseň 2017. )

 

NÁKUP VSTUPENIEK:

POZRITE SA NA ĎAĽŠIE SEMINÁRE NA JESEŇ 2017

a kúpte si zvýhodnenú 3-vstupenku

Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. 

Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. Odporúčam tento seminár všetkým, ktorí v živote stoja, nevedia sa pohnúť vpred, sú v ťažkých životných situáciách, sú smutní a unavení životom, hľadajú zmysel života, majú nesprávny pohľad na život a chcú vo svojom živote niečo dosiahnuť.

Mária

Nájdete ženskosť, láskavosť, úprimnosť a svoju vnútornú bohyňu. 

Vďaka programu som objavila cestu sama k sebe, ku svojmu vnútornému dieťatu. Vďaka našej mentorke Katke, som stretla úžasné ženy, s ktorými sme sa napojili na silu ženského potenciálu. Je to skvelé prepojenie, spojenie hľadajúcich sŕds a ženských skúseností, emócií, radostí a šťastia. Odporúčam tento program všetkým ženám, ktoré chcú nájsť ženskosť, láskavosť, úprimnosť a objaviť v sebe svoju vnútornú bohyňu.

Alenaz Košíc

Katka má všetky moje sympatie, je profesionálka a “zapálila” aj mňa. 

Katka má všetky moje sympatie, je to profesionálka a zároveň zapálená pre vec, žijúca to, o čom hovorila. Zapálila aj mňa :). Často si na ňu spomínam, keď bojujem s nejakým škodlivým modelom správania v mojom vnútri, je pre mňa vzorom, že receptom na každú zacyklenosť v sebe alebo v mojom okolí je široký úsmev, spontánnosť a vnútorná sloboda. Ďakujem.

EvaPiešťany

KONTAKTY

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať, veľmi radi pomôžete a poradíme :) 

telefonicky: 0948 180 003

emailom: info@realwoman.sk