Prebuďte svoje skryté talenty, vášeň, kreativitu, potenciál a buďte úspešní v tom, čo vás skutočne baví a napĺňa.

23. SEPTEMBRA 2017 v hoteli Falkensteiner, v Bratislave

na celodennom transformačnom seminári s Katarínou Zacharovou

NA SEMINÁRI BY STE NEMALI CHÝBAŤ, AK …

neviete, v čom ste dobrí a nepoznáte svoje talenty 

✓ vás nebaví práca, ktorú robíte a hľadáte pre seba nové možnosti 

✓ vás práca, ktorú robíte unavuje, irituje alebo sa cítite vyhorení 

✓ hľadáte prácu, kariéru alebo projekt, ktorý by vám dal väčšie naplnenie a radosť v živote 

✓ chcete posilniť svoju sebadôveru a žiť život podľa svojich predstáv

✓ chcete byť úspešní v tom, čo vás baví, kde cítite nadšenie a cítite sa sami sebou vo svojej práci 

✓ chcete objaviť svoje skryté schopnosti, talenty a slobodne a naplno vyjadriť to, čo je vo vás

✓ máte svoje sny, túžby a vízie, ktoré chcete realizovať 

✓ túžite objaviť svoju jedinečnosť a lepšie porozumieť sami sebe

✓ chcete posunúť hranice svojich možností a načrieť hlbšie do svojho skutočného potenciálu 

seminár je vhodný tak ako pre dámy aj pre pánov 

OBSAH SEMINÁRU

5 krokov,

ako aktivovať skryté talenty, prebudiť vášeň a objaviť zdroj kreativity, aby ste mohli úspešne robiť to, čo vás baví a napĺňa.

1. KROK

Osvojíte si aktívny postoj a naučíte sa prevziať osobnú zodpovednosť

Privítanie, základné nastavenia a relaxačná meditácia.  

Zistíte, ako ste stratili svoju kreativitu, jedinečnosť a talenty a čo potrebujete znovu prebudiť. (cvičenie sebareflexie).

Adresujete, identifikujete a uvoľníte svoje limitujúce vnútorné postoje a bloky voči talentom, sebarealizácii alebo vašej osobnej hodnote, ktoré vám bránia sa posunúť vpred (praktické cvičenie a proces).

Naučíte sa myslieť “out of the box”a použiť svoju kreativitu, aby ste prekročili hranice bežného myslenia a priniesli ste do svojho živote a práce nové inovatívne riešenia.

2. KROK

Prebudíte svoju vášeň a pochopíte, čo vám dáva zmysel

Do hĺbky sa naučíte koncept Trinity bytia /vývoj vášho potenciálu/ a Trinity poslania /vývoj vášho poslania/ a pochopíte, ako prevziať zodpovednosť za svoj život, energiu a potenciál. 

Prejdete si Kruhom vývoja bytia, ktorý vám pomôže pochopiť, kto ste a ako vzniká vaša jedinečná pridaná hodnota. A tiež pochopíte, kde začať a aké kroky je potrebné urobiť, aby ste robili prácu, ktorá vás baví a živí. (praktické cvičenie).

Prebudíte svoju vnútornú vášeň /prečo/ a ujasníte si svoj vyšší cieľ či zámer /čo/ (praktické cvičenie).

3. KROK

Identifikujete a aktivujete svoje talenty a silné stránky

Pochopíte hlbší rozmer svojich talentov, aký je ich prínos a význam vo vašom živote. A naučíte sa rozpoznávať svoje silné a slabé stránky

Vrátite sa do detstva, aby ste znovu prebudili svoju dušu a rozpoznali svoje najväčšie a skryté talenty a sny (praktický proces). 

Identifikujete a spoznáte svoje skryté talenty a výnimočné schopnosti (praktické cvičenie).

4. KROK

Naučíte sa neustále a vedome používať svoje talenty a silné stránky

Pochopíte dynamiku svojej osobnosti podľa metriky a metódy DISC, aby ste lepšie vedeli využiť svoj potenciál. 

Zistíte, ako viete svoje talenty reálne uplatniť  v práci, zamestnaní alebo podnikaní (praktické cvičenie v skupine).

Pochopíte, ako si nájdete na trhu práce to svoje správne miesto , kde sa budete cítiť sami sebou a dosahovať výsledky a úspech.

5. KROK

Aktivujete a nastavíte v sebe postoj vytrvalosti a odvahy

Nastavíte sa 3 fázy rozvoja, ktorými potrebujete prechádzať, aby ste vytrvali a neustále ste rástli. 

Ukážem vám na koncepte GRIT, ako dosahovať výsledky a realizovať svoje sny, vďaka prepojeniu vašej vášňe a vytrvalosťou.

Zostavíte si svoj PLÁN AKCIE a praktických krokov, ktoré po odchode zo semináru uskutočníte. 

OBLASTI SEMINÁRU

TALENTY

Spoznať a identifikovať svoje talenty, znamená lepšie spoznať to, kto skutočne ste a pochopiť svoje poslanie. Ak máte sny a túžby, máte aj talenty potrebné na ich realizáciu. Neučte sa niečo robiť dobre, ale zistite, v čom ste výborný, rozvíjajte to a okolo toho si postavte svoju kariéru.

POTENCIÁL

Ak nepoznáte a nepoužívate svoje talenty, nedokážete dosiahnuť svoj skutočný potenciál a vnútorné naplnenie. Je vo vás obrovská skrytá kapacita potenciálu, schopností, sily a energie, ktorú prebudíte iba aktivínym používaním vašich talentov. Kreativita je most k vášmu najvyššiemu potenciálu. 

STAV MYSLE

Vaša myseľ môže byť váš priateľ, alebo najhorší nepriateľ, ak jej dovolíte, aby riadila váš život. Osloboďte sa od starých programov mysle, od toho, akí by ste podľa ostatných mali byť, akých vás chce mať spoločnosť a žite svoj život podľa svojich predstáv. Otvorte svoju myseľ a posuňte hranice svojich možností. 

KREATIVITA

Kreativita vám umožňuje neustále posúvať limitujúce hranice vašej mysle a nachádzať inovatívne a originálne riešenia a nápady. Ak nie ste kreatívni, nečerpáte zo svojho potenciálu, ste uväznení v starých riešeniach, programoch a myšlienkach. Vaša kreativita definuje vašu jedinečnosť a talenty. 

ENERGIA

Únava a vyčerpanie prichádzajú vtedy, keď necítite vášeň a zmysel vo svojej práci, nie ste na správnom mieste a nepoužívate svoje talenty. Vysokú energiu, pozitívne naladenie a nadhľad v živote budujete tak, že používate to najlepšie vo vás, vaše talenty, keď sa zastaví čas a otvorí sa zdroj vašej vnútornej sily.

DUŠA A SRDCE

Ak nenačúvate svojmu srdcu, môže sa vám podariť dosiahnuť finančný úspech, ale nikdy nenájdete vnútorné naplnenie a radosť. Vaša duša je kapitánom vášho bytia, nie vaša myseľ. Duša vie, aké je vaše poslanie a povedie vás za vaším cieľom, snom, nápadom a ukáže vám vaše talenty.

SEBAPOZNANIE

Čím lepšie budete poznať seba, tým skôr objavíte svoje talenty a naučíte sa s nimi pracovať. Ľudia nepoužívajú svoje talenty, lebo neboli vedení k tomu, aby od detstva objavovali svoje schopnosti a prejavili svoju jedinečnosť. Odvážiť sa používať svoje talenty, robiť to, čo vás baví a dovoliť si slobodnú a tvorivú sebarealizáciu, znamená, vybrať sa na cestu sebapoznania. 

SLOBODA

Sloboda znamená prevziať za svoj život plnú zodpovednosť. Vy tvoríte svoj život, vy si vyberáte, kým sa stanete, aj keď si to možno nemyslíte. Vaša kreativita je prejavom vašej vnútornej slobody. Buď svoj život tvoríte vy, alebo ho určujú iní ľudia. Osloboďte sa a naplno používajte svoje talenty, aby ste mohli žiť naplno, s radosťou a realizovať svoje sny.

PROGRAM SEMINÁRU

od 9:00 do 19:00 hod. v Bratislave

8:00 – 9:00 hod. – Registrácia na seminár

9:00 – 10:40 hod. – 1. BLOK

10:40 – 11:00 hod. – Prestávka

11:00 – 12:30 hod. – 2. BLOK

12:30 – 13:30 hod. – Obedná prestávka

13:30 – 15:00 hod. – 3. BLOK

15:00 – 15:20 hod. – Prestávka

15:20 – 17:00 hod. – 4. BLOK

17:00 – 17:20 hod. – Prestávka

17:20 – 19:00 hod. – 5. BLOK

DOJMY A ZÁŽITKY ZO SEMINÁRU

Po seminári viem presne moje najsilnejšie talenty

Seminár bol úplne perfektný. Na začiatku semináru som nevedele úplne s určitosťou povedať, aké sú moje talenty, len som tušila. Po seminári viem presne povedať, kde sú tie moje najsilnejšie talenty, kde je moje flow a viem presne, čo musím urobiť v pondelok a aký presne krok musím urobiť.

Eva

Aj keď to boli osobné záležitosti, necítila som sa nepríjemne, práve naopak!

Katka, ďakujem za veľmi príjemne strávený deň, ktorý mi pomohol odhaliť moje skryté talenty a pozrieť sa do vnútra mojej duše. Napriek tomu, že sú to veľmi osobné záležitosti, vôbec som sa necítila nepríjemne, práve naopak. Vďaka, prosím pokračuj a rozdávam energiu ďalším ľuďom.

Tvoje meditácie sú jasné a zrozumiteľné, aj keď ich robíte prvýkrát

Výborný seminár, páči sa mi, že ho vedieš s takou ľahkosťou, je to nevtieravou formou a s nadhľadom. Páčia sa mi meditácie. Mám už skúsenosť aj s inými, ale tieto tvoje sú jasné a zrozumiteľné aj pre ľudí, ktorí ich robia prvýkrát. Je to fakt super. Perfektná práca.

Jana

Seminár mi potvrdil moje talenty a že som na dobrej ceste

Tento seminár ma uistil, že som na dobrej ceste, potvrdil moje talenty. Pár informácií dokonca môžem použiť vo výchove vlastných detí, podporovať ich kreativitu, objaviť ju v nich, pochopiť súvislosti …

Jana

Viem, ako môžem rozprúdiť a používať svoje talenty 

Vďaka dnešnému semináru som si uvedomila viac svojich talentov, čo bol môj zámer. Takisto aj, ako ich rozprúdiť a začať používať. Viem už teraz konkrétne kroky, ktoré mám spraviť, aby som ich aj používala a tiež som spoznala veľa zaujímavých žien.

Gabriela

Katka je pre mňa neustálou inšpiráciou a zdrojom múdrosti

Katku poznám už dlho, absolvovala som niekoľko jej seminárov a programov. Je pre mňa neustálou inšpiráciou a zdrojom múdrosti. Opäť skvelo nadizajnovaný seminár, ktorý dával zmysel, praktické cvičenia, zaujímavé informácie. A teším sa, že som si konečne napísala nástenku svojich povzdbudivých myšlienok.

Anka

Dnes sme zo seba vytiahli to, čo v nás bolo, je a driemalo

Dnešný deň sa mi veľmi páčil, pretože sme si písali a pomenovali mnohé veci. Vytiahli sme zo seba to, čo v nás bolo, je a driemalo to. Teraz to treba uchopiť a niečo s tým urobiť. Pokúsim sa. Páčil sa mi spôsob, forma, štruktúra seminára a budem sa tešiť na niektorý ďalší. Páčilo sa mi, ako boli jednoducho a zrozumiteľne pomenované a vysvetlené aj zložité veci, super.

Lenka

Aj vo veku 60 rokov mi tvoje semináre dávajú vždy veľa

Katuška, aj vo veku 60 rokov a po množstve absolvovaných seminárov mi tvoje semináre dávajú vždy veľa. Super skvelá atmosféra, veľa sklíčok, ktoré zapadajú do mojej mozaiky vedomostí. Ďakujem. Prajem ti veľa zdravia, šťastia a lásky. S úctou a láskou.

Kamila

Dnes som dostala hĺbku a zmysel a otvorila som dvere k novým možnostiam

Dostala som zmysluplný návod, ako postupovať pri hľadaní a identifikovaní talentov. Ďalej spätnú väzbu od spoluúčastníkov. Pre mňa je dôležitý zmysel a hĺbka a to som dnes prostredníctvom seminára dostala. Otvorila som nové dvere resp. nové možnosti, kde môžem uplatniť svoje talenty. Dozvedela som sa, že všetko je proces.

Katarína

Páčilo sa mi zakomponovanie hudby a meditácií do semináru

Oceňujem príjemné a útulné prostredie. Spíkerka mi sedela a bola príjemná. Logický priebeh prednášky, veci nadväzovali a dávali zmysel. Páčilo sa mi zakomponovanie hudby a meditácií. Oceňujem aj nie príliš veľké množstvo účastníkov, vytvorilo to intímnejšiu, prepojenejšiu a otvorenejšiu atmosféru.

Sandra

Sme tu celý deň, som plná energie, mohla by som bežať maratón

Katku som videla naživo 1.krát. A musím povedať, že je úžasná. Aj keď sme tu sedeli celý deň, som plná energie, išla by som bežať maratón. Nepodarilo sa mi síce objaviť všetky talenty, ale veľmi sa mi páčili meditácie. Chvíľu som mala pocit, že som mimo svoje telo. Bolo to úžasné.

Denisa

Mala som nové AHA momenty a uvedomila som si, že si treba dovoliť pochybyť

Užila som si meditáciu aj s novým zážitkom v nej. Uvedomila som si, aké dôležité je vymedziť si čas pre seba – vedieť vypnúť, aby mohli prísť odpovede na to, čo túžim zistiť. Dovoliť si pochybyť a poďakovať za takúto skúšku. Vedieť, prečo idem robiť to, čo idem robiť. Mala som nové AHA momenty, za ktoré som vďačná!

O KATARÍNE ZACHAROVEJ

Katarína Zacharová 

Katarína Zacharová je autorka kníh, rečníčka, trénerka a koučka osobného rozvoja.

Katarína Zacharová-281

Katarína je už autorkou 3 kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2016. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom posledná a najnovšia kniha Končím so strachom. 

Šesť rokov žila v Malajzii v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, keď založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu, a tak transformovať svet, rodiny, vzťahy, biznis, ekonomiku. RealWoman od roku 2012 na Slovensku organizuje RealWoman Fóra, vedie workshopy a programy, klub a buduje komunitu žien, ktoré túžia nájsť naplnenie, slobodu a rovnováhu.

Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov. Zostavila a vytvorila vlastné transformačné programy pre ženy, Be Real – Ži naplno. Organizuje semináre pre ženy aj mužov na Slovensku a aj v zahraničí. Vystúpila v televíznom programe Dámsky klub na RSTV, v Teleráne na Markíze alebo v relácii Garde v TV Ružinov. V rokoch 2013-2016 bola členkou asociácie transformačných lídrov v Európe, ATL Europe.

Ľudia si veľakrát neuvedomujú, akú veľkú silu, energiu a potenciál majú a že dokážu tvoriť svoj život. Mojim zámerom je pomôcť ženám aj mužom oslobodiť sa od strachov, limitácií a blokov, aby mohli naplno aktivovať svoj skutočný potenciál, talenty a silu, aby mohli s odvahou, radosťou a naplnením žiť svoj život a poslanie. Svet potrebuje autentických, vedomých a vnútorne slobodných ľudí, ktorí vytvoria pozitívnu zmenu vo svojich vzťahoch, práci, zdraví, ekonomike a prostredí. Svete okolo nás zmeníme prostredníctvom našej vlastnej zmeny a vedomej akcie.”  

.

KATARÍNA ZACHAROVÁ V MEDIÁCH

Ako prekonať strach (vstup v Dámskom klube, 2017)

Príbeh Katky a zmysel osobného rozvoja (rozhovor v relácii Garde, 2017)

Ako zvládnuť manipuláciu vo vzťahoch (vstup v Dámskom klube, 2017)

VSTUPENKY NA SEMINÁR

  • BEŽNÁ CENA VSTUPENKY
  • Vstupenka na seminár pre 1 osobu
  • Vstupenka na seminár pre 2 osoby
  • Balík 3 vstupeniek (na akýkoľvek seminár a pre rôzne osoby)
  • BEŽNÁ CENA VSTUPENKY
  • 75.00 EUR (1ks)
  • 140.00 EUR (2ks)
  • 180.00 EUR (3ks)

1 VSTUPENKA zahŕňa:

✓  vstup na celodenný seminár s Katarínou Zacharovou

 pracovný zošit k semináru vo vytlačenom formáte a pero

✓  ľahké občerstvenie a pitný režim počas dňa (káva, čaj, voda, snack)

CENA 1 VSTUPENKY: 75.00€  


 ZVÝHODNENÉ CENY:


CENA 2 VSTUPENIEK: €140.00

( Cena 1 vstupenky je tak iba 70, ušetríte 7%. Vstupenky môžete použiť pre seba alebo aj pre iné osoby na akýkoľvek Katkin seminár na jeseň 2017. )


 CENA BALÍKU 3 VSTUPENIEK: €180.00

( Cena 1 vstupenky je tak iba 60, ušetríte 20%. Vstupenky môžete použiť pre seba alebo aj pre iné osoby na akýkoľvek Katkin seminár na jeseň 2017. )

 

NÁKUP VSTUPENIEK:

POZRITE SA NA ĎAĽŠIE SEMINÁRE NA JESEŇ 2017

a kúpte si zvýhodnenú 3-vstupenku

Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. 

Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. Odporúčam tento seminár všetkým, ktorí v živote stoja, nevedia sa pohnúť vpred, sú v ťažkých životných situáciách, sú smutní a unavení životom, hľadajú zmysel života, majú nesprávny pohľad na život a chcú vo svojom živote niečo dosiahnuť.

Mária

Katuška, aj vo veku 60 rokov mi tvoje semináre dávajú vždy veľa. 

Katuška, aj vo veku 60 rokov a po množstve absolvovaných seminárov mi tvoje semináre dávajú vždy veľa. Super skvelá atmosféra, veľa sklíčok, ktoré zapadajú do mojej mozaiky vedomostí. Ďakujem. Prajem ti veľa zdravia, šťastia a lásky. S úctou a láskou.

Kamilaz Trnavy

Katka má všetky moje sympatie, je profesionálka a “zapálila” aj mňa. 

Katka má všetky moje sympatie, je to profesionálka a zároveň zapálená pre vec, žijúca to, o čom hovorila. Zapálila aj mňa :). Často si na ňu spomínam, keď bojujem s nejakým škodlivým modelom správania v mojom vnútri, je pre mňa vzorom, že receptom na každú zacyklenosť v sebe alebo v mojom okolí je široký úsmev, spontánnosť a vnútorná sloboda. Ďakujem.

EvaPiešťany

KONTAKTY

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať, veľmi radi pomôžete a poradíme :) 

telefonicky: 0948 180 003

emailom: info@realwoman.sk