Ste vyčerpaní z toho, že vám kvôli strachu a nedostatku sebadôvery preteká život, radosť a príležitosti pomedzi prsty?

od Kataríny Zacharovej v Bratislave, 2017

Milí priatelia, 

ak skutočne chcete poraziť svoj strach a žiť naplno, tak potom nesmiete chýbať na tomto seminári, lebo zmení váš život a postoj k strachu. 

Najskôr si prečítajte moje prehlásenie:  

Prosím zoberte na vedomie, že vaša pozitívna zmena sa neuskutoční mávnutím čarovného prútiku. Trvalá zmena si vyžaduje vaše rozhodnutie, námahu, vytrvalosť, silu a odhodlanie urobiť všetko potrebné, aby ste prekonali staré programy a limitácie z minulosti. Ja vám ukážem a povediem vás, ako to uskutočniť, ale neurobím za vás vašu prácu na sebe.

Vašu skutočnú zmenu, progres a oslobodenie dokážete uskutočniť iba vy, keď prevezmete za seba a svoj život plnú zodpovednosť a budete mať pri spolupráci so mnou otvorenú myseľ a srdce pre nové možnosti a krajšiu budúcnosť. A nezáleží na tom, koľko máte rokov, čo robíte, odkiaľ ste a kde sa vo svojom živote nachádzate. 

Ak necítie, že ste to ochotní prijať, tak ešte na seminár nechoďte (alebo sa so mnou poraďte).

Ak však cítite, že teraz je ten správny čas a ste pripravení uskutočniť zmenu, oslobodiť sa, dať do toho všetko a prevziať za svoj život zodpovednosť, tak potom tento seminár je pre vás a neváhajte.

Môj koncept učenia a vedenia ľudí k oslobodeniu sa od strachu nie je prevzatý alebo okopírovaný od niekoho iného. Áno, inšpirujem a učím sa aj od iných učiteľov a trénerov, ale mojím hlavným zdrojom sú moja vlastná skúsenosť, prax s ľuďmi a hlboké pochopenie ľudskej psychiky a bytia.

Tak prejdime priamo k tomu, aby som vám to mohla ukázať …

A PRESNE TOTO DOSTANETE 

Po prvé, na seminári si prejdete jedinečným procesom oslobodenia sa od strachov a minulosti v 3 blokoch, ktoré som zostavila na základe praktických skúseností z posledných 6 rokov práce s ľuďmi a z neustáleho hľadania najefektívnejších riešení, techník a procesov, ako ľuďom reálne a trvalo pomôcť prekonať strach, aby žili naplno ich najvyšší potenciál.

Žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoduché, zrozumiteľné a intuitívne riešenia, postoje a hlavne praktické kroky a nástroje, ako prekonať strach a limitácie v bežnom každodennom živote, aby ste mali sebadôveru, odvahu a silu žiť ten najlepší život.

Seminár prebieha od 9:00 do 18:30 hod. s niekoľkými prestávkami v sobotu dňa 21.10.2017

v príjemnom prostredí hotela Falkensteiner v centre Bratislavy. 

A IDE O VIAC AKO LEN O PREKONANIE STRACHU.  

Na seminári si pospájate hlbšie súvislosti svojich strachov, pocitov a udalostí, čo vám pomôže pochopiť príčinu toho, čo a prečo sa vám doteraz dialo v živote.  

Prebudíte svoj skrytý potenciál a naučíte sa prakticky používať a usmerňovať svoju energiu, aby vás viac myšlienky a emócie nesabotovali a neťahali ku dnu, ale vedome ste ich nasmerovali a použili na vytvorenie krajších vzťahov a realizáciu svojich snov. 

Zažijete a naučíte sa v sebe nastoliť pokoj, ticho, prijatie a harmóniu, aby ste eliminovali stres, podporili svoje zdravie a hlbšie sa prepojili so svojou dušou.  

Osvojíte si nové nastavenia a postoje, ktoré vám nielen umožnia prekonať strachy a vnútorné limitácie, ale pomôžu vám žiť radostnejšie, s ľahkosťou a úspešnejšie realizovať svoje ciele

Ako som povedala, na tomto seminári sa naučíte, zažijete a pochopíte oveľa viac, ako prekonať strachy a toto je zlomok z toho, čo získate …

  6 praktických krokov “prvej pomoci”, ako prekonať fyzickú paralýzu a myšlienky strachu skôr, ako prepadnete do beznádeje a zablokujete sa. Jeden z krokov je odosobniť sa od toho, čo cítite a myslíte, čo sa naučíte praktizovať na seminári, tak ako ostatné kroky.

  Ako odvážne a naplno realizovať svoje sny, potenciál a zámery, ak sa bojíte odmietnutia ostatných ľudí, lebo majú iný názor, nechápu vás alebo vám neposkytnú podporu. 

  Myslíte si, že úspešní a sebavedomí ľudia, necítia viac strach a neistotu? Mylíte sa! A tento mýtus je pre mnohých ľudí veľkou stopkou v ich raste a zdrojom pochybností. Ukážem vám, ako z toho von.

  Ako sa oslobodiť od strachu a odstrániť ho zo svojho energetického systému a podvedomia, aby sa neopakoval. Absolvujete energetický proces, ktorý vám umožní odpojiť sa od svojej minulosti a začať slobodne tvoriť krajšiu budúcnosť. 

  Prečo by ste nikdy nemali potláčať emócie strachu a neistoty. Čím strach viac potláčate a tajíte ho, tým viac rastie. Naučíte sa uvoľniť a neukladať emócie strachu vo svojom tele. 

  Kedy je prijateľné cítiť strach a neistotu. Strach je prirodzená ľudská emócia, nedajte sa oklamať tým, že pozitívni a odvážni ľudia by takéto emócie nemali cítiť. Hlavný rozdiel medzi odvážnymi a ustráchanými ľuďmi je v tom, že odvážni konajú, aj keď sa boja. Osvojíte si princíp odvahy v každodennom živote.

  Ukážem vám ako sa energeticky ochrániť pred negatívnymi vplyvmi z vonku, aby ste si udržali nadhľad, silu a vysokú energiu. Naučíte sa budovať  posilniť svoju energetickú imunitu.

   Rokmi overená metóda WOV, ako použiť energiu myšlienok a emócií na realizáciu svojich snov a cieľov. Ukážem vám metódu, ktorá existuje už dekády a osvojili si ju tisíce ľudí po celom svete. 

   Rozlúčte sa s perfekcionizmom. Najviac sa v živote naučíte zo svojich chýb, neúspechov a zlýhaní, sú najväčšou príležitosťou na váš rast. Ukážem vám, ako sa zachovať a reagovať, keď urobíte chyby, aby ste sa nezasekli, ale vyšli z toho silnejší a slobodnejší. 

  Čo urobiť, ak máte nápad, túžbu, cieľ, nadšenie, ale bojíte sa zlyhania či odmietnutia.

  Pravda o zmysle a význame strachu vo vašom živote. Nie všetko je tak, ako sa to zdá na prvý pohľad. Uvidíte, že strach má hlbší zmysel a väčší význam vo vašom živote, ako si možno myslíte. 

  Ako dôverovať svojmu úsudku a názoru, ak s vami ostatní nesúhlasia. Spolu si na seminári povieme, ako môžete robiť lepšie rozhodnutia o svojom živote a budovať svoju sebadôveru.

  Najlepší spôsob, ako premeniť svoj strach na silný zdroj transformácie, sily a rastu. A to nielen prekonať strach, ale využiť ho na transformáciu života ľudí.

  Môžete sa za jeden deň oslobodiť od strachu, s ktorým ste žili roky? Zažijete to v 2. bloku semináru.

Obsah semináru

1. BLOK

UVEDOMÍTE A POCHOPÍTE SVOJE STRACHY A LIMITÁCIE


 Prechod od života v strachu k princípu odvahy.

3 najsilnejšie motivácie, prečo uskutočniť akúkoľvek zmenu a vystúpiť z komfortu. 

Porozumiete hlbšej príčine a zdroju diania, situáciám a vývoju vášho života a vašich strachov.  

 Pochopíte svoj zákon príťažlivosti a ako môžete vedome pracovať so svojou energiou. 

Naučíte sa, ako rozlišovať hlas duše versus hlas ega a ako rozhodovať sa a konať s odvážnym srdcom nie so strachom.

Zistíte, ako môžete posilniť svoju vlastnú vieru v seba, vo svoje sny, a tak vybudovať silnú sebadôveru.

Ako prakticky použiť a otvoriť svoj potenciál v každodennom živote – trinity bytia.

✓  Pochopíte, ako vznikli vaše strachy a spoznáte 2 fundamentálne strachy, ktoré vás brzdia. 

2. BLOK

OSLOBODÍTE SA OD STRACHU A LIMITÁCIÍ


✓  Praktické procesy na oslobodenie sa od strachu a minulosti (uvoľňovanie emocionálnych, mentálnych blokov a strachov, zmena vnútorných nastavení).

6 krokov k oslobodeniu sa od strachu.

Aktivácia vašej energetickej imunity voči negatívnym vplyvom z okolia.

3. BLOK

OSVOJÍTE SI NOVÉ POSTOJE A NASTAVENIA RASTU, SLOBODY A PROGRESU


✓  Spustite pozitívnu zmenu a urobte prvý odvážny krok vpred. 

✓  Ako aplikovať a integrovať trinity bytia v praktickom živote, a to ako používať silu myšlienok, emócií a intuície na realizáciu vašich cieľov. 

Ujasnite si svoje najvyšie zámery a stanovte si ciele a vízie v 6 kľúčových oblastiach pre váš život na najbližšie obdobie.

✓ Naučte sa efektívne usmerňovať svoj tok energie, aby ste dosahovali s väčšou ľahkosťou a radosťou svoje ciele a sny s technikou WOV.  

Udržujte vedomý progres, aby ste vedeli vykročiť mimo komfort a vytrvať vo vašom usilí

 Spoznajte 7 nosičov svetla

✓ Použite silu radosti na neustály progres, kreativitu, harmonizícu a otváranie nových obzorov. 

Áno, správne, to je veľa podpory, riešení, poznania, nástrojov, techník, ktoré vám umožnia sa oslobodiť od strachu a žiť s odvahou a naplno. A to je len začiatok.

A je to ešte lepšie, lebo k vstupenke na seminár navyše dostanete aj …

Prístup k môjmu NOVÉMU špeciálnemu 90-minutovému videotréningu, ako po seminári efektívne uviesť do praxe to, čo ste sa naučili, nadobudli a pochopili počas semináru. Ako vytvoriť, ukotviť a udržať vo svojom bežnom živote pozitívnu zmenu, nové princípy, postoje a nastavenia, pre ktoré ste sa rozhodli.

Váš úspech a pozitívna zmena v praxi, vo vašom každodennom živote a situáciach, zavisí od toho, ako dobre dokážete implementovať a použiť to, čo sa na seminári naučíte.

Stáva sa vám, že na seminári ste plní energie, nadšenia, všetko je možné, tešíte sa, cítite odvahu, podporu a silu, ale keď sa vrátite domov, tak to pomaly vyprcháva?

Špeciálne pre ľudí, ktorí začnú, ale nevytrvajú vo vytvorení pozitívnych zmien v bežnom živote

Ako prvé chcem povedať, že je to prirodzené a neznamená to, že ste na seminári neurobili progres a nevytvorili ste zmenu vo svojom živote. Práveže naopak, ÁNO, VYTVORILI STE JU, inak by ste nevideli a nepocítili taký rozdiel po návrate do svojho starého prostredia.

Seminár je prvý krok. Menej však už hovoríme o tých ďalších krokoch, ktoré vás čakajú po seminári, keď sa vrátite domov.  

Keď ste na seminári, stojíte na platforme energie a sily trénera, semináru a všetkých účastníkov. Po návrate domov, sa ocitnete tak trochu sám vo svojom starom prostredí, kde vás čakajú škúšky bojovníka, ktoré sú neodeliteľnou súčasťou dokončenia procesu vašej zmeny. Je to prirodzený proces a práca, ktorú potrebujete urobiť vy. 

Nebudete v tom sami, pripravím vás!

Preto je tento tréning pre vás tak dôležitý, lebo vaša skutočná transformácia pokračuje aj po seminári o spočíva v tom, ako ustojíte a zvládnete situácie, lekcie a ako prekonáte staré nastavenia vo svojom každodennom živote. 

Keď si prejdete týmto videotréningom, tak sa naučíte dve dôležité veci.

Budete vedieť, ako vytrvať a vytvoriť trvalú zmenu v živote, lebo budete mať podporu a systém, ktorý vás podrží

Po prvé, ako si po seminári vybudovať vo svojom každodennom prostredí svoju vlastnú novú platformu a podporný systém, aby ste zvládali výzvy, vyhli sa chybám a vytrvali ste v dokončení svojej pozitívnej zmeny.

Po druhé, vytvoríte si rutinu, ktorá vám pomôže vedome posilňovať svoju energiu, silu a naučí vás neustále rásť. 

Toto je, čo teraz potrebujete urobiť

Bežná cena vstupenky na tento celodenný seminár Prekonajte strachy a žite naplno je 75€. Ak si zakúpite vstupenku do 17.10., tak si jednu vstupenku môžete kúpiť iba za 70€.

Prípadne, ak chcete ušetriť ešte viac pri kúpe vstupenky, vyberte si balík 2 alebo 3 vstupeniek, ktorý môžete využiť vy alebo aj s priateľmi, na ktorýkoľvek môj uverejnený seminár. 

Akonáhle si zakúpite vstupenku a my príjmeme vašu platbu, pošleme vám email so všetkými organizačnými informáciami k semináru, aby ste vedeli, ako zariadiť parkovanie, obed atď.

Vstupenky neposielame poštou, taktiež vstupenku nepotrebujete mať vytlačenú pri registrácii na mieste konania semináru. Máme vás na zozname účastníkov, bude nám stačiť vaše meno pri registrácii. 

DOJMY A ZÁŽITKY ZO SEMINÁRU

Ukázalo mi to cestu, ako si pomôcť a mám chuť všetko, čo potrebujem, zmeniť v mojom živote.

Všetko, čo tu bolo dnes spomenuté a povedané, sa týka môjho života. Bolo to inšpirujúce a zodpovedalo to veľa mojich vnútorných otázok. Teraz vidím, že väčšina ľudí rieši podobné veci ako ja. Ukázalo mi to cestu, ako si pomôcť a mám chuť zmeniť všetko, čo v mojom živote potrebujem.

Zdenka

Pomáhaš mi Katka už veľmi dlho v mojom živote a dnes som objavila, čoho sa najviac bojím.

Ďakujem za tvoju knihu a dnešný deň. Tvoja osobnosť je úžasná. Pomáhaš mi už veľmi dlho a veľa sa zmenilo v mojom živote od roku 2010, keď som čítala knihu Ako dostať od života, čo chceme. Dnešný deň mi pomohol, lebo som si poplakala, objavila som, čoho sa najviac bojím. Dnes som zistila, že je to niečo iné, ako som si myslela.

Andrea

Si úžasná, otvorená, bezprostredná a je cítiť, že to nemáš naučené.

Mojim zámerom bolo zažiť ťa naživo, keďže počas roku trošku evidujem tvoju činnosť a niekto články a videá vnímam … rozporuplne, trochu vo mne vzbudzovali nedôveru v tvoj koučing. Musím, ale priznať, že som milo prekvapený. Si úžasná, otvorená, úprimná, bezprostredná, je cítiť, že je to pre teba prirodzené, si osvietená, nemáš to len naučené. Som rád, že som kurz absolvoval. Ďakujem!

Slavo

Zažila som mnoho AHA momentov a cítila som veľkú podporu.

Katka je krásna, autentická a energická rečníčka a seminár viedla s absolútnou ľahkosťou, radosťou a pochopením. Všetko do seba pekne zapadlo, malo to výbornú štruktúru. Zažila som mnoho AHA momentov a počas procesov sa mi podarilo ísť hlbšie. Cítila som veľkú podporu a bezpečné prostredie. Celková energia na seminári bola skvelá! Ďakujem

Perfektný návod pre každého, kto chce pochopiť sám seba, život a dianie okolo seba.

Katka, super seminár a super kniha. Perfektný návod pre každého, kto chce pochopiť sám seba, život a dianie okolo seba. A hlavne je to návod a pomoc ľuďom, ktorí nechcú zostať v nízkych energiách a chcú prispieť ku svojmu rozvoju a k dobru vo svete. Vďaka Katka za to, čo robíš. Tento svet potrebuje takýchto ľudí.

Anka

Dokázal som si uvedomiť, aké sú moje skutočné sny a ako prekročiť svoj prach komfortu. 

Ďakujem za príležitosť sa zúčastniť tohto semináru. Dokázal som si uvedomiť, aké sú moje skutočné sny a hodnoty, ale hlavne si mi Katka ukázala cestu, akou mám ísť, aby som svoje sny naplnil a aby som sa nebál prekročiť svoj prach komfortu. Ešte raz ti srdečne ďakujem.

Martin

Mám už 50 let, pročel jsem hodne seminářu. Tento je urcite ten zlepšich – dava návod na konkretni kroky do bezneho zivota.

Ľuboš

Seminár mi ukázal, kde na sebe musím pracovať, aby sa mi splnili sny, ktoré chcem dosiahnuť. Kde by som sa mala zmeniť, čo urobiť a dotiahnuť, aby ten sen bol reálny.

Katka, ďakujem za tento seminár ! Veľmi mi pomohol, otvoril mi oči a prepojilo sa mi množstvo vecí. Vytrvaj v tom, čo robíš, lebo to robíš skvelo! Ďakujem

Moja reálna zmena je, že musím praktizovať a nevzdávať sa, je to len v mojich rukách – to som dnes pochopila, konečne.

Skvelé jednoduché návody na prácu so strachom.

Skvelé jednoduché návody na prácu so strachom. Krásny slovný prejav. Praktické rady. Autenticita. V meditácii som zažila krásne prežitie a uvedomenie toho, kým som a veľmi ma to povzbudilo. Nabila som sa energiou a odvahou do ďalšieho obdobia. Veľké ďakujem. Budem odporúčať.

Silvia

Páčilo sa mi, že sme pracovali aj na podvedomej úrovni.

Bol to seminár, ktorý bol iný a páčilo sa mi, že sme pracovali aj na podvedomej úrovni. Taktiež pracovný zošit veľmi kreatívny a oveľa radšej sa k nemu vrátim, ako iba ku poznámkam.

Linda

O KATARÍNE ZACHAROVEJ

Katarína Zacharová 

Katarína Zacharová je autorka kníh, rečníčka, trénerka a koučka osobného rozvoja.

Katarína Zacharová-281

Katarína je už autorkou 3 kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2016. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom posledná a najnovšia kniha Končím so strachom. 

Šesť rokov žila v Malajzii v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, keď založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu, a tak transformovať svet, rodiny, vzťahy, biznis, ekonomiku. RealWoman od roku 2012 na Slovensku organizuje RealWoman Fóra, vedie workshopy a programy, klub a buduje komunitu žien, ktoré túžia nájsť naplnenie, slobodu a rovnováhu.

Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov. Zostavila a vytvorila vlastné transformačné programy pre ženy, Be Real – Ži naplno. Organizuje semináre pre ženy aj mužov na Slovensku a aj v zahraničí. Vystúpila v televíznom programe Dámsky klub na RSTV, v Teleráne na Markíze alebo v relácii Garde v TV Ružinov. V rokoch 2013-2016 bola členkou asociácie transformačných lídrov v Európe, ATL Europe.

Ľudia si veľakrát neuvedomujú, akú veľkú silu, energiu a potenciál majú a že dokážu tvoriť svoj život. Mojim zámerom je pomôcť ženám aj mužom oslobodiť sa od strachov, limitácií a blokov, aby mohli naplno aktivovať svoj skutočný potenciál, talenty a silu, aby mohli s odvahou, radosťou a naplnením žiť svoj život a poslanie. Svet potrebuje autentických, vedomých a vnútorne slobodných ľudí, ktorí vytvoria pozitívnu zmenu vo svojich vzťahoch, práci, zdraví, ekonomike a prostredí. Svete okolo nás zmeníme prostredníctvom našej vlastnej zmeny a vedomej akcie.”  

.

KATARÍNA ZACHAROVÁ V MÉDIÁCH

Ako prekonať strach (vstup v Dámskom klube, 2017)

Príbeh Katky a zmysel osobného rozvoja (rozhovor v relácii Garde, 2017)

Ako zvládnuť manipuláciu vo vzťahoch (vstup v Dámskom klube, 2017)

ZVÝHODNENÁ CENA NA VSTUPENKY IBA DO 17.10.2017

 • PREDPREDAJ BALÍKA VSTUPENIEK do 1.10.2017
 • Vstupenka na seminár pre 1 osobu
 • Vstupenka na seminár pre 2 osoby
 • Balík 3 vstupeniek (na akýkoľvek seminár a pre rôzne osoby)
 • PREDPREDAJ BALÍKA VSTUPENIEK do 1.10.2017
 • 66.00 EUR (1ks)
 • 126.00 EUR (2ks)
 • 180.00 EUR (3ks)
 • ZVÝHODNENÁ CENA VSTUPENKY do 17.10.2017
 • 70.00 EUR (1ks)
 • 130.00 EUR (2ks)
 • 180.00 EUR (3ks)
 • BEŽNÁ CENA VSTUPENKY
 • 75.00 EUR (1ks)
 • 140.00 EUR (2ks)
 • 180.00 EUR (3ks)

1 VSTUPENKA zahŕňa:

✓  vstup na celodenný seminár s Katarínou Zacharovou

 pracovný zošit k semináru vo vytlačenom formáte a pero

✓  ľahké občerstvenie a pitný režim počas dňa (káva, čaj, voda, snack)


 ZVÝHODNENÉ CENY:


CENA 1 VSTUPENKY: 70.00€ 

( Bežná cena vstupenky je 75€. ) 


CENA 2 VSTUPENIEK: €130.00

( Cena 1 vstupenky je iba 65, ušetríte 14%. Vstupenky môžete použiť pre seba alebo aj pre iné osoby na akýkoľvek Katkin seminár na jeseň 2017. )


 CENA BALÍKU 3 VSTUPENIEK: €180.00

( Cena 1 vstupenky je iba 60, ušetríte 20%. Vstupenky môžete použiť pre seba alebo aj pre iné osoby na akýkoľvek Katkin seminár na jeseň 2017. )

 

NÁKUP VSTUPENIEK:

Katka má všetky moje sympatie, je profesionálka a “zapálila” aj mňa. 

Katka má všetky moje sympatie, je to profesionálka a zároveň zapálená pre vec, žijúca to, o čom hovorila. Zapálila aj mňa :). Často si na ňu spomínam, keď bojujem s nejakým škodlivým modelom správania v mojom vnútri, je pre mňa vzorom, že receptom na každú zacyklenosť v sebe alebo v mojom okolí je široký úsmev, spontánnosť a vnútorná sloboda. Ďakujem.

EvaPiešťany

Katuška, aj vo veku 60 rokov mi tvoje semináre dávajú vždy veľa,

Katuška, aj vo veku 60 rokov a po množstve absolvovaných seminárov mi tvoje semináre dávajú vždy veľa. Super skvelá atmosféra, veľa sklíčok, ktoré zapadajú do mojej mozaiky vedomostí. Ďakujem. Prajem ti veľa zdravia, šťastia a lásky. S úctou a láskou.

Kamilaz Trnavy

Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. 

Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. Odporúčam tento seminár všetkým, ktorí v živote stoja, nevedia sa pohnúť vpred, sú v ťažkých životných situáciách, sú smutní a unavení životom, hľadajú zmysel života, majú nesprávny pohľad na život a chcú vo svojom živote niečo dosiahnuť.

Mária

KONTAKTY

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať, veľmi radi pomôžeme a poradíme :) 

telefonicky: 0948 180 003

emailom: info@realwoman.sk

PREJDITE K NÁKUPU VSTUPENIEK