JEDEN DEŇ PRE SEBA, KTORÝ MÔŽE ZMENIŤ A NAŠTARTOVAŤ VŠETKO

celodenný transformačný seminár dňa 11.3.2017 s Katarínou Zacharovou a jej hosťami v Bratislave, v hoteli Falkensteiner (pri Zochovej ul.)

Spoznajte a prebuďte svoju skutočnú ženskú silu a hlbšie poslanie

a začnite naplno používať svoj ženský potenciál, schopnosti a intuíciu

na vytvorenie vytúženého života, vzťahov, kariéry a zdravia.

Prekonajte vnútorné pochybnosti, nespokojnosť alebo strach

a s väčšou odvahou, ľahkosťou a radosťou realizujte svoje sny a vízie

v harmónii s tým, kto ste. 

Katarína Zacharová

Objavte svoju jedinečnosť, nepodceňujte sa viac a dovoľte si byť ženou, ktorou vo svojom vnútri skutočne ste.

ZVÝHODNENÁ CENA NA 2 VSTUPENKY! ZOBERTE KAMARÁTKU :)

SEMINÁR JE PRE VÁS, AK …

✓ cítite, že je vo vás oveľa viac, ako teraz žijete, ale neviete, ako prebudiť tento skrytý potenciál 

✓ potrebujete posilniť svoju sebahodnotu a nájsť vnútornú silu

✓ túžite prehĺbiť svoju intuíciu a vieru v seba, lebo si nedôverujete, neviete povedať NIE a názory iných sú dôležitejšie ako váš vlastný    

✓ potrebujete aktivovať a hlbšie pochopiť svoju ženskú energiu a dušu

✓ nedarí sa vám nájsť mier sama v sebe a cítiť sa dobre vo svojej koži, lebo je náročné pre vás prijať samu seba

✓ nechcete viac bojovať s veternými mlynmi, ale ľahšie dosahovať svoje ciele a pritom byť stále ženská a sama sebou

✓ chcete sa naučiť, ako zvládať stres a efektívnejšie pracovať so svojou energiou, aby ste boli pozitívna a v nadhľade

✓ v prítomnosti mužov sa cítite menejcenne alebo nadradene, ale chcete byť s mužmi v harmónii

✓ chcete načerpať pozitívnu energiu, byť v skvelej spoločnosti, nájsť nové priateľstvá a zabaviť sa :) 

AKTIVUJTE SVOJ NAJVYŠŠIÍ ŽENSKÝ POTENCIÁL

obsah a témy semináru

AUTENTICITA

Aká ste, keď ste sama sebou? Ako na vás reaguje okolie? Ako sa vám darí, keď ste prirodzená? Prekonajte strachy a ukážte, čo sa vo vás skrýva. Objavte svoju jedinečnosť a prebuďte svoje sebavedomie. Dovoľte si byť ženou, ktorou túžite byť, nie ktorou by ste podľa ostatných mali byť. Autenticita sa môže stať hnacou silou vášho úspechu.

MÚDROSŤ

Čo, ak vy máte všetky odpovede? Čo, ak všetko, čo ste kedy potrebovali vedieť, je už dávno zakódované vo vás? Viete, ako aktivovať svoju múdrosť? Múdrosť je viac ako tituly alebo vedomosti. Múdrosť znamená pochopiť súvislosti, poznať život, vidieť z nahľadu a vedieť, kto ste. Každá z nás má múdrosť, hlbokú múdrosť, je čas ju začať používať. 

KRÁSA A CHARIZMA

Ako samu seba vidíte? Ste si vedomá svojich predností? Viete, čo je na vás a vo vás výnimočné? Objavte svoju najhlbšiu krásu. Prebuďte svoju prirodzenú charizmu a prepojte svoju vnútornú krásnu s vonkajšiou a naplno zažiarte. 

INTUÍCIA

Dôverujete si? Viete si vybrať a stáť za svojim rozhodnutím? Veríte viac iným ako sebe? Prebuďte a posilnite svoju schopnosť načúvať a dôverovať vnútornému hlasu. Zapnite svoju najlepšiu navigáciu životom. Naučte sa rozoznať svoj vnútorný hlas od hlasu ega a emócií. Začnite sa rozprávať a načúvať svojej duši, aby ste v živote kráčali správnym smerom a robili tie najlepšie rozhodnutia. 

REČ A SILA TELA

Aký má vzťah so svojim telom? Viete, ako pôsobíte na druhých bez toho, aby ste prehovorili slovo? Prijali ste svoje telo? 55% vašej konverzácie a prejavu tvorí vaša neverbálna komunikácia. Vaše telo má svoju vlastnú reč a vysiela von signály. Ak chcete nájsť vnútornú harmóniu, potrebujete byť v rovnováhe s vaším telom. vaše telo je oveľa múdrejšie, ako si myslíte. Naučte sa, ako naplno používať energiu a potenciál svojho tela. 

EMOCIONÁLNA INTELIGENCIA

Ako dobre viete spracovať svoje emócie? Máte ich pod kontrolou vy alebo ony vás? Viete, ako budovať zdravé a úprimné vzťahy? Emócie majú silnú tvorivú energiu. Poháňajú každú zmenu a progres.  Ak viete pracovať s emóciami, môžu byť zdrojom vášho úspechu. Ak však emócie kontrolujú vás, ste ich otrokom a nemáte život naplno vo svojich rukách.

POSLANIE

Prečo ste tu? Čo vás baví a napĺňa? K čomu by ste chceli, ako žena prispieť? Čo vám v živote dáva zmysel? Pozývame vás prepojiť sa hlbšie so svojou ženskou dušou a lepšie pochopiť svoje poslanie, aby ste vedeli, čo vás naplní a kde je vaše miesto. Prebuďte svoje hlbšie poslanie a pochopte súvislosti vo svojom živote. 

SEBAHODNOTA

Máte pocit, že musíte dokázať, že ste dosť dobrá? Stále sa za niečím ženiete? Prispôsobujete sa, lebo sa bojíte odmietnutia? Príjmite samu seba, odpustite si, pochopte svoj prínos, dajte si šancu a osloboďte sa od očakávaní a minulosti.

LÍDERSHIP

Ako robíte rozhodnutia? Ako vediete? Ako motivujete? Ako inšpirujete? Ženy sú iné ako muži. Prinášame iné princípy do lídershipu ako muži. Pozývam vás zistiť, ako viesť a nestratiť samu seba a svoju ženskosť, ale ako ju použiť a vybudovať niečo jedinečné. 

PRIEBEH A PROGRAM SEMINÁRU

od 9:00 do 19:00 hod. v Bratislave (miesto bude upresnené)

8:00 – 9:00 hod. – Registrácia na seminár

9:00 – 11:00 hod. – 1. blok: ČO JE VÁŠ POTENCIÁL

11:00 – 11:30 hod. – Prestávka

11:30 – 12:30 hod. – 2. blok: AKTIVÁCIA POTENCIÁLU

12:30 – 13:30 hod. – Obedná prestávka

13:30 – 15:00 hod. – 3. blok: AKO POUŽIŤ POTENCIÁL

15:00 – 15:30 hod. – Prestávka

15:30 – 17:00 hod. – 4. blok: PRIJATIE A ROVNOVÁHA

17:00 – 17:30 hod. – Prestávka

17:30 – 18:30 hod. – 5. blok: SEBAREALIZÁCIA A POSLANIE

18:30 – 19:00 hod. – Záver semináru a ďalšie kroky

SPRIEVODNÝ PROGRAM bude prebiehať počas celého dňa

líčenie, styling, staroslivosť o telo, aromaterapia, energia prostredia a ďalšie 

KATARÍNA ZACHAROVÁ A HOSTIA …

Katarína Zacharová 

Katarína Zacharová je autorka kníh, rečníčka, trénerka a koučka osobného rozvoja.

Katarína Zacharová-281V roku 2009 počas jej života v Malajzii založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu, a tak transformovať svet, rodiny, vzťahy, biznis, ekonomiku. RealWoman od roku 2012 na Slovensku organizuje RealWoman Fóra, vedie workshopy a programy, klub a buduje komunitu žien, ktoré túžia nájsť naplnenie, slobodu a rovnováhu. 

Katarína v roku 2010 napísala a sama vydala svoju prvú knihu, Ako dostať od života, čo chceme v slovenčine aj češtine ako knihu a audioknihu a pripravuje vydanie v anglickom jazyku. Od 2013 je členkou asociácie transformačných lídrov v Európe, ATL Europe. V roku 2014 začala zostvovať a tvoriť vlastné transformačné programy pre ženy, Be Real – Ži naplno. V roku 2015 vydala svoju ďalšiu knihu Dobrý pocit s Katarínou Zacharovou. A v roku 2016 vydala jej tretiu tlačenú knihu Končím so strachom. 

“Verím, že lepší svet vytvoríme tak, že prebudíme silu, slobodu a potenciál jednotlivca a vytvoríme harmonickú spoluprácu a spolužitie medzi mužmi a ženami. Ženy sú podľa mňa iniciátorky tejto zmeny. Pomáham ľuďom v prebudení ich najvyššieho potenciálu a ukazujem im, ako ho môžu použiť na naplnenie ich poslania. Svet potrebuje autentických, vedomých a vnútorne slobodných ľudí, ktorí vytvoria pozitívnu zmenu vo svojich vzťahoch, práci, zdraví, ekonomike a prostredí.”  

.

Katka v Dámskom klube: Ako prekonať strach

Katka v Dámskom klube: Ako zvládnuť manipuláciu vo vzťahoch

Katka v RealWoman TV: Ako zistiť, v čom ste dobrá a spoznať svoje talenty

A môžete sa tešiť aj na tieto užasné dámy :)

RealWoman_Monika_Stehlikova

Monika Stehlíková

Monika je charizmatická žena, ktorá sa celoživotne venuje rozvíjaniu osobnosti a odkrývaniu potenciálu svojich klientov cez prácu s telom a pohybom. Pracuje na psychosomatickej klinike ako tanečná-pohybová psychoterapeutka a v oblasti biznisu pôsobí pod značkou BodyTalks ako odborníčka na neverbálnu komunikáciu.

Na seminári bude hovoriť o téme vedomá reč tela ženy.

RealWoman_Dagmar_GabulovaDAGMAR Gabulová

Prvá certifikovaná koučka štýlu pre SR a ČR, autorka knihy STYL. Dagmar odkrýva skutočnú ženskú krásu, zvyšuje ženám sebavedomie a pomáha budovať štýl na základe ich osobnosti. Učí ich, ako sa na oblečenie a celkový vzhľad pozerať inak a ako ich využiť vo svoj prospech. Dagmar verí, že každá žena je krásna, potrebuje sa iba naučiť svoju krásu vidieť a správne s ňou pracovať.

Na seminári bude hovoriť o téme krása a charizma.

RealWoman_Ivana_Molnarova

IVANA Molnárová

Ivana Molnárová je od roku 2010 výkonnou riaditeľkou slovenského internetového pracovného portálu Profesia.sk. Bola ocenená ako jedna z TOP slovenských manažériek v biznise v prieskume, ktorý zostavujú Hospodárske noviny. Odvážne otvára a pomenováva dôležité témy v oblasti, HR, lídershipu, komunikácie, vedenia tímu nielen na podujatiach, konferenciách, ale aj v televíznych diskusných programoch.

Na seminári bude hovoriť o téme ženský lídership.

DOJMY A ZÁŽITKY Z KATKINÝCH SEMINÁROV

Nabila som sa energiou a odvahou do ďalšieho obdobia.

Skvelé, jednoduché návody na prácu so strachom. Krásny slovný prejav. Praktické rady. Autenticita. V meditácii som zažila krásne prežitie a uvedomenie toho, kým som a veľmi ma to povzbudilo. Nabila som sa energiou a odvahou do ďalšieho obdobia. Veľké ďakujem. Budem odporúčať.

Silvia

Po programe cítim radosť, vďaku a lásku. 

Ďakujem, ďakujem, ďakujem Katka. Tvoj program a jeho obsah, to čo v ňom dávaš zo seba, je nesmierne hodnotné a inšpirujúce, usmerňujúce, oslobodzujúce, vyvolávajúce veľmi dobré pocity, radosť, vďaku a lásku … 

Editz Martina

Dnes som objavila, čoho sa najviac bojím a je to niečo iné, ako som si myslela.

Ďakujem za tvoju knihu a dnešný deň. Tvoja osobnosť je úžasná. Pomáhaš mi už veľmi dlho a veľa sa zmenilo v mojom živote od roku 2010, keď som čítala knihu Ako dostať od života, čo chceme. Dnešný deň mi pomohol, lebo som si poplakala, objavila som, čoho sa najviac bojím. Dnes som zistila,že je to niečo iné, ako som si myslela.

Teraz viem, ako žiť to, čo som predtým len čítala v motivačných knihách. 

V minulosti som čítala veľa motivačnej literatúry, niektorým veciam som nerozumela. Dnes viem, že to bolo preto, lebo som to nedokázala žiť. Vďaka tebe Katka a programu dnes cítim a vnímam veci a svet a seba ako nikdy predtým. Ak niekto chce stretnúť seba a byť sťastný a spokojný, toto je cesta. 

Zuzkaz Bratislavy

Katka viedla úžasné meditácie,naučila som sa, ako žiť srdcom. 

Katka si úžasná trénerka. Motivuješ srdcom, preto treba byť skutočný. Žiť srdcom, to je pre mňa odkaz z tohto programu. Všetky spoločné chvíle boli pre mňa vzácne,úžasné meditácie, motivujúce, sila, energia, láska a múdrosť. Som vďačná za tento program Katka.

Ivetaz Bratislavy

Ukázalo mi to cestu, ako si pomôcť a mám chuť zmeniť všetko, čo v mojom živote potrebujem.

Všetko, čo tu bolo dnes spomenuté a povedané, sa týka môjho života. Bolo to inšpirujúce a zodpovedalo to veľa mojich vnútorných otázok. Teraz vidím, že väčšina ľudí rieši podobné veci ako ja. Ukázalo mi to cestu, ako si pomôcť a mám chuť zmeniť všetko, čo v mojom živote potrebujem.

Zdenka

Si otvorená, úprimná, bezprostredná, je cítiť, že to nemáš to len naučené.

Mojim zámerom bolo zažiť ťa naživo, keďže počas roku trošku evidujem tvoju činnosť a niektoré články a videá vnímam … rozporuplne, trochu vo mne vzbudzovali nedôveru v tvoj koučing. Musím, ale priznať, že som milo prekvapený. Si úžasná, otvorená, úprimná, bezprostredná, je cítiť, že je to pre teba prirodzené, si osvietená, nemáš to len naučené. Som rád, že som seminár absolvoval. Ďakujem!

Slavo

Zažila som mnoho AHA momentov, cítila som veľkú podporu a bezpečné prostredie.

Katka je krásna, autentická a energická rečníčka a seminár viedla s absolútnou ľahkosťou, radosťou a pochopením. Všetko do seba pekne zapadlo, malo to výbornú štruktúru. Zažila som mnoho AHA momentov a počas procesov sa mi podarilo ísť hlbšie. Cítila som veľkú podporu a bezpečné prostredie. Celková energia na seminári bola skvelá!

Perfektný návod pre každého, kto chce pochopiť sám seba, život a dianie okolo seba.

Katka, super seminár a super kniha. Perfektný návod pre každého, kto chce pochopiť sám seba, život a dianie okolo seba. A hlavne je to návod a pomoc ľuďom, ktorí nechcú zostať v nízkych energiách a chcú prispieť ku svojmu rozvoju a k dobru vo svete. Vďaka Katka za to, čo robíš. Tento svet potrebuje takýchto ľudí.

Anka

ĎALŠIE REFERENCIE NA PRÁCU S KATKOU

“Dalo mi to neuveriteľnú silu.”

Lenka z Nitry

“Zbavila som sa strachov a našla som smerovanie.”

Tatiana zo Žiliny

“Naučila som sa hovoriť NIE a tým som sa oslobodila.”

Martina zo Martina

“Spoznala som sa a mám sa viac rada.”

Iveta z Bratislavy

“Stala som sa otvorenejšia k ľuďom, lebo ženy v programe sú ti zrkadlom.”

Klaudia z Nitry

VSTUPENKY NA SEMINÁR

vstupenky na seminár sú v limitovanom počte, zvýhodnená cena platí iba do 28.2.2017

VSTUPENKA zahŕňa:

✓  vstup na celodenný seminár s Katarínou Zacharovou

✓  pracovný zošit k semináru vo vytlačenom formáte

 ľahké občerstvenie a pitný režim počas dňa (káva, čaj, voda, snack)

 sprievodný program počas celého dňa (styling, líčenie, starostlivosť o telo, aromaterapia a ďalšie)

 zľava 8 EUR na akýkoľvek jeden ďalší seminár Kataríny Zacharovej

CENA 1 VSTUPENKY: €78.00

2 VSTUPENKY ZA NAJLEPŠIU CENU

CENA 2 VSTUPENIEK: €136.00 (ušetríte €20.00)

  • CENA VSTUPENKY do 11.3.2017
  • Vstupenka na seminár pre 1 osobu
  • Vstupenka na seminár pre 2 osoby (ušetríte 16 EUR)
  • CENA VSTUPENKY do 11.3.2017
  • 78.00 EUR
  • 136.00 EUR

Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. 

Katkina úroveň je udivujúca, jej nadanie, talent a umenie ľahko podať informácie sú nesporné. Odporúčam tento seminár všetkým, ktorí v živote stoja, nevedia sa pohnúť vpred, sú v ťažkých životných situáciách, sú smutní a unavení životom, hľadajú zmysel života, majú nesprávny pohľad na život a chcú vo svojom živote niečo dosiahnuť.

Mária

Nájdete ženskosť, láskavosť, úprimnosť a svoju vnútornú bohyňu. 

Vďaka programu som objavila cestu sama k sebe, ku svojmu vnútornému dieťatu. Vďaka našej mentorke Katke, som stretla úžasné ženy, s ktorými sme sa napojili na silu ženského potenciálu. Je to skvelé prepojenie, spojenie hľadajúcich sŕds a ženských skúseností, emócií, radostí a šťastia. Odporúčam tento program všetkým ženám, ktoré chcú nájsť ženskosť, láskavosť, úprimnosť a objaviť v sebe svoju vnútornú bohyňu.

Alenaz Košíc

Katka má všetky moje sympatie, je profesionálka a “zapálila” aj mňa. 

Katka má všetky moje sympatie, je to profesionálka a zároveň zapálená pre vec, žijúca to, o čom hovorila. Zapálila aj mňa :). Často si na ňu spomínam, keď bojujem s nejakým škodlivým modelom správania v mojom vnútri, je pre mňa vzorom, že receptom na každú zacyklenosť v sebe alebo v mojom okolí je široký úsmev, spontánnosť a vnútorná sloboda. Ďakujem.

EvaPiešťany

KONTAKTY

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať, veľmi radi pomôžete a poradíme :) 

telefonicky: 0948 180 003

emailom: info@realwoman.sk