Nastavte sa v roku 2018 na úspech.

Dostaňte zo svojho roku 2018 maximum. 

Nebojujte s veternými mlynmi, ale využite naplno energiu a potenciál, ktoré vám rok 2018 ponúka.

Zámer a príprava sú základom úspechu, vstúpte do roku 2018 v plnej sile.

Expandujte svoje možnosti a hneď na začiatku sa osloboďte od sabotujúcich a limitujúcich postojov alebo nastavení. 

Využite staroveké a aj moderné poznanie a techniky na nastavenie svojej energie a vibrácie do roku 2018, aby ste s oveľa väčšou ľahkosťou dosiahli svoje ciele a sny. 

OBSAH pozostáva z 2 častí

1. ČASŤ


3 VIDEOTRÉNINGY


1. Vyhodnotenie a uzatvorenie roku 2017

dĺžka približne (90 minút)

Uzavrite svoju minulosť, poučte sa so svojich chýb, odpustite si a neberte viac limitujúce postoje zminulého roku do nového roku 2018.

Prejdite si procesom očistenia energie a vyhodnotenia roku 2017, aby ste mohli naplno a v novej energii vstúpiť do roku 2018.

2. Nová vízia a sny na rok 2018

dĺžka približne (60 minút)

✓ Po čom skutočne túžite v každej oblasti vášho života? Ujasnite si svoje túžby, sny a začnite budovať novú víziu pre rok 2018. 

Posuňte svoje hranice a možnosti. Dostanete návod, ako expandovať svoju víziu na rok 2018, aby ste vykročili odvážne vpred za lepšími príležitosťami a budúcnosťou. 

3. Numerologický vplyv vášho roku a cyklov

dĺžka približne (60 minút)

✓ Aká energia vás podľa numerológie čaká v roku 2018? Zistite svoju osobnú vibráciu na rok 2018 a aký potenciál a výzvy s ňou prichádzajú. 

Identifikujete svoje 9-ročné energetické cykly,  aby ste lepšie pochopili vývoj svojho života a ich vplyv na rok 2018. 

4. Dynamický koučing s Katarínou Zacharovou

dĺžka približne (120 minút)

Dynamický koučing (DK) je online skupinový koučing určený max pre 6 ľudí, ktorý v skupine ľudí a ste koučovaní priamo Katarínou Zacharovou. Tieto koučingy prebiehajú cez video- prenos a sú nahrávané, prístup k nahrávkam majú výhradne účastníci skupiny. Čas realizácie koučingu bude dodatočne určený. Koučing absolvujete z pohodlia vášho domova. Jeden DK trvá do 2 hodín.

Získate priestor na individuálne otázky a koučing s Katarínou Zacharovou z pohodlia vášho domova

✓ Učíte sa a zdieľate aj s ostatnými členmi skupiny, ktorí sa prihlásili na tento seminár. 


Ako to bude prebiehať: 

  • Všetky videotréningy vám budú sprístupnené po 26.12.2017, aby ste ich mohli absolvovať kedykoľvek do realizácie celodenného semináru.
  • K videotréningom máte doživotný prístup a dostanete k nim aj pracovný zošit v PDF formáte.
  • Videotréningy absolvujete vo vami zvolenom čase.

2. ČASŤ


CELODENNÝ SEMINÁR 27.1.2018


Celodenný seminár pozostáva zo 4 blokov, ktoré nadväzujú na videotréningy.

Seminár sa uskutoční v Bratislave

1. BLOK: Nastavte svoju myseľ na úspech 

✓ Identifikujete svoje limitujúce postoje, bloky alebo programy mysle, ktoré vás oddaľujú od toho, po čom túžite.

Reštartujete svoj energetický systém, aby ste v sebe podporili pozitívne a podporujúce nastavenia a postoje, ktoré vás podržia v naplenení snov a cieľov v roku 2018. 

Naučíte sa, ako vedome tvoriť svoju realitu a tak slobodnejšie, odvážnejšie a ľahšie realizovať svoje sny. 

2. BLOK: Väčšia vízia na rok 2018 

✓ Prejdete si kreatívnym procesom, ktorý vám pomôže expandovať a rozšíriť súčasnú víziu na rok 2018, ktorú ste v predpríprave počas videotréningov vytvorili. 

✓ Naučíte sa, ako lepšie načúvať svojej duši, aby ste nelimitovali samých seba, ale prirodzene a neustále rozvíjali svoje vízie, intuíciu a kreativitu. 

3. BLOK: Stanovenie cieľov a plán akcie 

✓ Vaše vízie a sny premeníte a sformulujete do konkrétnych uchopiteľných a menších cieľov, ktoré budete postupne napĺňať. 

✓ Pripravíte si vlastný plán akcie, ktorý vám pomôže vytrvať a dosiahnuť to, po čom túžite. Navyše budete pripravení, aby ste vedeli, aký je váš ďalší krok. 

4. BLOK: Nástenka vízií

✓ Vytvoríte si vlastnú nástenku vízií, ktorá bude obsahovať a vizuálne znázorňovať vaše sny, ciele a vízie na rok 2018, aby vám neustále pripomínala za čím idete. 

✓ Nástenka vízií má svoju vlastnú silu, podporiť vaše zámery a maximalizovať tento efekt. Viac si povieme na seminári. 

O AUTORKE

Katarína Zacharová 

katarina-zacharova-220Katarína Zacharová pomáha ľuďom v transformácii a naplnení potenciálu ženám aj mužom ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka.

Je autorkou troch kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2016. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom posledná a najnovšia kniha Končím so strachom. V súčasnosti pripravuje svoju štvrtú audioknihu s názvom Vnútorná sila.

Šesť rokov žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, kedy založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu.

Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov. Zostavila a vytvorila vlastné transformačné programy ako Úspech v praxiKončím so strachom v praxi a špeciálne pre ženy Be Real – Ži naplno. 

NÁKUP VSTUPENIEK

VSTUPENKA zahŕňa:

✓  Prístup ku 3 videotréningom v dĺžke od 60 do 90 minút, ku ktorým máte doživotný prístup. Videotréningy dostanete aj v audioverzii, aby ste ich mohli počúvať, nech ste kdekoľvek. 

✓  Ku každému videotréningu dostanete pracovný zošit v PDF formáte

✓  Vstup na celodenný seminár s Katarínou Zacharovou dňa 27.1.2017 v Bratislave.

✓  Korková nástenka na prípravu nástenky vízií. 

✓  Pracovný zošit k semináru vo vytlačenom formáte a pero.

✓  Ľahké občerstvenie a pitný režim počas dňa (káva, čaj, voda, snack).


Bežná cena vstupenky: 145.00€

125.00€

Platbu môžete uskutočniť aj v 2. splátkach, ak vám to pomôže, iba nám napíšte na info@realwoman.sk. Prvú splátku je potrebné uhradiť ihneď a 2. splátku do 15.1.2018. 

POTREBUJETE S NIEČÍM POMÔCŤ?

Ak si chcete zakúpiť individuálny koučing s Katarínou Zacharovou, tak nám prosím napíšte alebo zavolajte a my to vybavíme :). 

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať, veľmi radi pomôžete a poradíme :) 

telefonicky: 0948 180 003

emailom: info@realwoman.sk