Hľadáš inšpiráciu a odvahu, ako začať žiť svoj skutočný život?

Daruj sama sebe dva dni sebapoznania a výnimočných stretnutí.

Zážitok, na ktorý nezabudneš.

[one_half]
[one_third]8 NAJ fóra[/one_third]
[one_third]Program,spíkri[/one_third]
[one_third_last]Firemné balíky[/one_third_last]
[/one_half]

[one_half_last]
[one_third]Bonus 40€ [/one_third]
[one_third]Vstupenky [/one_third]
[one_third_last]Kontakty [/one_third_last]
[/one_half_last]


[two_third]

téma 3. ročníka RealWoman Fóra 2014

AUTENTICKÝ LÍDERSHIP ŽENY

Autentický lídership vychádza z tvojho srdca, je realizovaný s láskou, vedený tvojou intuíciou a prináša inšpiráciu a pozitívne zmeny do života ľudí.
Nie je to o vedení iných ľudí, ale o tom, ako každá/ý z nás dokážeme byť príkladom a inšpiráciou pre ostatných tým, kto sme a aký život žijeme.
Budeme hovoriť o tom, ako žiť život v integrite so svojimi hodnotami, talentami a snami, a tak mať priamy vplyv a možnosť formovať našu spoločnosť.
Pozývame ťa pozrieť si video Kataríny Zacharovej, ktorá hovorí o tejto téme.

20 ŽIEN

20 VIDEÍ

20 INŠPIRUJÚCICH POSOLSTIEV.

Pozrite si 20 SKUTOČNÝCH PRÍBEHOV zmeny.

[/two_third]

[one_third_last]

DARČEK ZDARMA a SPRIEVODCA PODUJATÍM

[box type=”shadow”]

Sprievodca podujatím RW Fórum 2014 – všetky prktické informácie

20 videí s 20 inšpirujúcimi posolstvami žien.

Test: Ste vo svojom živote autentická líderka?

Príprava na váš nový autentický lídership.

Prístup k vybraným video záznamom z 2. ročníka RealWoman Fóra.

Video nahrávka s Katarínou Zacharovou: Ako môže žena vlastnou transformáciou prispievať k pozitívnej zmene vo svojom okolí.

* povinné[/box]

[/one_third_last]

[one_fourth]

[/one_fourth]

[one_fourth]

[/one_fourth]

[one_fourth]

[/one_fourth]

[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

Všetky videá nájdete v našej online RealWoman TV tu>>

O REALWOMAN FÓRE 2014

RealWoman Fórum nie je konferencia, ale transformačné podujatie založené na vzájomnom dialógu medzi publikom a spíkrami, o zdieľaní, inšpirácii a otvorených srdciach.
Je pre každú ženu v akomkoľvek veku a životnom štádiu, ktorá hľadá riešenia, podporu a posun vpred.
Spolu objavíme a pomenujeme to, čo už intuitívne vieš, aby si to mohla vedome využívať a potvrdila si, že si na správnej ceste.
Naberieš odvahu urobiť rozhodnutie, a tak vykročiť vpred k tvojim cieľom a snom.
Stretneš stovky ďalších žien, priateliek, ktoré myslia a cítia, ako ty a môžete si byť vzájomne podporou.
Čakajú ťa dva intenzívne, inšpirujúce, praktické, sebapoznaním a pozitívnou energiou nabité dni.
Pozývame ťa byť autentickou líderkou a žiť život v integrite so svojimi hodnotami, talentmi a snami.

IBA NA REALWOMAN FÓRE 2014

1. Svetoznámi učitelia a top domáci tréneri a kouči.

Jedinečná príležitosť, iba na RealWoman Fóre 2014, sa inšpirovať a učiť od tých najlepších svetoznámych a domácich autorov, učiteľov a trénerov! Podelia sa s nami o svoje skutočné príbehy a o transformačné momenty, praktické techniky a múdrosť, ktorá z nich urobila ľudí, akými sú dnes.

MARIE DIAMOND, prezidentka Rady transformačných lídrov v Európe, svetoznáma Feng Shui majsterka a jedna z hviezd bestselleru Tajomstvo (The Secret). ZOLTÁN DEMJÁN, top slovenský kouč a poradca v osobnom rozvoji. JO SIMPSON, anglická trénerka a autorka v oblasti hodnotového lídershipu a tímovej transformácie. RADKA DOHNALOVÁ, zakladateľka firmy ATAIRU a expertka na ženský leadership založený na spolupráci, prispievaní a synergiách. PETER KRIŠTOFOVIČ, zakladateľ spoločnosti Salve Group. KATARÍNA ZACHAROVÁ, zakladateľka a líderka organizácie RealWoman a autorka knihy Ako dostať od života, čo chceme.

Vstupenky na semináre alebo osobné koučingy týchto osobností stoja niekoľko desiatok, až stoviek eur. Na RealWoman Fóre ich budš mať príležitosť zažiť všetkých naraz a za cenu jednej vstupenky.

2. Dva dni plné pozitívnej energie, sebapoznania, zábavy a nových priateľstiev.

Stretneš stovky ďalších žien, priateliek, ktoré myslia a cítia, ako ty a môžete si byť vzájomne podporou a inšpiráciou. Vďaka vám sa v sále vytvorí neskutočne silná energia podpory, solidarity a transformácie. Mnohé odchádzame s novými priateľstvami, lebo nikdy neviete vedľa koho práve sedíte. A pripravte sa, že nebudete iba sedieť, ale ako ženy, budeme aj tancovať :)

3. Nielen inšpirácia, ale aj praktické tréningy a postupy, ako začať
a realizovať naše sny a ciele.

Naším cieľom je, aby si z RealWoman Fóra odišla nielen s inšpiráciou, radosťou, novou energiou, ale aj s konkrétnymi krokmi, informáciami a plánom, ako začať žiť svoj autentický lídership vo svojom každodennom živote. A pre tento zámer sa spojila Katarína Zacharová s Marie Diamond a Jo Simpson, aby pre teba pripravili v nedeľu intenzívny tréningový deň, ktorý ťa na to pripraví a pozostáva z troch nasledovných častí:

[one_third]

1. Identifikuj svoje hodnoty

Jo Simpson povedie trénening na tému, ako robiť uvedomelé rozhodnutia na základe tvojich hodnôt a byť líderkou z vnútra-von. Jo je fantastická a empatická trénerka, ktorá ti pomôže objaviť a pochopiť tvoje skutočné hodnoty v živote, na ktorých môžeš postaviť všetko ostatné.

[/one_third]

[one_third]

2. Činy s vášňou a talentom

Následne na to Katarína Zacharová povedie trénening na tému, ako pretaviť svoju vášeň a talenty do každodenných autentických činov. Aktivity, ktoré Katarína robí, vychádzajú z jej vášne a talentov a každý deň ich vytrvalo realizuje konkrétnymi krokmi. Ukáže vám, ako to môžete robiť aj vy.

[/one_third]

[one_third_last]

3. Objav a ži svoje poslanie

Tretí tréning povedie Marie Diamond na tému, ako žiť svoje poslanie a tým pozitívne vplývať na kolektívny vývoj spoločnosti.”. Marie Diamond ti ukáže, ako tvoje hodnoty, talenty, vášne smerujú k tvojmu poslaniu a aký vplyv máš na celok tým, kto si a ako žiješ.

[/one_third_last]

4. Zabezpečíme simultánny preklad z angličtiny do slovenčiny.

Aj keď nerozpávaš po anglicky, prípadne si iba začiatočníčka, nemusís sa obávať. Všetky vstupy anglických spíkrov počas obidvoch dní RealWoman Fóra budú prekladané simultánne z angličtiny do slovenčiny cez staničky. Pri online nákupe vstupenky treba len uviesť v objednávkovom formulári, že potrebuješ preklad. A pri registrácii priamo na podujatí si prevezmeš tlmočnícky prijímač, stanička.

5. Zóny so zaujímavými vystavovateľmi počas celého podujatia.

[one_third][/one_third]

[one_third][/one_third]

[one_third_last][/one_third_last]

Počas RealWoman Fóra budeš mať prístup k zónam so zaujímavými vystavovateľmi. Zástupkyne značky Mary Kay budú dámy líčiť a poskytovať kozmetické poradenstvo. Style koučka Dagmar Gabulová bude radiť dámam s imidžom, oblečením a farbami. Budeš si môcť vyskúšať krátke koučingové sessions s certifikovanými koučami z ICF – Medzinárodná federácia koučov. Anna Bartková ti v rámci Viteliéru bude radiť so zdravou výživou a dolnkami. Ďalej v zónach nájdete Brainfit, Smile Academy, Beauty Style Club: BSC Velvet, Nutriclinik, Silver plus, Health Education Company a ďalších.

id = “kutik”

6. Detský kútik pre vaše detičky.

Chcete na RealWoman Fóre využiť destký kútik?

1. Prečítajte si viac informácií a podmienky školky, ktorá tento detský kútik zastrešuje. Stiahnite tu >>

2. Stiahnite si a vyplňte pre vaše dieťa potrebnú prihlášku. Stiahnite tu >>

Prihláste sa, čo najskôr. Miesta sú limitované. Kontaktujte priamo smilingfaces.

7. Video záznam z celého podujatia.

Z obidvoch dní nahrávame video záznam. Každá z účastníčiek dostane prístup k video záznamu z dňa, na ktorý platí jej vstupenka. Tento záznam bude k dispozícii do niekoľkých týždňov po podujatí.

8. Sme skutočné a fórum pre vás pripravujeme s nadšením a zo srdca. Spoznajte nás!

Organizačný tím RealWoman Fóra tvoria ženy, ako si ty. Robia to z presvedčenia, nadšenia, zo srdca, lebo vedia a samy si to prežili, že toto podujatie dokáže naozaj zmeniť život. A dnes sú tu s nami v RealWoman, predstavujeme vám Katarínu Zacharovú, Zuzanu Záhradníkovú, Silviu Andrášovú, Petru Dzurovčinovú, Zuzanu Tylkovú a Ivanu Mudrikovú. Pozri si ich osobné video nahrávky o tom, prečo to robia, čo im dalo RealWoman Fórum a čo pre ne znamená autentický lídership.


ŠPECIÁLNY BONUS V HODNOTE 40€ PRE VŠETKY ÚČASTNÍČKY
S DVOJDENNOU VSTUPENKOU PRI NÁKUPE DO 31.3.2014

[one_fourth]

[/one_fourth]

[one_half][/one_half]

[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

[one_half]

Kniha Ako dostať od života, čo chceme od Kataríny Zacharovej

je hodnote 9.90€.

Katarína Zacharová sa v tejto knihe s tebou podelí o 30 inšpirujúcich myšlienok, ako sa oslobodiť od vlastných obmedzení a tvoriť život podľa svojich predstáv. A priamo na podujatí vám ju ešte aj navyše osobne podpíše.

[/one_half]

[one_half_last]

Ročné online členstvo
v RealWoman klube

je v hodnote 30€.

Je to prístup každý mesiac k novým vzdelávacím online webinárom, v ktorých predstavíme praktické návody, rady, techniky a každodenné inšpirácie so zaujímavými autormi, trénermi a učiteľmi na rôzne témy z oblasti osobného rozvoja a trasformácie.

[/one_half_last]


SPÍKRI A TRÉNERI REALWOMAN FÓRA 2014

Prizvali sme úžasných slovenských a zahraničných hostí, ktorí vás budú celým RWF 2014 sprevádzať a postupne vám ich predstavíme. Všetky vstupy zahraničných hostí budú prekladané do slovenčiny cez staničky.

[one_half]

KATARÍNA ZACHAROVÁ

Autorka a líderka organizácie RealWoman a členka ATL EUROPE – Rady transformačných líderov v Európe

Pred šiestimi rokmi odišla do Malajzie, kde vykročila na cestu jej vlastnej transformácie a práce v oblasti osobného rozvoja. Katarína sa už päť rokov venuje budovaniu a rozvoju organizácie RealWoman na Slovensku a od budúceho roku aj vo svete. Robí to, čo ľúbi a považuje to za svoje poslanie. V roku 2011 vydala na Slovensku a neskôr v Českej republike svoju prvú knihu Ako dostať od života, čo chceme. Katarína je členkou Rady transformačných lídrov v Európe, ATL Europe.

[/one_half]

[one_half_last]

MARIE DIAMOND

Učiteľka, autorka, mentorka, spíkerka svetového formátu a hviezda filmu Tajomstvo a zaklajúca členka TLC – Asociácie transformačných líderov vo svete.

Marie Diamond je svetová transformačná líderka, ktorá už viac ako 20 rokov spolupracuje so svetovými podnikateľmi, biznismenmi, umelcami. Je spoluatorkou filmového hitu a celosvetového bestsellera Tajomstvo (The Secret). Jej učenie spočíva v prepojení starovekej múdrosti a techník, kvantovej fyziky a feng šuej pri hľadaní riešení našich súčasných výziev a potrieb. Učenie a prácu Marie Diamond na Slovensko prináša organizácia RealWoman.

[/one_half_last]

[one_half]

ZOLTÁN DEMJÁN

V živote sa riadi princípmi, ktoré mu pomohli byť úspešným vrcholovým športovcom (10 rokov štátnym reprezentantom v horolezectve), športovým lídrom a športovým diplomatom. Dodržiavanie tých istých princípov mu pomohlo stať sa úspešným manažérom a lídrom (personálny riaditeľ, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva v nadnárodnom koncerne Holcim – riadil 7 spoločností na Slovensku v Rakúsku a Poľsku) a získať laureát Slovenskej ceny za riadenie a rozvoj ľudských zdrojov 2003. V súčasnosti vidí svoje poslanie v odovzdávaní svojich skúseností iným manažérom a lídrom a v pomoci nájsť ľuďom ich osobné tajomstvo úspechu.

[/one_half]

[one_half_last]

RADKA DOHNALOVÁ

Zakladatelka a ředitelka společnosti ATAIRU, expertka na ženský leadership.

Poslaním Radky je transformácia spoločnosti pomocou diverzity a nového spôsobu leadershipu, založeného na spolupráci, prispievaní a synergiách. Ako zakladateľka spoločnosti ATAIRU pomáha svojim klientom, jednotlivcom aj organizáciám s diverzitou, strategickými transformáciami a rozvojom lídrov a rôznorodého talentu. Jej mottom je: „Zmeň svoje myšlienky a zmeníš svoj svet.“ Radka je aj autorkou ženských leadershipových programov a za posledné roky pracovala s viac ako 300 ženskými líderkami zo strednej a východnej Európy.

[/one_half_last]

[one_half]

JO SIMPSON

Koučka, facilitátorka a autorka v oblasti hodnotového lídershipu a tímovej transformácie a členka ATL EUROPE – Rady transformačných líderov v Európe

Jo Simpson je poprednou odborníčkou a rešpektovanou líderkou, ktorá sa špecializuje na lídership založený na hodnotách a tímovú transformáciu. Počas jej 24 ročnej kariéry, z ktorej väčšina bola v bankovom sektore, viedla nespočetne veľa korporátnych tímov k väčšiemu úspechu prostredníctvom aplikácie jej inovatívneho prístupu k lídershipu a k postupom výkonného riadenia, vďaka čomu je jedna z najvyhľadávanejších firemných konzultantov na medzinárodnej scéne. Jo je presvedčená, že kľúčom k trvalej transformácii je, keď vedienie lídrov a organizácií vychádza z jadra ich najdôležitejších hodnôt.

[/one_half]

[one_half_last]

PETER KRIŠTOFOVIČ

Peter Krištofovič začínal s rozvojom svojich manažérskych zručností už počas vysokej školy, kedy ako okresný vedúci spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko riadil 150-členný tím. V roku 1996 založil vlastnú poradenskú spoločnosť, ktorá sa vyprofilovala na najväčšiu slovenskú nezávislú poradenskú spoločnosť a expandovala na Ukrajinu, do Čiech, Rumunska a Ruska. O rok neskôr sa prostredníctvom svojej ďalšej firmy Allschola, s. r. o. začal venovať vzdelávaniu v oblasti sebarozvoja, motivácie a vedenia a budovania tímu. Je takisto zakladateľom finančnej skupiny SALVE GROUP. Od roku 2013 pôsobí v Poštovej banke na pozícii zástupcu generálneho riaditeľa. Venuje sa rozvoju retailovej siete, systému riadenia, vzdelávaniu a motivovaniu predajcov.

[/one_half_last]


PROGRAM REALWOMAN FÓRA 2014

Počas RealWoman Fóra budeš mať prístup k zónam so zaujímavými vystavovateľmi.

[one_half]

1.DEŇ – 5.4.2014

[one_fourth]

Od 8:30

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Otvorenie registrácie

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

9:20 – 9:40

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Spoločná ranná meditácia s Marie Diamond

[/three_fourth_last]


1. blok programu

[one_fourth]

10:00 – 10:20

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Slávnostné otvorenie RWF2014

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

10:20 – 10:40

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Peter Krištofovič vstup

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

10:40 – 11:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Jo Simpson vstup

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

11:00 – 11:30

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Diskusia medzi spíkrami a publikom

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

11:30 – 11:50

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Zoltán Demján vstup

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

11:50 – 12:10

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Radka Dohnalová vstup

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

12:10 – 12:40

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Diskusia medzi spíkrami a publikom

[/three_fourth_last]


[one_fourth]

12:40 – 14:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Obedná prestávka

[/three_fourth_last]


2. blok programu

[one_fourth]

14:00 – 14:10

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Úvod k 2. bloku programu

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

14:10 – 14:40

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Marie Diamond vstup

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

14:40 – 15:10

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Katarína Zacharová vstup

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

15:10 – 16:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Diskusia medzi spíkrami a publikom

[/three_fourth_last]


[one_fourth]

16:00 – 17:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Prestávka

[/three_fourth_last]


3. blok programu

[one_fourth]

17:00 – 17:10

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Úvod k 3. bloku programu

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

17:10 – 18:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Praktické cvičenie: Tvorenie vízie vášho lídershipu

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

18:00 – 18:30

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Uzatvorenie programu 1.dňa a tombola

[/three_fourth_last]


[one_fourth]

18:30 – 20:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Networking a zóny

[/three_fourth_last]

[/one_half]

[one_half_last]

2.DEŇ – 6.4.2014

[one_fourth]

Od 8:30

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Otvorenie registrácie

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

9:20 – 9:40

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Ranná joga

[/three_fourth_last]


1. blok programu

[one_fourth]

10:00 – 10:10

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Slávnostné otvorenie 2.dňa RWF2014

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

10:10 – 11:40

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Tréning – Jo Simpson

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

11:40 – 12:10

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Diskusia medzi trénerom a publikom

[/three_fourth_last]


[one_fourth]

12:10 – 13:30

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Obedná prestávka

[/three_fourth_last]


2. blok programu

[one_fourth]

13:30 – 15:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Tréning – Katarína Zacharová

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

15:00 – 15:30

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Diskusia medzi trénerom a publikom

[/three_fourth_last]


[one_fourth]

15:30 – 16:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Prestávka

[/three_fourth_last]


3. blok programu

[one_fourth]

16:00 – 17:30

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Tréning – Marie Diamond

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

17:30 – 18:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Diskusia medzi trénerom a publikom

[/three_fourth_last]

[one_fourth]

18:00 – 18:20

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Uzatvorenie programu 2. dňa

[/three_fourth_last]


[one_fourth]

18:20 – 20:00

[/one_fourth]

[three_fourth_last]

Networking, zóny a podpisovanie kníh

[/three_fourth_last]

[/one_half_last]


DOJMY A ZÁŽITKY Z REALWOMAN FÓRA

[one_half]

“RW forum je pre mňa mimoriadna príležitosť, doteraz som sa zučastnila na každom ročníku. Mimoriadna už len svojou atmosférou, keď má človek pocit, že je súčasťou silného spoločenstva žien, ktoré sa navzájom podporujú a inšpirujú. A to nehovorím o zaujímavých spíkroch, ktorých vystúpenia ma zakaždým nabádajú urobiť niečo nové so svojím životom,napĺňajú ma nádejou a novou energiou, že sa mi to podarí, lebo som zasa niečo pochopila a posunula som sa na svojej ceste o kus ďalej. Aj v apríli tam pôjdem pre podporu, povzbudenie, načerpanie novej sily a pre nové poznatky, ktoré mi rozšíria moje vnímanie sveta a seba samej.”

Viera, 63 rokov

“Ďakujem nesmierne za krásnu akciu, ktorú ste so svojím tímom zorganizovali.Mala som pocit, že som sa po 40tke stratila, ostala bez snov a plánov, čo ďalej v živote. RealWoman fórum mi ukázalo, že viem opäť snívať, že sa môžem stať kým chcem i s pomocou skvelých ľudí, opäť sa nájsť a za to Vám patrí moje obrovské ĎAKUJEM. Rozhodne si nenechám ujsť príležitosť si to o rok zopakovať a pevne verím, že sa zaradím medzi úspešné ženy i keď nie na mediálne sledovanom poli. Na RWF som stretla nových a zaujímavých ľudí, našla si nové priateľky a to je viac, ako som dúfala. ĎAKUJEM. ĎAKUJEM. ĎAKUJEM.”

Andrea, 35 rokov

“Mám dve dcéry (16 a 21 rokov), určite chcem, aby o rok išli so mnou. Darujem im účasť na RealWoman Fóre ako darček od mamy. Je najvyšší čas ukázať im silu ich potenciálu na príbehoch mimoriadnych žien. Ja som im už dala, čo som vedela, je čas roztvoriť krídla a letieť a smer letu im určite ukáže RWF.”

“Na podujatí som spoznala jedného veľmi zaujímavého človeka, fotografa, a to ani nevedel, keď si ku mne prisadol, že je mojím snom byť fotografkou. Pripadá mi to ako úžasná náhoda, mať možnosť ho jednak spoznať a v druhom rade sa od neho učiť. A čo to má spoločné s RealWoman Fórom? Povzbudilo ma to k tomu, aby som išla za svojím snom. Mám 23, robím v oblasti financií a myslím si, že mám väčší potenciál, len som ho ešte úplne neobjavila a mám pocit, že tam, kde som, ho ani neobjavím… Preto odvtedy nerozmýšľam nad iným iba ako zmeniť prácu, respektíve začať podnikať. Ďalšia emócia, ktorú ste vo mne vyvolali, bola, že by som sa veľmi rada stala členkou vášho tímu, pretože sa mi neskutočne páči, v akom inšpiratívnom prostredí pracujete a myslím si, že aj do budúcna budete. Ešte nabrať odvahu a zistím, čo by som musela urobiť, aby som mohla byť členkou vášho tímu.”

[/one_half]

[one_half_last]

“V 21.storočí je vzdelávanie najdôležitejšou súčasťou každej ženy, ktorá chce byť nezávislou, žiť svoj život naplno a byť príkladom pre ostatné. A RealWomen Fórum sa na tieto požiadavky zameriava.”

“Bolo to perfektné a myslím, že čím viac takýchto RWF sa zúčastníme, tým máme väčšiu možnosť posunúť sa vo svojom živote niekde inde a tým skôr nájdeme svoju dharmu.”

“RWF 2013 nebola len nádherná akcia plná pozitívnej energie, kde som spoznala veľa príjemných rovnako zmýšľajúcich žien. RWF mi otvorilo oči a a ja som pochopila, že byť spokojná a žiť pohodlný príjemný život, sa nie vždy rovná – byť skutočne šťastná, slobodná a naplnená. Ja som vtedy bola len spokojná..nebola šťastná, môj život nebol naplnený a ja som nechápala, čo mám spraviť preto, aby sa to zmenilo. Musela som prísť na fórum, aby som to pochopila. Od toho dňa sa niečo vo mne nenávratne zmenilo. Vedomie, že už sa nemôžem vrátiť k životu, ktorý som žila, pretože to nie som skutočne ja. Nabrala som odvahu a urobila zásadné rozhodnutia, ktoré obrátili môj život naruby..odišla som práce, odsťahovala som sa z Prahy, rozišli sme sa s priateľom..a celou dobou ma v srdci sprevádzal jediný pocit, nebol to strach, že robím chybu..bola to radosť z toho, že robím správnu vec, že sa oslobodzujem a vydávam sa na cestu svojich snov a som šťastná..A tak dnes robím to, čo ma skutočne napĺňa, duchovne a osobnostne rastiem a mením svoj život k lepšiemu a hlavne som z hĺbky môjho bytia šťastná. Šťastná, že som spravila tie ťažké kroky do neznáma, ktoré moje okolie nechápalo. Šťastná, že sa cítim slobodná, naplnená a sama sebou. Nebyť fóra, tých odvážnych a inšpirujúcich žien, asi sa na tento krok neodhodlám. Každej žene toto fantastické podujatie doporučujem.. Možno toto fórum pomôže zmeniť život zrovna Vám.”

Zuzana, 26 rokov

“Vstupenku na RealWoman Fórum som dostala ako darček. Je priam neuveriteľné, čo dokázalo niekoľko ľudí za pol roka: zorganizovať jednu elitnú akciu, nielen čo sa týka formy ( tá bola skutočne až luxusná), ale najmä čo sa týka obsahu. Téma ženského potenciálu poňatá krásne, kvalitne a z rôznych uhlov. Bol to skutočný dar. Ďakujem. O rok sa určite uvidíme…”

“RealWoman Forum mi prinieslo nové impulzy do môjho života. Nove poznatky o sebe samej a o vnímaní ženy v širšom kontexte. Zistila som, čo sú moje slabé a silné stránky a na čom mám pracovať, aby bol môj život plnohodnotnejší a šťastnejší. Ďakujem za to práve účasti na RealWoman Forum.”

[/one_half_last]


2-DENNÁ VSTUPENKA NA REALWOMAN FÓRUM 2014

zahŕňa:

[box type=”shadow”]

Účasť na obidvoch dňoch podujatia RealWoman Fórum 2014
Ranná káva alebo čaj, pitný režim počas obidvoch dní
Sprievodné materiály k podujatiu – bulletin, pero, pracovný zošit
Online prístup k videonahrávkam z 2-denného programu RealWoman Fórum 2014
Vstup do zón s vystavovateľmi súvisiacich produktov alebo služieb
Tlmočenie z angličtiny do slovenčiny je zabezpečené cez staničky.
Networking

[/box]


ŠPECIÁLNY BONUS V HODNOTE 40€ PRE VŠETKY ÚČASTNÍČKY
S DVOJDENNOU VSTUPENKOU PRI NÁKUPE DO 31.3.2014

[one_fourth]

[/one_fourth]

[one_half][/one_half]

[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

[one_half]

Kniha Ako dostať od života, čo chceme od Kataríny Zacharovej

je hodnote 9.90€.

Katarína Zacharová sa v tejto knihe s tebou podelí o 30 inšpirujúcich myšlienok, ako sa oslobodiť od vlastných obmedzení a tvoriť život podľa svojich predstáv. A priamo na podujatí vám ju ešte aj navyše osobne podpíše.

[/one_half]

[one_half_last]

Ročné online členstvo
v RealWoman klube

je v hodnote 30€.

Je to prístup každý mesiac k novým vzdelávacím online webinárom, v ktorých predstavíme praktické návody, rady, techniky a každodenné inšpirácie so zaujímavými autormi, trénermi a učiteľmi na rôzne témy z oblasti osobného rozvoja a trasformácie.

[/one_half_last]


FIREMNÉ BALÍKY

1. Firemný balík v hodnote €2,500

Obsahuje 22 dvojdňových vstupeniek.

2. Firemný balík v hodnote €1,500

Obsahuje 13 dvojdňových vstupeniek

3. Firemný balík v hodnote € 720

Obsahuje 6 dvojdňových vstupeniek
V prípade záujmu o firemný balíček, kontaktujte prosím Zuzanu Záhradníkovú, zuzana.z@realwoman.sk alebo na 0905 499 961

CENA VSTUPENKY

[one_third]

DÁTUM PREDAJA


do 17.12.2013
od 18.12.2013 do 14.2.2014
od 15.2. do 3.4.2014
Na mieste

[/one_third]

[two_third_last]
[one_half]

2-DENNÁ VSTUPENKA


99€
119€
139€
159€

[/one_half]
[one_half_last]

1-DENNÁ (5.4.2014)


59€
69€
79€
89€

[/one_half_last][/two_third_last]


OBJEDNÁVKA

Ak potrebujete pomoc pri uskutočnení objednávky, stiahnite si prosím sprievodcu kliknutím na tento link >>

[three_fourth]

[/three_fourth]

[one_fourth_last]

Kontaktná osoba

Ivana Mudriková

Email: Ivana@realwoman.sk

Mobil: +421 904 324 657

[/one_fourth_last]


REALIZAČNÝ TÍM

[one_third]

Katarína Zacharová

Autorka a líderka organizácie RealWoman

E-mail: katarina@realwoman.sk

[/one_third]

[one_third]

Zuzana Záhradniková

Projektová manažérka

E-mail: zuzana.z@realwoman.sk

[/one_third]

[one_third_last]

Silvia Andrášová

PR manažérka

Email: Silvia@realwoman.sk

Mobil: +421 910 939 409

[/one_third_last]

[one_third]

Ivana Mudriková

Manažérka komunikácie s účastníčkami

Email: Ivana@realwoman.sk

Mobil: +421 904 324 657

[/one_third]

[one_third]

Petra Dzurovčinová

Manažérka webu a online propagácie

Email: Petra@realwoman.sk

[/one_third]

[one_third_last]

Zuzana Tylková

Manažérka logistiky

E-mail: zuzana.t@realwoman.sk

[/one_third_last]


PARTNERI PODUJATIA