Ako zvládate situácie v reálnom živote? 

Viete si pomôcť a nasmerovať sa? 

Ako dokážete prakticky použiť to, čo už viete? 

 Zvládnete skúšky, ktoré vám život prináša? 

Vytrváte v tom, pre čo sa rozhodnete? 

Vaša najväčšia transformácia sa deje vo vašom každodennom živote

Pravidelná podpora a koučingy vám pomáhajú vytrvať,

pochopiť súvislosti, nájsť riešenia, prekonať prekážky,

nájsť smerovanie a odvahu uskutočniť zmenu a dostať sa do cieľa. 

Katarína Zacharová 

Katarína Zacharová je autorka kníh, rečníčka, trénerka a koučka osobného rozvoja a transformácie.

Katarína Zacharová-281

Katarína napísala a vydala už 3 knihy osobného rozvoja. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala v roku 2010 v Malajzii. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom najnovšia kniha Končím so strachom

Šesť rokov žila v Kuala Lumpur, kde prešla v roku 2009 hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Odvtedy sa naplno venuje transformácii a osobnému rozvoju. Založila organizáciu RealWoman.

Od roku 2014 vedie vlastné semináre na Slovensku aj v zahraničí, trénuje a koučuje ženy aj mužov. Zostavila a vytvorila pre ženy transformačné programy, Be Real – Ži naplno. Zaviedla dynamický koučing. Vystúpila v televíznom programe Dámsky klub na RSTV, v Teleráne na Markíze alebo v relácii Garde v TV Ružinov. 

“Ľudia si neuvedomujú svoju skutočnú silu a energiu tvoriť svoj život. Pomáham im oslobodiť sa od strachov a limitácií, aby mohli naplno použiť svoju najväčšiu kapacitu potenciálu a žiť s odvahou, radosťou a naplnením svoj život a poslanie. Svet potrebuje autentických, vedomých a vnútorne slobodných ľudí, ktorí vytvoria pozitívnu zmenu vo svojich vzťahoch, v práci, v zdraví, v ekonomike a v prostredí. Svet okolo nás zmeníme prostredníctvom našej vlastnej zmeny a vedomej akcie.”

.

Katkin koučing mi od základov zmenil život

Katkin koučing mi od základov zmenil život. To, čo mi roky pripadalo ako neriešiteľný problém a nevedela som, ako to zmeniť, tak vďaka koučingu s Katkou, mi to do môjho života prinieslo úžasné zmeny, ktoré sa postupne odzrkadľujú v každej oblasti môjho života. Doporučujem každému.

Eva zo Žilinypodnikateľka
Katka dokáže zložité veci jednoducho pomenovať a naviesť človeka na správny smer

Zúčastniť sa dynamického online skupinového koučingu mi veľa prinieslo. Nielenže som ušetrila veľa času, lebo som nemusela nikam cestovať, ale mala som pravidelnú podporu Katky a ostatných členov skupiny pri riešení mojich životných otázok. Získala som tu nový pohľad na to, ako sa rozhodovať, čo si všímať a nad čím rozmýšľať. Katka dokáže zložité veci jednoducho pomenovať a naviesť človeka na správny smer. Navyše oceňujem, že s ňou sa dá riešiť problém z akejkoľvek oblasti.

Daniela Ruthmatka a sociálna pracovníčka
Každá z účastnených mi odovzdala dôležitý AHA moment 

Ďakujem za veľmi úspešný online koučing. Bol pre mňa prínosom nielen z pohľadu úspory času a peňazí ( nie som z BA), ale každá zo zúčastnených mi ukázala a odovzdala pre mňa dôležitý AHA moment. Katka, ty si nás fantasticky všetky vedela vnímať a dávať trefné a jednoduché otázky. Tie ma priviedli k odpovediam na to, čo som chcela riešiť a podarilo sa mi to. Svoj zámer, s ktorým som vstupovala do koučingu som naplnila a prekonala tým, že som si uvedomila viacej vecí a súvislostí, ako som pôvodne mala v pláne.  A tak to pre mňa malo väčší, silnejší a prekvapivejší efekt, ako som pôvodne očakávala. Ďakujem.

Mária zo Štúrova podnikateľka
Posúvali sme sa v našich témach oveľa rýchlejšie a zároveň sme boli aj poslucháčkami

Bola to pre mňa nová skúsenosť stretávať sa pravidelne v online programe a mať vlastný priestor na zdieľanie svojho príbehu. Pod vedením Katky Zacharovej s jej radami, skúsenosťami a doporučeniami sme sa posúvali v našich témach oveľa rýchlejšie k rozhodnutiam a akciám. Boli sme zároveň pozornými poslucháčkami pri zdieľaní a v skupine sme sa spoločne inšpirovali. V každom smere môžem online koučing odporúčať.

Silvia z Bratislavy

Oblasti a témy koučingu

Individuálne alebo dynamické koučingy nie sú vymedzené iba na jednu alebo špecifickú tému. Môžete priniesť akúkoľvek tému, to, na čom vám najviac záleží a potrebujete aj najviac riešiť. Ak presne neviete, Katarína Zacharová vám to pomôže identifikovať. 

Ďalšie referencie na koučing s Katarínou Zacharovou

Katka je nesmierne vnímavá a múdra žena a má schopnosť veľmi rýchlo vycítiť, čo človek skutočne potrebuje. Počas koučingu som cítila absolútnu dôveru.

Katku som oslovila s prosbou o koučing počas mojej chemoterapii po operácii rakoviny maternice. Diagnóza mnou otriasla a povedala som si, že po vyliečení chcem začať nový a šťastný život. Katka sa mi zdala tou najsprávnejšou osobou, ktorá by mi mohla pomôcť. Cítila som v sebe silu a chuť učiť sa, spoznať seba a svoje talenty a nájsť si novú prácu, ktorá by ma napĺňala. Nevedela som však, ako začať.

Katka je nesmierne vnímavá a múdra žena a má schopnosť veľmi rýchlo vycítiť, čo človek skutočne potrebuje. Počas koučingu som cítila absolútnu dôveru. Katka ma pozorne počúvala a viedla jasnými, presnými a zásadnými otázkami priamo k tomu, čo je pre mňa momentálne to najdôležitejšie. Vďaka Katke som si uvedomila, že som riešila veci dva kroky dopredu, namiesto toho, aby som sa sústredila na to, čo mám riešiť práve teraz. Pochopila som aj to, že sa musím naučiť byť absolútne úprimná k sebe a ľuďom okolo mňa a že si musím vyriešiť mnohé veci, ktoré sa týkajú vzťahu k sebe samej, k môjmu manželovi a k mojim rodičom. Katka mi dala veľa múdrych rád a techník, s ktorými môžem pracovať. A čo je pre mňa najdôležitejšie, postupne, ako koučing napredoval, nadobudla som taký vnútorný pokoj, že aj keď ešte neviem odpovede na mnohé otázky, to nevadí, je to úplne normálne, odpovede prídu v ten správny čas. Je to proces. Konečne začínam mať pocit, že robím to, čo je dôležité.
Zuzanaprekladateľka, 37 rokov
S Katkou som sa našla a pochopila prečo som tu a čo mám v živote robiť. Je neuveriteľné, ako jednou presnou otázkou vystihla všetko. Katka má veľký dar.

Z 20-minútového koučingu bola zrazu hodina a trištvrte a ja som od Katky odchádzala s rozmazanými očami. Nie preto, že by sa mi to nepáčilo, ale preto, že Katka trafila strunu a jednou otázkou spustila veľký, veľký plač. Je neuveriteľné, ako jednou presnou otázkou vystihla všetko. To, čo ma v živote veľmi trápilo a hlavne brzdilo a nedovoľovalo vykročiť mojou cestou. A Katke, ktorú som videla druhýkrát v živote, som povedala všetko, všetko súkromné, veci, ktoré som ešte NIKDY NIKOMU NEPOVEDALA. NIKDY NIKOMU!!!! Koučing nie je lacná záležitosť. Ale ak by sa ma niekto opýtal, či by som do toho išla ešte raz, povedala by som jasné a hlasné ÁNO! Pretože koučing s Katkou mi zmenil život a ukázal moju cestu. A keď príde čas, pôjdem znova.

S Katkou som sa našla a pochopila prečo som tu a čo mám v živote robiť. Pretože nie je nič ťažšie, ako byť nespokojný so svojím životom, so svojou prácou a nevedieť, kto ste, čo máte v živote robiť. Pred koučingom som bola stratená. Nechápala som, prečo sa mi v živote, v detstve stalo to čo sa mi stalo. Prečo mne, tak dobrému človeku a dieťaťu. Bolo toho veľa zlého, čím som si, ako dieťa prešla, celá naša rodina…. Je neuveriteľné, čo dokáže jeden človek. Katka má veľký dar. Celú referenciu si prečítajte tu >>

Michaelamódna blogerka
S Katkou som si uvedomil základné veci o svojej osobe, strachu a egu.

Pred koučingom som bol v menšej osobnej kríze ohľadom zamestnania. Tým, že som si sám vytvoril tlak a strach z ničoho. Zdalo sa mi, že neviem, ako ďalej v živote postupovať. Po niekoľkých hodinách s Katkou som si uvedomil základné veci o svojej osobe, strachu a egu. Začal som pracovať na jednotlivom odstraňovaní problémov, formou spísania si harmonogramu a snahy dodržiavať isté pravidlá, ktoré mi pomôžu lepšie zvládať náročné situácie. Odporúčam koučing hlavne ľuďom , ktorí sa ocitli v situácii, kedy si nevedia dať rady, vytvorili si podvedomé bariéry a strach, ktoré im skresľujú pohlad na problemovú situáciu.

MarekPodnikateľ, oblasť marketingu a predaja
Naučila ma vážiť si samú seba, pracovať so svojou energiou a žiť pre prítomnosť

Pracovať s Katkou – je jedným slovom úžasné. Je fantastický a veľmi inšpiratívny človek. Dá sa na ňu spoľahnúť a vždy, keď ju potrebujete, stojí pri vás a jej podpora je priam hmatateľná. Absolvovala som s ňou už niekoľko jej programov, a tak som mala šancu spoznať ju aj bližšie, nielen ako koučku, ale aj ako človeka. A musím povedať, že to NIEČO, čo vo mne zanechala, je na nezaplatenie. Naučila ma vážiť si samú seba, pracovať so svojou energiou a žiť pre prítomnosť. A preto, ak vám niekto tvrdí, že návod na život neexistuje, neverte mu ani slovo :), pretože návod máte rovno pod nosom a sú to práve tréningy s Katkou :). Dnes je zo mňa úplne iný človek. Kvalita môjho života vzrástla o 110% a dovolím si, tvrdiť, že je to Katkinou zásluhou. Kati, ďakujem ti :)

Lenka z Nitrypodnikateľka v oblasti krásy
Katka je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť, vcítiť sa doň ho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam.
Mala som tú česť zažiť Katku vo všetkých jej pracovných rovinách, a preto sa vyjadrím ku každej z nich. Je vnímavou koučkou, dokáže sa na klienta naladiť, vcítiť sa doňho a byť veľkou podporou. Vie položiť tie správne otázky a doviesť vás tak k vašim správnym odpovediam. Ako mentorka je vynikajúcou motivátorkou a dokáže vás vyburcovať k akcii a výkonom, ktoré vás prekvapia. Opäť veľmi silno pocítite jej podporu a prebudí vo vás vieru v to, že to dokážete! Katka má obrovský dar slova. Na prvý pohľad zložité veci dokáže veľmi jednoducho a zrozumiteľne pomenovať, vďaka čomu je aj skvelou rečníčkou a spisovateľkou. Navyše, ak ju počujete rozprávať, jej hlas má veľmi príjemnú farbu a vibráciu, vďaka čomu sa viete jednoducho dostať do meditačného stavu a napojiť sa tak s jej pomocou na svoje vnútro. Keď s ňou pracujete a s dôverou nasledujete jej vedenie, začnú sa vo vás a následne aj vo vašom okolí diať veľké veci! Keď ju zažijete, pochopíte, o čom hovorím.
Anka Repkováspeváčka, autorka piesní a hlasová koučka
Po každom koučingu som odchádzala domov plná energie, vyrovnanejšia, s väčšou vierou v seba a radosťou na duši.

Dlhšiu dobu som vo svojej práci stagnovala a iba prechádzala z mesiaca do mesiaca. Nemala som dobré osobné výsledky, lebo som si prestala veriť, nemala som skoro žiadne sebavedomie a bola som frustrovaná. Cítila som sa neschopná, utrápená, unavená. Pre osobný koučing s  Katkou som sa rozhodla preto, lebo som potrebovala zmenu. Zmenu vo svojom spôsobe myslenia, fungovania, bytia. Zistila som, aké dôležité je byť v harmónii, mať vyvážené všetky 3 elementy – dušu, telo a rozum. Mať  vypracovaný dobrý systém v práci, vedieť čo chcem, mať vopred určený cieľ a plán a držať sa ho! Po každom koučingu som odchádzala domov plná energie, vyrovnanejšia, s väčšou vierou v seba a radosťou na duši. Koučing s Katkou odporúčam každému, kto sa cíti z akéhokoľvek dôvodu frustrovaný, nenachádza sám seba, chcel by zmenu vo svojom živote, alebo by len chcel žiť radostnejší život.

Mária z Veľkého Krtíšapodnikateľka v oblasti krásy

Individuálny koučing s Katarínou Zacharovou

1 konzultácia – 86€ na osobu

* dĺžka prvej konzultácie individuálneho koučingu je 90 min., každá ďalšia konzultácia trvá 60 min.

1 konzultácia – 66€ na osobu

* zvýhodnená cena na 1 individuálnu konzultáciu platí pre absolventov online programu Končím so strachom v praxi

Balík 3 konzultácií – 200€ na osobu

* v prepočte 66€ na konzultáciu na osobu v rámci balíka a využiť ich môžete do 2 mesiacov

Balík 5 konzultácií – 300€ na osobu

* v prepočte 60€ na konzultáciu na osobu v rámci balíka a využiť ich môžete do 3 mesiacov

Balík 10 konzultácií – 500€ na osobu

* v prepočte 50€ na konzultáciu na osobu v rámci balíka a využiť ich môžete do 6 mesiacov

 BALÍK INDIVIDÁLNYCH KONZULTÁCIÍ OBSAHUJE: 

 vami zvolený počet individuálnych osobných alebo online koučingov s Katarínou Zacharovou

prístup k online transformačnému video-tréningu s Katarínou Zacharovou v dĺžke od 30-45 minút s pracovným zošitom a audio nahrávkou podľa toho, čo budete potrebovať najviac podporiť 

✓ zdarma kniha alebo audiokniha od Kataríny Zacharovej podľa vášho výberu

✓ bonusy od vybraných partnerov v hodnote viac ako 30€

REALIZÁCIA individuálneho koučingu:

 individuálny prístup, koučing prebieha medzi štyrmi očami

 koučing prebehne buď osobne v Bratislave, alebo online cez počítač

 po každom koučingu dostanete prístup k online transformačnému video-tréningu podľa toho, na čo sa najviac potrebujete zamerať

 kedykoľvek počas alebo po individuálnom koučingu máte možnosť využiť zvýhodnenú cenu na dynamický koučing s Katarínou Zacharovou

medzi jednotlivými online koučingami máte prístup k súkromnej Facebook skupine, kde nájdete videotréningy, vzdelávacie materiály, inšpirácie a prepojíte sa s ostatnými účastníkmi

Kontakty

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás prosím kontaktovať, veľmi radi pomôžete a poradíme :) 

telefonicky: 0948 180 003

emailom: info@realwoman.sk