PRIHLASOVANIE NA TRÉNING JE UZATVORENÉ
NAJBLIŽSIE PREBEHNE V APRÍLI 2022.

AKO NABRAŤ ODVAHU PREKONAŤ STRACHY A TVORIŤ VEDOMÝ ŽIVOT A VZŤAHY V SÚLADE SO SVOJOU DUŠOU

3-DENNÝ ONLINE TRÉNING ZDARMA

pre všetky ženy a mladé dievčatá vo veku od 16 do 60+ rokov,
ktoré túžia rásť a vytvoriť život podľa svojich predstáv a v súlade so sebou samou

s KATARÍNOU ZACHAROVOU

skúsenou transformačnou lektorkou, koučkou a autorkou, ktorá už viac ako 12 rokov sprevádza ženy na ich ceste sebapoznania a vnútornej transformácie, a tak aj ona sama napĺňa svoje poslanie

Milá žena, dievča, dáma, vítam ťa v roku 2022, ktorý bude veľmi prajný pre našu ženskú energiu.

Pozývam ťa nabrať odvahu prekonať svoje strachy a limitácie a začať tvoriť vedomý život a vzťahy, ktoré sú v súlade s tvojou dušou.

Rezonuje to s tebou? Chceš vedieť viac? Túžiš vedieť, ako na túto cestu vykročiť? Ukážem ti, ako je to možné a ako to už ďalšie ženy dokázali. A môžeš aj ty, ak sa rozhodneš.

Za posledné mesiace som si vo vlastnom živote a aj v transformačnej práci so skoro stovkou žien prešla ďalšou krásnou a hlbokou fázou cesty poznania, oslobodenia a využívania našej pravej ženskej sily na zhmotňovanie a realizáciu. Už sa neviem dočkať, ako sa s tebou o toto poznanie podelím aj s ďalšími ženami z našej komunity.

Naša komunita vedomých žien rastie, vytvárame bezpečný priestor pre nás všetky, aby sme mohli byť samy sebou, prijaté a pochopiť to, prečo sme tu a k čomu máme prispieť. Vytvárame plnohodnotné spolupráce medzi nami ženami, spolutvoríme tak, že je to v súlade s našimi dušami a tak meníme životy žien.

Pozývam ťa prepojiť sa a otvoriť sa sebapoznaniu v pravej ženskej sile so mnou a aj s mojimi hosťkami.

Iba 3-krát do roka robím tento zdarma online tréning, nepremeškaj to. Pridaj sa, buď pri tom, poď s nami rásť a cez svoju pozitívnu zmenu a rast tvor lepší život, vzťahy a svet okolo nás.

MÔŽEŠ SA PRIHLÁSIŤ IBA DO 16.1.2022 A ZÍSKAŤ ZÁZNAMY

3 ONLINE TRÉNINGY + 3 MEDITÁCIE + PRÍBEHY ŽIEN

TERAZ JE TEN SPRÁVNY ČAS NA ZMENU. Čas načúvať svojej duši a nie strachu či egu. Teraz je čas nabrať odvahu a rozhodnúť sa, urobiť to, čo cítiš ako správne vo svojom srdci. Nečakaj viac, začni na sebe pracovať a vstúp do svojej plnej ženskej sily. Vytváraj vedomý život, harmonické vzťahy a napĺňaj príbeh svojej duše. Teraz je ten správny čas.

Katarína Zacharová

Tu je niekoľko dojmov z MOJICH poslednÝCH ONLINE tréningOV, ktorý som robila na jar …

AK CHCEŠ ZMENU, POTREBUJEŠ SI VYHRADIŤ ČAS NA SEBA. Ty si dôležitá! Čomu venuješ čas, tam prúdi tvoja energia a dávaš tomu dôležitosť. Ako svojej rodine, deťom, rodičom, priateľom, práci a zdraviu, tak potrebuješ dať pozornosť a čas aj sebe. Inak nevytváraš pre seba priestor na rast a pozitívnu zmenu a v podstate sama sebe tým hovoríš: “Na mne nezáleží!  Ja si to nezaslúžim.  Ja nemôžem.” Nesabotuj viac samu seba. Dovoľ si, nadýchni sa a vykroč. TY SI KĽÚČ K ZMENE, PO KTOREJ TÚŽIŠ.

Katarína Zacharová