3-DENNÝ ONLINE TRÉNING JE ZDARMA

a dodá ti nové poznanie, inšpiráciu, nástroje a odvahu,
ako vytvoriť pozitívnu zmenu v akejkoľvek oblasti tvojho života

Vstup na tento online tréning je zdarma a robím ho iba 3krát do roka. Každý tréning je nový, iný. Živé vysielania už prebehli, ale do polnoci v nedeľu 12.9.2021 máš ešte prístup k záznamom.

Je to otvorený priestor, kedy s tebou zdieľam kľúčové témy, poznania, skúsenosti a nástroje, ako zobrať život pevne do svojích rúk, byť v harmónii sama so sebou a vytvoriť želanú pozitívnu zmenu v akejkoľvek oblasti života. Počas tohto tréningu budú svoje poznania a cestu k zmene zdieľať aj ďalšie ženy z nášho tímu a RealWoman komunity. Na každom tréningu budem viesť krátku meditáciu so zameraním na tému tréningu

NEEXISTUJE IDEÁLNY ČAS NA ZMENU. Nikdy nebudeš úplne pripravená. Začni postupne tam, kde práve si. Tu a teraz je to najlepšie miesto urobiť prvý krok.

Katarína Zacharová

1. TRÉNING

ZÁZNAM JE DOSTUPNÝ PO PRIHLÁSENÍ DO 12.9.2021

Začneme tým, čo najviac brzdí ženy v sebarealizácii a šťastí a to sú strachy, neistota a vnútorné limitácie. Pochopíš odkiaľ sú a ako ich prekonávať. Porozumieš lepšie tomu, ako funguje tvoja celá energia a ako pracovať so svojimi emóciami a myšlienkami, aby si samu seba viac nesabotovala, ale si s odvahou konala a vedela si vyriešiť či uzdraviť to, čo ťa najviac trápi a brzdí v živote.

2. TRÉNING

ZÁZNAM JE DOSTUPNÝ PO PRIHLÁSENÍ DO 12.9.2021

Nadviažeme a pokračujeme s veľmi kľúčovou témou pre nás ženy. Mnohé ženy sa vôbec nepoznajú, nevedia, ako používať svoju pravú ženskú silu a cítiť sa spokojne a sebavedomo. Mnohé ženy si nedôverujú  a nevedia spolupracovať. Zabudli sme. Nikto nás to v školách neučil. Príliš dlho sme žili v mužskom svete. Je čas prebudiť svoje dary, intuíciu, silu, múdrosť, hodnotu a žiť slobodne a v harmónii sama so sebou a s okolím.

3. TRÉNING

ZÁZNAM JE DOSTUPNÝ PO PRIHLÁSENÍ DO 12.9.2021

Každá z nás má nejaké poslanie, niečo, čím by sme mohli prispieť, o čo sa vieme podeliť s druhými. Tvoje šťastie a naplnenie je v tvojich rukách. Nikto ťa neobjaví, potrebuješ prebudiť a spoznať samu seba. Nájsť pre seba to správne miesto, aby si cítila zmysel a vytvárala si pridanú hodnotu pre ľudí. Dovoľ si snívať a realizovať svoje sny. Všetko, čo potrebuješ, je už v tebe. Poď to objavovať.

Nesmieš NA TRÉNINGU chýbať, ak …

  • Túžiš niečo vo svojom živote zmeniť alebo prekonať, aby si bola vnútorne slobodnejšia a šťastnejšia.

  • Hľadáš inšpiráciu, silu a smerovanie, ako sa pohnúť vpred a realizovať svoje sny.

  • Chceš lepšie pochopiť samu seba a nájsť odpovede, prečo sa ti deje to, čo zažívaš a ako z toho von.

  • Praješ si zlepšiť, uzdraviť či prekonať problémy vo svojich vzťahoch s rodinou, deťmi, partnerom či priateľmi.

  • Hľadáš svoj zmysel, životné smerovanie a cestu, ako uspieť v živote v súlade sama so sebou vo svojej pravej ženskej sile.

  • Máš sny a ciele, ktoré chceš naplniť, ale nevieš, ako prekonať svoje strachy či neistotu.

  • Potrebuješ na svojej ceste podporu, prijatie, rozvoj a praješ si byť súčasťou silnej komunity žien, ktoré sa vzájomne podporujú a povzbudzujú.

AK CHCEŠ ZMENU, VYHRAĎ SI ČAS NA SEBA. Čomu venuješ čas, tam prúdi tvoja energia a dávaš tomu dôležitosť. Ako svojej rodine, deťom, rodičom, priateľom, práci a zdraviu, tak potrebuješ dať pozornosť a čas aj sebe. Ak neivestuješ čas do seba, tak nevieš narásť a hovoríš tým sama sebe: “Na mne nezáleží! Ja nemôžem. Ja si to nezaslúžim.” Prestaň sabotovať samu seba. Nič v tvojom živote sa nezmení, ak nezačneš venovať čas aj sebe a svojmu rozvoju. Nesústreď sa iba na problémy okolo seba alebo na všetkých ostatných. Sústreď sa aj na seba. Riešenia všetkých problémov okolo teba alebo v tvojich vzťahoch, sú totižto v tebe. Zmena okolo teba sa začína zmenou a rozvojom seba samej. TY SI KĽÚČ K ZMENE, PO KTOREJ TÚŽIŠ.

Katarína Zacharová

Tu je niekoľko dojmov z môjho posledného tréningu, ktorý som robila na jar …

PRIHLÁSENIE ZDARMA NA 3-DENNÝ TRÉNING s Katarínou Zacharovou

  • Prihlás sa kedykoľvek a do polnoci 12.9.2021 máš prístup k záznamom. Z každého tréningu bude dostupný aj videozáznam, ale iba na niekoľko dni a to do polnoci v nedeľu 12.9.2021. Po tomto termíne už nebudeš mať zdarma prístup k týmto tréningom.
  • Každý môj tréning je iný. Nikdy nerobím ten istý tréning, vždy je to nové. Ak si sa zúčastnila tréningu na jar, tak aj tentokrát zasa získaš a naučíš sa niečo nové, nabiješ sa energiou, odvahou a inšpiráciou. Nájdeš svoje odpovede a možno aj aha momenty. Potrebuješ sa však prihlásiť znovu. 
  • Po prihlásení, ti pošlem email so zhrnutím všetkého a s ďalšími krokmi. Ak by si mala akúkoľvek otázku, píš prosím na info@realwoman.sk.