3 kľúčové lekcie pre ľudstvo a predpoveď na rok 2014 podľa čínskeho kalendára

Podľa kalendára sme do roku 2014 vstúpili už pred mesiacom, ale činsky nový rok sa začal iba minulý týždeň 31.1.2014. Vstupujeme do roku dreveného koňa. Včera som sa na Slovensko vrátila z Malajzie, kde tento začiatok nového činského roku sprevádzajú veľké oslavy, lebo to má byť rok poháňaný silnou energiou, ktorá nám ľahšie a rýchlejšie pomôže zrealizovať naše plány a vízie.

Ste pripravená? Viete svoje ciele a sny? Viete, ako ich tento rok podporiť, aby ste sa zviezli na priaznivej vlne roku 2014 a nie s ňou bojovali?

Jazda v sedle dreveného koňa v roku 2014

Ak ste tak ešte neurobili, nestrácajte prosím čas. Jazda v sedle dreveného koňa v roku 2014 bude divoká, nespútaná, energetická, ale aj priateľská, tvorivá, odvážna, intuitívna, niekedy trucovitá, ale hlavne rýchla. Čo môžete, urobte tento rok, neodkladajte to. Využite túto energiu pre svoj úspech, naučte sa ju zvládnuť, správne ju osedlajte a ona vám tento rok prinesie nesmierna veľa príležitostí, splnených snov, nových začiatkov, pozitívnych zmien, slobody, rozmachu a hojnosti. Tak ako jazda na koňovi je krásna, môžy byť aj nebezpečná. Dávajte si pozor na to, aby ste zo sedla nespadli v dôsledku únavy, vysilenia alebo vyčerpania. Seďte iba na jednom sedle, vyberte si na čo sa chcete sústrediť a čo je vášmu srdcu blízke. Spoluprácujte, spájajte sa, aby ste svojich projektoch, myšlienkach dokázali presvedčiť a strhnúť davy.

Rok 2014 bude naozaj rok radostný, plný energie a uskutočnených cieľov. Avšak, aby sa tak stalo, bude závisieť na vašich voľbách, činoch a konaní. Vy tvoríte svoju buducnosť, žiadna prognóza to za vás neurobí.

A preto hneď od začiatku majte správne nastavenie, podporte vaše sny v oblasti vzťahov, úspechu, zdravia, múdrosti a buďte pripravené si s úsmevom prevziať a užiť svoje výsledky. Aby sme vás v tom podporili, nahrali sme špeciálny webinár Posolstvo 2014 s majsterkou Feng Shui, Marie Diamond, v ktorom vám prezradíme, aký rok nás čaká a ukážeme vám, ako môžete tvoriť svoju budúcnosť tým, čo urobíte práve teraz a prevedie vás praktickou prípravou vašich cieľov, násteniek vízii a základného Feng Shui na rok 2014.

Každý rok má svoj charakter, prináša špecifickú energiu a aj lekcie, ktoré sú určené pre nás všetkých kolektívne ako ľudstvo, lebo sa ich potrebujeme naučiť. Teraz sa s vami podelím o 3 kľúčové lekcie, ktoré sa má ľudsto naučiť v roku 2014 a hovorili sme o nich na webinári Posolstvo 2014.

3 kľúčové lekcie pre ľudstvo na rok 2014

1. Múdrosť

V roku 2014 je dôležité, aby ste vytvorili viac múdrosti vo svojom živote. Používajte častejšie toto slovo vo svojich rozhovoroch a zdieľajte inšpirujúce myšlienky a múdrosti s inými ľuďmi napr. aj cez sociálne médiá. Tak ako učitelia, aj vy študenti sa potrebujete začať deliť o svoju múdrosť. Múdrosť je viac ako mentálna informácia, je to jazyk vášho srdca a duše. A do svojej múdrosti načriete tak, že budete načúvať svojej intuícii. Múdrosť reprezentuje žltá farba, ktorú môžete pridať do svojho oblečenia, prostredia naokolo.

2. Hojnosť

Rok 2014 sa bude niesť aj v hojnosti. Hojnosť pochádza z latinského slova a znamená, že niečo preteká prúdom a prichádza vo väčšom množstve. Sústreďte sa tento rok na veľký prúd dobrej energie. Majte veľké ciele, žiadajte o hojnosť v peniazoch, v kariére, v príležitostiach, v romantike a vášni, v zdraví a v spiritualite. Rok 2014 sa treba sústrediť na hojnosť, nie na nedostatok. Podporíte to farbou zlatou.

3. Energia

Je to vyššia energia, ktorú môžete mať. Dôležité je pre vás, vašu rodinu a komunitu v roku 2014 je, aby ste sa energizovali. S akou energiou vstávate? Pozeráte sa na pohár ako na poloprázdny alebo poloplný? Tento rok budete mať vedomú voľbu, ako chcete pracovať so svojou energiou. Prijímate alebo ju odsúvate preč? Zdieľate energiu alebo si ju nechávate iba sami pre seba? Vytvárate v živote drámy alebo chcete cítiť radosť a oslavovať život?Aká bude vaša voľba? Potrebujete poznať svoju energiu, aby ste vedeli, ako sa dokážete nabiť. Vedieť vaše energetické číslo vám v tom pomôže. Farba, ktorá vás podporí je diamantová.

Meditácia na oslobodenie sa od roku 2013

Keď ste teraz na začiatku roku, pýtate sa sami seba, čo chcete vytvoriť? Zamerajte sa na to, čo túžite v roku 2014 zrealizovať. Aby ste uskutočnili zmenu, potrebujete urobiť niečo inak, ako ste robili doteraz. Ak budete pokračovať a robiť veci tak ako v roku 2013, zmena sa nedostaví. A preto si pripravte svoje ciele. Ešte predtým, než začnete plánovať a tvoriť ciele, nastavovať seba a svoje prostredie na rok 2014, osloboďte sa od negatívnych pocitov, udalostí a vnútorných programov, ktoré ste nadobudli v roku 2013. Počas webináru Posolstvo 2014 sme nahradli s Marie Diamond pre tento účel meditáciu, o ktorú sa s vami podíme.

Posolstvo pre vaše vzťahy na rok 2014 podľa vášho energetického číšla

Vaše energetické číslo zistíte tu >>
Energeticke čislo 1:

Dlhodobé vzťahy tento rok ožijú vášňou. Pripravte spoločne párty a oslávte svoje výročie a krásny život, ktorý zdieľate spolu.

Farba, ktorá podporí vaše vzťahy v roku 2014 je oranžová.

Energeticke čislo 2, 5 pre mužov:

Otcovia počúvajte potreby svojich detí, aby ste zabránili vzniku štrbín vo vašom vzťahu, ktoré môžu trvať celý život. To isté platí pre priateľstvá. Tie, ktoré neboli udržiavané počas roku, nevydržia.

Farba, ktorá podporí vaše vzťahy v roku 2014 je biela.

Energeticke čislo 3:

Ak sa vaše ego, alebo ego vašich rodičov, vymklo z pod kontroly a spôsobuje spúšť vo vašich vzťahoch, treba prehodnotiť, na akých základoch boli tieto vzťahy postavené. Ak to bola len ilúzia, vzdajte sa ich. Ak nie, odpustenie vám pomôže a malé prekvapenie alebo kvety vždy potešia.

Farba, ktorá podporí vaše vzťahy v roku 2014 je orgovánová.

Energeticke čislo 4:

Rodinné vzťahy budú napäté, musíte si dať viac záležať na vzťahoch vo vašej rodine. Buďte úprimný a sústreďte sa na dobré časy. Tento rok budete mať pocit, že nikto s nikým nevychádza tak dobre ako zvykli.

Farba, ktorá podporí vaše vzťahy v roku 2014 je strieborná.

Energeticke čislo 6:

Môžete byť zaplavený prekvapivým možstvom pozvaní a pokušení. Naokolo vás je veľa príležitostí. Zostaňte pri zemi, aby konečný výsledok bol podľa vašich očakávaní. Črtá sa vám nový vzťah.

Farba, ktorá podporí vaše vzťahy v roku 2014 je kráľovsky modrá.

Energeticke čislo 7:

Dávajte si pozor, ak vám jeden z vašich učiteľov preukáže viac ako len platonickú náklonnosť. Môže vám to pripadať ako nečakaný kompliment, ale vy sa musíte sústrediť na svoje učenie a nie na človeka, ktorý vám ho odovzdáva.

Farba, ktorá podporí vaše vzťahy v roku 2014 je vodná modrá.

Energeticke čislo 8, 5 pre ženy:

Ak ste sa snažili otehotnieť, tento rok môže byť pre vás požehnaním. Ak hľadáte lásku, nechajte svoje možnosti otvorené, lebo iskra sa môže kedykoľvek objaviť.

Farba, ktorá podporí vaše vzťahy v roku 2014 je zlatá.

Energeticke čislo 9:

Vaša náchylnosť k samote môže zničiť váš vzťah. Zistite, čo naozaj chcete. Ak túžite po milujúcom vzťahu, zimná dovolenka s vašich partnerom vás môže vrátiť na správnu cestu.

Farba, ktorá podporí vaše vzťahy v roku 2014 je žltá.

Viac o predpovedi pre úspech na rok 2014, ako si napísať svoje ciele, ako vytvoriť nástenku víziu ako používať tie správne farby, hovoríme práve v rámci webináru Posolstvo 2014.

Želám vám veľa splnených snov a cieľov v roku 2014! Tvorte svoj život, tvorte svoje sny, vaše činy dávajú smerovanie tomu, ako sa váš život bude vyvíjať.

Chcete pridať ďalšie zaujímavé informácie pre rok 2014?

Prešlo iba niekoľko dní, týždňo v novom roku a vy už cítite zmeny?

Stotožnili ste sa s predpoveďou pre vaše vzťahy a vaše energetické číslo na rok 2014?

Napíšte mi prosím v komente nižšie, budem sa tešiť 🙂

Katarína Zacharová pre RealWoman

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najobľúbenejšie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
8 years ago

Energetické číslo 8.
Nechávam priestor príležitosti.
Scénarové slovo:mám predplatené.
Pán pri pulte v bufete,s úsmevom na tvári,požiadal, svoje, predplatené pivo. Vá predplatené,to sa mi páči.Ďalšie reči viedli k poznaní sa.Ja to,a ty zas tamto.Volal sa Valentínko.Nápady boli svieže,v sedemdesiatpäťke.Obdiv,Láska,Šťastie,v úcte viedli sa rozhovori ďalej.
Stále aktívne pracoval.Doma ženu mal,Tak Láska platonická,moja Múza,odletl do Švajčiarska.
Som Vďačná za krásnu chvílu,prežitú v radosti.Ďakujem.Ďakujem.Ďakujem.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x