Ako pritiahnuť muža, o ktorom snívate

5 osobných právd

Ja viem, že to môže znieť trochu lacno, ale myslím to doslova a úprimne. Každá z nás má svoje sny o partnerovi, predstavuje si koho by chcela mať pri svojom boku, aký by mal byť, ako by sa mal k vám správať, prípadne vyzerať a podobne. Či chceme alebo nie, máme svoje predstavy, resp. možno len túžbu nájsť niekoho s kým by sme všetko krásne prežívali a delili sa o každodenné radosti a výzvy.

Nedávno som bola vonku s kamarátmi, obidvaja single, chalani. Boli sme v bare a oni sa snažili zbaliť nejaké kočky, ale vôbec im to nešlo. Neustále váhali, riešili príliš veľa, báli sa odmietnutia, boli si sami sebou nesití. A tak sme im s kamoškou dávali rady, až sa mi to celkom zapáčilo, niekomu pomôcť, povzbudiť ho. A vtedy mi napadlo, že predsa aj my ženy niečo také potrebujeme, ako stretnúť, vytúženého partnera, doslova ho priťiahnuť tými správnymi vibráciami.

A preto som sa sa vami rozhodla podeliť o svoje osobné pravdy v hľadaní partnera a niekoľko tipov.

1. Vyberte si akého partnera chcete

Vedieť, čo vlastne chcete a hľadáte, je základ. Pamätám si, ako som si pred viac ako 3 rokmi len tak zo srandy s kamarátkou urobila zoznam ideálneho partnera. So srdca som napísala všetko, čo by som na svojom partnerovi chcela mať, aký by mal byť, ako by sa mal chovať ku mne, k iným, ako by mal vyzerať. A keď som ho stretla, tak som postupne zisťovala, že sa mi splnilo viac ako 80 percent z toho zoznamu, niektoré uplne detailne a najlepšie na tom bolo, že sa splnila aj to, čo som tam vôbec nanapísala, lebo som si toho  vtedy nebola vedomá, ale podvedome som po tom túžila.

Takže si urobte svoj zoznam, skutočne do toho dajte svoje srdce. Nestavajte ho len na nejakej ideálnej predstave, ale budte skutočné, zamyslite sa nad tým, kto a ako by vás urobil šťastnou.

2. Buďte sama sebou

Nehrajte sa na nikoho kým nie ste, nestrúhajte pózy, len buďte jednoducho samy sebou. Uvoľnite sa, neberte to tak vážne, buďte šťastné, veselé, zábavné. Hovorte úprimne a zo srdca. Ukážte kúsok seba, svojej osobnosti, toho, čo je na vás zaujímavé a špecifické.

Ako sa uvoľniť a dovoliť si byť sama sebou? Neberte to všetko tak vážne, je to iba rande, možno ho idete iba osloviť, alebo on vás oslovil, alebo sa na vás stále pozerá. Nemajte  žiadne očakávania, iba sa tešte na príjemnú konverzáciu a zábavu. Nebojte sa, že sa mu nebudete páčiť alebo vás odmietne, neberte to osobne. Ak sa tak stane, jednoducho nie ste jeho tip, nemožeme sa páčiť každému. A chcete práveže nájsť niekoho, komu sa zapáčite, takže nie je čo ľutovať.

3. Majte svoje vlastné sny a ciele

Neprežívajte len tak z dňa na deň, tvorte, snívajte. Nečakajte, že muž vám zmení celý život alebo je to vaše jediné poslanie v živote. Pretože to tak nie je. Majte svoje vlastné sny, ciele a poslanie, ktoré chcete naplniť. Urobte svoj život dostatočne zaujímavý, inšpiratívny pre vás, aby ste ho žili s nadšením. Stanete sa viac zaujímavou a jedinečnou pre akéhokoľvek muža. Buďte žena s vízou, ako žena s ustráchanou mysľou.

Ukážte sama sebe, a tým  aj mužovi, že ho vlastne nepotrebujete, ale budete s ním, ak si ho sama vyberiete.

4. Buďte ženou, ktorou sa túžite stať

Ste ženou, ktorú by ste obdivovali a túžite ňou byť? Viete akou ženou ste a chcete sa stať? Je  uplne v poriadku, že ňou ešte nie ste, život je proces a vývíjame sa do podoby, ktorú si vyberieme. Ale jednu vec musíte začať robiť hneď tu a teraz. Začnite sa chovať, správať, konať a vystupovať, tak ako by ste tou vytúženou ženou už boli. Nebuďte niekým, koho by ste samy neobdivovali alebo samy nevedeli ľúbiť.

Myslite, chovajte sa konajte tak, akoby konalo vaše lepšie, krajšie a šťastnejšie JA, žena ktorou chcete byť. Verte mi, stanete sa ňou oveľa skôr, ako si myslíte.

5. Nemajte očakávania

Vzťah nie je konečná stanica, ale ak to môžem nazvať, je to prostriedok ako rásť a stať sa ženou, ktorou chcete byť. Vzťah nie je konečná stanica, ale spôsob, ako sa rozhodnete žiť.

Neočakávajte od muža, že vás urobí šťastnou, ak sama so sebou nedokážete byť šťastná. Neočakávajte, že dokážete prežiť skutočnú lásku, ak nemáte rada samu seba. Neočakávajte, že vás muž urobí kompletnou, ak sa tak necítite aj sama. Venujte sa viac sebe, tomu po čom túžite vy, ako očakávať od neho, že vám to všetko zrealizuje.

Asi keď si všetkými týmito bodmi prejdete, vám z toho vyjde záver, že  na základe toho asi vzťah vlastne ani nepotrebujete.  A v tom je ten háčík, chcieť, ale nepotrebovať. A ak je to tak, ste na správnej ceste. Pretože chcieť partnera, ale vlastne ho nepotrebovať, lebo už ste šťastná, je tá najlepšia vibrácia, akú možete poslať smerom von.  A pritiahne vám aj toho najlepšieho muža pre vás. Skúste 🙂

Ale dovolím si ešte jednu poznámku na koniec. Aj keď stretnete muža svojich snov, tým sa to všetko iba začína. Budovať pevný a obohacujúci vzťah, to je proces. A vo vťahu a v živote nie je nič zaručené, všetko je na vás a na tom, čo si vyberiete.

Veľa šťastia,

Katarína Zacharová pre RealWoman

10 Komentáre
Najstaršie
Najnovšie Najobľúbenejšie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
Kate
11 years ago

A teraz, keď to čítam mi ešte napadla jedna dôležitá myšlienka. Nikdy neprestať veriť, že sa vám vaša predstava alebo sny o vzťahu alebo partnerovi splnia. Niekedy to trvá dlhšie, niekedy veľmi dlho a niekedy ani nie, zavisí to na vás. Takže neberte to tak vážne a príde to veľmi rýchlo :). Držím palce a želám veľa lásky.

11 years ago

Vystihla si to velkolepo, Kate. Mam to takto isto zazite. To, co mne rezonuje najviac: necakajte od chlapa, ze Vas urobi stastnou – to je vo Vasich rukach.
Vela stastia!
Srdecne Janette

Monika
11 years ago

To mi opat pripomina historku spred 20tich rokov, kem som zahlasila, ze sa vydam za inziniera z Bratislavy – vtedy som to chcela, ale nepotrebovala. Mala som iba 10 rokov a teraz som naozaj vydata za inziniera z Bratislavy. Vzala som si ho pred sietmi rokmi, spolu sme vsak uz 10 rokov, takze som na neho vlastne cakala 10 rokov 🙂

Andrea
11 years ago

Nice clanok Kateusik! Ja by som este raz zdoraznila ze to stretnutie netreba brat az tak vazne .. ked nebudeme mat velike ocakavania, mozme byt viac same sebou. A prave o tom to je, lebo pretvarka a maska rychlo opadne :)! A on nas ma mat rad taku akou naozaj sme. Vela laaasky xx

Kate
11 years ago

Monika, ono to tak asi uz funguje :), raz si nieco vyberieme, vysnivame, zabudneme na to, lebo to nepotrebujeme a potom to pride samo a az vtedy si uvedomime, ze vlastne sme to chcela :). A to je to najkrajsie, viac a viac prijemnych prekvapeni. Treba si vybrat a zabudnut na to, vsak je to na ceste 😀
Dakujem za tvoj skvely koment a vela vela stasticka prajem

Kate
11 years ago

Andrejka, mas uplnu pravdu. Prislo mi to velmi dolezite na zaklade toho, ako som videla tych mojich kamaratov na “love” sa hrozne stresovat, riesit, ci ich baba odmietne alebo nie, co jej povedia… a to iste robia aj zeny. Fakt to netreba tak riesit, nebrat to tak vazne, nemat ocakavania, mat ich co najmenej a uzivat si zivota a samu seba 🙂
Dakujem zlaticko 🙂

11 years ago

Janett, to je velmi dolezite a pripravujem na to tiez clanok 🙂
Dakujem, alebo napises ty? 😛

[…] články na tému Láska a romantika, Vzťhy aj od iných autoriek: Ako pritiahnuť muža, o ktorom snívame, Valentín, deň, kedy si spomenieme na lásku, Zaváži v láske spôsob, akým ju prejavíte? […]

[…] články na tému Láska a romantika, Vzťhy aj od iných autoriek: Ako pritiahnuť muža, o ktorom snívame, Valentín, deň, kedy si spomenieme na lásku, Zaváži v láske spôsob, akým ju prejavíte? […]

Mirka
5 years ago

Velmi pekne pisani clanok. Clovek ked znovu upadne do pochybnosti a mysli si, ze nic nefunguje, tak si treba opät precitat taketo clanky a hned to povzbudi a “prefacka”. 🙂

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x