Pozrite sa, ako sa bude vyvíjať váš rok 2017

.
Čísla majú energiu. Čísla majú svoju silu a každý rok nám ukazujú, v akom duchu sa náš rok bude odvíjať, aká energia a smerovanie v ňom bude dominovať.  Osud vám netvoria čísla, ten svojimi činmi tvoríte vy, avšak čísla vám ukazujú smerovanie, energiu a zámer vašej duše. Je užitočné vedieť, aká vlna energie sa preženie vašim životom v roku 2017, aby ste na ňu správne vedeli nasadnúť a maximálne ju využiť. 

Odkedy som túto charakteristiku roku objavili, odvtedy sa k nej vraciam. Už je to niekoľko rokov. Zaujímavé je však to, že je opodstatnená. Skúste sa pozrieť na svoje predchádzajúce roky a vyhodnotiť ich.

Život pozostáva z cyklov, a to v každom zmysle a smere

Dni sa opakujú v cykloch. Roky sa opakujú v cykloch. Ročné obdobia sa opakujú v cykloch. Životné obdobia sa opakujú v cykloch. Menštruácia prichádza v cykloch. Ak veríte v minulé životy, tak aj život sa vracia v cykloch nových životov. Život je jeden cyklus, ktorý prebieha v kruhoch, nie však v uzatvorených, ale špirálovitých. Posúvate sa po kruhoch vyššie, či už na úrovni poznania, skúseností alebo veku, pretože život nikdy nemôže byť taký istý. Nikdy nevstúpite dvakrát do tej istej rieky. Nikdy sa žiadny moment nezopakuje, lebo je jedinečný. Čas sa nedá vrátiť, nedá sa manipulovať.

A vedieť, kde sa práve na špirále svojho ročného cyklu nachádzate, vám pomôže sa pripraviť a pochopiť udalosti, ktoré sa vám v tom roku udejú. Pomôže vám to lepšie porozumieť tomu, čo budete cítiť a vysporiadať sa s tým, čo príde. Vytvoríte si predstavu o tom, ako sa ten rok bude odvíjať a pomôže vám to urobiť lepšie rozhodnutia.

Chcete vedieť, ako sa bude vyvíjať váš budúci rok?

Ak áno, pozrite si svoj dátum narodenia a zistite, akú osobnú vibráciu bude mať váš rok 2017 a aké výzvy a príležitosti prinesie. Mám pre vás malý darček. Pripravila som pre vás dokument s jednotlivými charakteristikami rokov, stiahnete si ho kliknutím na nižšie uvedený link.

Vypočítajte charakter roku 2017, do ktorého práve vstupujete

Spočítajte číslice svojho dátumu narodenia, deň a mesiac, aby ste mali výsledné jednociferené číslo. Potom spočítajte číslice roku 2017, čo môžeme urobiť hneď teraz, spolu to je číslo 1. Napríklad pri dátume narodenia 17.11. (iba deň a mesiac, nie rok narodenia), postupujeme nasledovne: spočítame 1+7= 8 a 1+1= 2, potom spočítame a 8+2=10, a nakoniec aj 1+0=1. Výsledné číslo je 1. A teraz už len spočítame výsledné číslo z dátumu narodenia , čo je 1 a z roku 2017, čo 1. Spolu 1+1 rovná sa 2 a to výsledné číslo vášho roku. Takže osoba s uvedeným dátumom narodenia vstupuje v roku 2017 do osobného roku číslo 2.

Kliknite na tento link a stiahnite si Charakteristiku vášho osobného roku 2017 >>

Akú má charakteristuku váš rok 2017? Do ktorého roku vstupujete?

Pozreli ste sa spätne na svoje roky, dáva vám to zmysel? 

Teším sa na vaše komenty nižšie a želám vám radostný vstup do nového roku 2017!

Katarína Zacharová

.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x