Čísla majú energiu. Pozrite sa na to, čo vám prinesú v roku 2013

Stále viac a viac ma udivuje, ako to skvelo funguje. Čísla majú svoju silu. Všetci sme sa narodili v nejaký deň, hodinu, rok a aj v určitej geografickej šírke. Všetky tieto čísla sú naše identifikačné súradnice, akoby naša číselná DNA, a majú svoju energiu, ktorá vyjadruje naše životné smerovanie.

Nie som žiadny odborník na numerológiu, hovorím skôr z vlastnej skúsenosti a zvedavosti. Som otvorená dozvedieť sa nové veci a poznatky a veľa sledujem, čo sa v mojom živote a okolí deje. Vždy si z toho vyberiem to, čo sa mi zdá prirodzené a pomáha mi to posúvať sa dopredu.

Asi pred dvoma rokmi som na RealWoman webe uverejnila článok s charakteristikou osobného roku. Odvtedy uplynuli roky a ja sa k tejto charakteristike stále vraciam. Zaujímavé je však to, že je opodstatnená a reflektuje vývoj môjho života.

Život pozostáva z cyklov, a to v každom zmysle a smere

Dni sa opakujú v cykloch. Roky sa opakujú v cykloch. Ročné obdobia sa opakujú v cykloch. Životné obdobia sa opakujú v cykloch. Menštruácia prichádza v cykloch. Ak veríte v minulé životy, tak aj život sa vracia v cykloch nových životov. Život je jeden cyklus, ktorý prebieha v kruhoch, nie však v uzatvorených, ale špirálovitých. Posúvame sa po kruhoch vyššie, či už na úrovni poznania, skúseností alebo veku, pretože život nikdy nemôže byť taký istý. Nikdy nevstúpime dvakrát do tej istej rieky. Nikdy sa žiadny moment nezopakuje, lebo je jedinečný.

V Malajzii neustále používajú výraz, ktorý podľa mňa toto všetko vystihuje, a to “same, same, but different”, čo znamená rovnaké, ale iné. Naše životné udalosti, skúsenosti sa nám zdajú rovnaké, ale pritom sú iné. Ľudia sa nám zdajú rovnakí, ale pritom sú iní. My sami si pripadáme stále takí istí, ale pritom sme už iní. A tak aj roky sú svojím spôsobom rovnaké, ale iné, opakujú sa v 9 cykloch.

A vedieť, kde sa práve na špirále svojho ročného cyklu nachádzate, vám pomôže sa pripraviť a pochopiť udalosti, ktoré sa vám v tom roku udejú. Pomôže vám to lepšie porozumieť tomu, čo budete cítiť. Vytvoríte si predstavu o tom, ako sa ten rok bude odvíjať a pomôže vám to urobiť lepšie rozhodnutia.

Môj osobný rok číslo 8 sa končí a vstupujem do 9. roku

Ja práve ukončujem svoj 8 rok, ktorý je charakteristický investovaním peňazí do niečoho, čo zlepší vašu finančnú situáciu. Osmička je aj číslom karmy, takže sa nám všetko vracia ako bumerang. Je to rok zúčtovania, čo sme si zasiali, to si aj zožneme. Je to rok, ktorý dáva zodpovednosť za všetko vo vašom živote do vašich rúk. A presne taký bol aj môj rok. Všetko, čo som mala, som investovala do 2. vydania svojej knihy v slovenskom jazyku a prvého vydania knihy v českom jazyku. Posledné 3 mesiace som strávila prácou na novej webovej stránke, platforme, affiliate spolupráci, investovala som do vytvorenia základne, ktorá v budúcnosti prinesie svoje ovocie. V prvej polovici roku sme zrealizovali veľké celodenné podujatie RealWoman Fórum. Všetky moje vnútorné postoje a prístupy k životu, ktoré som za posledné roky praktikovala, sa mi vrátili ako bumerang, aj v dobrom, aj v zlom. Mám pocit, akoby mi život všetkým, čo mi prináša, dával žezlo zodpovednosti za seba samu, za môj život, za moje myšlienky do mojich rúk, a tým ponúkal viac slobody. Keď som septembri bola v Indii, uvedomila som si, že mám 100% zodpovednosť za to, ako sa cítim a ako chcem vidieť svet okolo seba. Keďže je to rok rovnováhy, tak aj mne sa konečne podarilo vyrovnať sa so svojím rozchodom s priateľom a oslobodiť sa od minulosti. Musím povedať, že náročný rok, ale veľmi potrebný.

Možno si poviete, že v tom hľadám a vidím to, čo tam chcem vidieť. A máte pravdu. V živote vidíme iba to, čo sa rozhodneme vidieť. Ak mi to však dokáže pomôcť a posúva ma to vpred, prečo by som sa na to nepozrela :).

Chcete vedieť, ako sa bude vyvíjať váš budúci rok?

Ak áno, pozrite si svoj dátum narodenia a zistite, akú osobnú vibráciu bude mať váš rok 2013 a aké výzvy a príležitosti prinesie. Mám pre vás malý darček. Pripravila som pre vás dokument s jednotlivými charakteristikami rokov, nájdete ho na mojej oficiálnej webovej stránke.

Kliknite na tento link a prejdete k Charakteristike vášho osobného roku >>

Budem sa tešiť, ak sa s nami v komentoch nižšie podelíte o svoj osobný rok, ktorý ste prežili 🙂

Čo vám priniesol rok 2012?

Keď sa pozriete spätne na svoje posledné 3-4 roky, vidíte tám súvislosti so spomínaným 9-ročným cyklom?

Ako by sme sa podľa vás mali pripraviť na rok 2013, keď vieme, aký charakter bude mať?

Katarína Zacharová pre RealWoman

Vložiť komentár