Dynamika bohatstva a zmysluplné podnikanie v súlade so samým sebou

Túžite zmysluplne podnikať a odovzdávať iným ľuďom hodnotu a nielen pracovať pre peniaze?

Chcete využiť svoj prirodzený talent pre svoj podnikateľský úspech?

Chceli by ste poznať svoju dynamiku bohatstva, aby ste neblokovali svoj prirodzený prúd energie a úspechu?

ak áno, srdečne Vás pozývame na celodenný tréning s Jánom Polákom

DYNAMIKA BOHATSTVA A ZMYSLUPLNÉ PODNIKANIE
V SÚLADE SO SAMÝM SEBOU

Dňa : 22. júna 2013

Miesto : Bratislava (miesto konania bude potvrdené)

Tréner : Ján Polák

Priebeh :

8:00 hod. – Registrácia účastníkov

9:00 – 13:00 hod. – 1. a 2. blok tréningu (s prestávkou)

13:00 – 14:00 hod. – Obed

14:00 – 18:00 hod. – 3. a 4. blok tréningu (s prestávkou)

Popis :

Podnikanie je pre mnohých neatraktívne, nedostupné, neosobné alebo spojené s kompromismi, tvrdou únavnou prácou a honbou za peniazmi. Pritom keď pochopíme podstatu podnikania nanovo, spoznáme a začneme využívať svoj prirodzený podnikateľský talent v spolupráci s druhými a nastavíme si svoje podnikanie tak, aby bolo v súlade s tým, na čo nám záleží, podarí sa nám byť v podnikaní nielen úspešnými ale aj slobodnými, spokojnými, a dlhodobo naplenenými. Naša každodenná práca sa tak stane príležitosťou pre radosť, rast, prosperitu aj zmysluplnosť.

Pripravovaný celodenný workshop vám umožní zoznámiť sa s bohatstvom a s podnikaním v novom, inšpirujúcom a zároveň praktickom svetle: ako so zmysluplnou, naplňujúcou a prínosnou hrou v súlade s vašim talentom, povahou a poslaním.

Budeme využívať unikátny medzinárodne využívaný prístup Dynamiky bohatstva, Dynamika bohatstva predstavuje unikátny prístup vytvorený Rogerem Jamesem Hamiltonem využívaný podnikateľmi po celom svete.

Workshop je vedený interaktívnou formou a je zamerený prakticky tak, aby ste si z neho mohli čo najviac odniesť pre seba aj svoje podnikanie. Získate nové skúsenosti a nástroje k efektivnejšiemu, jednoduchšiemu a zmysluplnému podnikaniu a stretnete sa s podobne rozmýšľajúcimi ľuďmi. Účasť na workshope vám umožní na vlastnej koži zažiť si celkom iný pohľad svoj podnikateľský talent a na skutočný obsah pojmu bohatstvo.

Prínos tréningu pre váš život a podnikanie


[one_third]

[/one_third]

[one_third]

[/one_third]

[one_third_last]

[/one_third_last]

✓ SPOZNÁTE

8 jedinečných ciest ke zmysluplnému podnikániu a k skutočnému bohatstvu

✓ OBJAVÍTE

ktorá cesta je tá najprirodzenejšia pre vás, a zistíte aký je váš podnikatelský Profil bohatstva a vaša najvhodnejšia stratégia ako využívať svoj talent a svoje silné stránky pri spolupráci a v podnikaní – pre mnohých je to oslobudzujúci zážitok

✓ POCHOPÍTE

lepšie hodnotu, ktorú máte a prinášate ostatným i prínos, ktorý vám naopak prinášajú druhí – či už sú to vaši spoločníci, kolegovia, partneri alebo spoupracovníci – a začnete sa obklopovať ľudmi, ktorí vás doplnia a posilnia váš talent

✓ JASNE UVIDÍTE

na aké činnosti sa máte zamerať a čomu sa máte naopak vyhnúť, aký typ ľudí vám na vašej ceste môže najviac pomôcť a kto by mal býť súčásťou vašeho tímu, aby ste vedeli svoj podnikateľský úspech nielen dostiahnúť aj si ho aj udržať

✓ NÁJDETE KĽÚČ

k prirodzenému rytmu na realizáciu akéhokoľvek podnikateľského nápadu

✓ UVIDÍTE PRÍLEŽITOSTI

tam, kde iní vidia problémy a otvorí sa vám prístup k zdrojom, ktoré ste predtým nemali k dispozícii

✓ POTVRDÍTE SI

na čo sa máte sústrediť, aby ste sa ako podnikateľ alebo podnikateľka rozvíjali

✓ VYTVORÍTE

si spôsob podnikania a buducnosť, ktoré vás budú inšpirovať


Súčasťou tréningu je aj PROFIL DYNAMIKA BOHATSTVA

Najrýchlejší spôsob, ako objaviť svoj prirodzený podnikateľský talent.

Profil Dynamiky bohatstva poskytuje jediný osobnostný profil, ktorý vám presne ukáže akú stratégiu potrebujete nasledovať, aby ste rozvinuli svoj prirodzený podnikateľský talent a vybudovali svoje bohatstvo. V záplave rôznych nápadov, prístupov, stratégií a podnikateľských príležitostí vám Dynamika bohatstva umožní nájsť jasnú predstavu a zamerenie, ktoré je vhodné práve pre vás.

Úspešní podnikatelia sa zameriavajú na oblasti, v ktorých sú silní a v ktorých im to ide najlepšie, a obklopujú sa ľuďmi, ktorí doplňujú ich slabé stránky, zatiaľ čo neúspešní podnikatelia sa snažia urobiť všetko sami.

Urobte si svoj profil Dynamiky bohatstva a získate konkrétnu stratégiu a prístup, ako zlepšiť svoj život a uspieť v podnikaní a pri budovaní bohatstva vďaka rozpoznaniu a maximálnemu využitiu svojho prirodzeného talentu.

Štvorec Dynamiky bohatstva

Model Dynamiky bohatstva vznikol z praxi fungujúceho prepojenia Jungovho prístupu k osobnosti, poznatkov západnej vedy z oblasti kvantovej fyziky, teórie chaosu a princípov východnej filozofie zo známej Knihe premien (I-ťing).

O Jánovi Polákovi


Ján Polák je profesionál so srdcom a zástanca zmysluplného a prínosného podnikania. Orientuje sa na podporu rozvoja a využívania prirodzeného talentu a ľudského potenciálu jednotlivcov a tímov v malých i veľkých firmách.

Je jeden z priekopníkov Dynamiky Bohatstva a Talentu vo svete a u nás a dlhoročný poradca, školiteľ a kouč manažérov a podnikateľov s bohatými medzinárodnými skúsenosťami napríklad z Veľkej Británie, USA, Austrálie, Južnej Afriky, Indie a Hong Kongu.

Žije prevažne v Londýne a prostredníctvom svojej firmy Prosperity Vision a jej partnerov pôsobí aj v Čechách a na Slovensku. Za posledných 5 rokov inšpiroval, viedol a podporil stovky skúsených, začínajúcich aj ašpirujúcich podnikateľov u nás pri využívaní svojho prirodzeného talentu, efektívnej spolupráci a vytváraní príťažlivých a prínosných podnikateľských príležitostí. Okrem toho osobne vyškolil desiatky profesionálnych konzultantov a koučov, ktorí využívajú prístup Dynamiky bohatstva a talentu po celom svete. V súčasnosti sa aktívne podieľa aj na viacerých projektoch rozvoja a podpory podnikania žien u nás a v zahraničí.

I napriek tomu, že posledných dvadsať rokov zasvätil objavovaniu, praktizovaniu a integrácii aspektov osobného, profesionálneho, tímového a firemného rozvoja sa stále na tomto poli považuje za nadšeného a zvedavého študenta, ktorý sa veľmi rád delí o svoje poznatky a skúsenosťami s druhými.

V minulosti Ján Polák pracoval ako konzultant v známej poradenskej spoločnosti McKinsey & Company a ako partner v londýnskej Strategy Dynamics Solutions. Študoval v zahraničí, kde získal MBA z prestížnej London Business School a magisterský titul z Cornell University v USA so zameraním na organizačné správanie. Avšak viac ako samotných pozícií a titulov si cení skúsenosť naplno sa rozvíjať, spoznávať nové pohľady na svet, spoluprácu a podnikanie, objavovať nové možnosti ako aj príležitosť spolupracovať s vizionármi, lídrami, odborníkmi a rovnako ladenými ľuďmi z celého sveta.

Svoju prácu považuje za svoj koníček i poslanie a podnikanie vidí ako cestu osobného naplnenia, prínosu druhým a efektívnu formu kolektívneho konania dobra.

[one_third]

[/one_third]

[one_third][/one_third]

[one_third_last]
[/one_third_last]

Referencie a dojmy od účastníkov tréningu


[one_half]

“Vďaka dynamike bohatstva a práci s Jánom Polákom som získal pokoj na duši, že v mojom prípade je v poriadku, ak po 2-3 rokoch mám chuť opustiť čo som vybudoval a začínať niečo nové. Zo všetkých profilových testov s ktorými som robil, vyniká Dynamika bohatstva svojou jednoduchosťou a možnosťou rýchlo porozumieť rôznorodosti ľudí v tíme. Dynamika bohatstva mi pomáha pri štartovaní novej firmy či projektu si uvedomiť, či máme dobrý mix ľudí s rôznymi talentami, prípadne aký typ človeka potrebujeme doplniť. Dynamiku bohatstva využívame každý rok aj v rozvojovom programe mladých lídrov, a pravidelne je hodnotená ako jednu z najprínosnejších aktivít.”

Stanislav Boledovič, spoločenský podnikateľ v oblasti vzdelávania, spoluzakladateľ Aspiro a Manageria

“Profil Dynamiky bohatství je jedním z mála profilů, které stojí za to, abyste se jimi zabývali. Pro mě znamenala průlom a výrazně proměnila moje podnikání. Od té doby využívám Dynamiku bohatství u všech našich spolupracovníků, abychom tak hráli podle našich talentů a vytvářeli mocný proud bohatství.”

Jiří Vokáč Čmolík, zakladateľ INNER WINNER Inštitútu

[/one_half]

[one_half_last]

“Poznat svůj profil Dynamiky bohatství pro mě byla transformační záležitost. Bylo to, jako bych si naostřil tupý meč. Profil je jako zrcadlo. Podívejte se do něj a lépe porozumíte kdo jste a jaké dary od života máte a také lépe porozumíte tomu, které strategie v podnikání jsou pro vás funkční a které nikoli.”

Martin Hausenblas, MBA místopředseda představenstva ADLER International, a.s.

“Všetkým, ktorí sú zvedaví a pripravení sa pozrieť na podnikanie z iného uhlu ako je zvykom, Dynamiku bohatstva vrelo odporúčam. Odkedy som spoznal svoj profil, ovplyvňuje ma do špiku kosti a púšťam sa do projektov, na ktoré som si v minulosti netrúfal a naopak, s jasnou hlavou hovorím nie, ak príležitosť nie je pre mňa. Dynamika bohatstva otvára nový, fascinujúci pohľad na podnikanie a búra naše zažité predstavy o tom, kto môže byť úspešným podnikateľom.”

Michal Matys, spolumajiteľ spoločností Translata, EuroCoc a Švihaj Šuhaj

[/one_half_last]

Celodenná vstupenka


[two_third][box type=”shadow”]

vstup na celodenný tréning s Jánom Polákom

profil Dynamika bohatstva v hodnote 79€

pitný režim počas celého dňa a coffee break

sprievodné materiály

Celodenná vstupenka: 175€

[/box][/two_third]

[one_third_last]

Súčasťou vstupenky je aj test Dynamika bohatstva v hodnote 79€

Test je neoddeliteľnou súčasťou tréningu a podmienkou účasti. Získate ho v rámci vstupenky a urobíte ho ešte pred samotným tréningom, aby ste mali výsledok.

[/one_third_last]

ZADARMO BONUSY v hodnote do 35€

získate s nákupom vstupenky na celodenný tréning Jána Poláka


[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_half]

1. BONUS

3 vybrané audio nahrávky z knihy Kataríny Zacharovej, Ako dostať od života, čo chceme:

Miluj. Ver. Odváž sa. A nikdy sa nevzdávaj. (kapitola Práca a kariéra)

Každá zmena vedie k lepšiemu (kapitola Život)

Najviac počujeme v uplnom tichu (kapitola Spiritualita)

[/one_half]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_half]

2. BONUS

Prístup k videonahrávkam z denného programu RealWoman Fórum 2013 – Skutočný úspech ženy z dňa 21.marca 2013 cez našu webovú stránku www.realwoman.sk v hodnote 15€

inšpirujúce spíkerky Evita Urbaníková, Lýdia Eckhardt, Renata Kronowetterová, Marie Diamond

Odborné diskusie na vybrané témy

tréningy s Renatou Kronowetterovou, Andreou Vadkerti a Jánom Polákom

[/one_half]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

[one_fourth]

[/one_fourth]

[one_half]

3. BONUS

Darčeková poukážka na 10% zľavu pri nákupe vybraných ďalších RealWoman služieb, seminárov alebo produktov

[/one_half]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_half]

4. BONUS

Ručne vyrobený hrnček s logom RealWoman

[/one_half]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

[one_third]

[button link=”http://aff.realwoman.sk/” color=”orange”]Staňte sa našou RW ambasádorkou[/button]

Kontakty pre nákup vstupeniek:

Kontaktná osoba: Zuzana Záhradníková

Email: zuzana.z@realwoman.sk

Telefón: 0905 499 961

[/one_third]

Nákup vstupeniek

[two_third_last]
[box type=”signup”]

* označené polia sú povinnéZvoľte si jednu zo vstupeniek *
[/box]
[/two_third_last]

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x