Identifikujte svoj osobný rok a zistite, čo vás v roku 2011 čaká a neminie

Každý náš rok má svoj osobitý charakter a prináša pre nás špecifické skúsenosti. Tak ako sa mení ročné obdobie, tak aj my prechádzame rôznymi ročnými obdobiami v našom živote. Každý z nás má svoj osobný rok, v ktorom sa práve nachádza alebo sa len bude. Niektorý rok je viac priaznivý pre nové projekty, nové lásky a iný zasa pre oddych alebo sebareflexiu. Je zaujímavé, ako vďaka výpočtu osobného roku dokážeme pochopiť, aké výzvy má pre nás nasledujúci rok pripravené a vychádzajúc z mojich osobných skúseností, je to veľmi opodstatnené.

Podľa mojej priateľky a inšpirácie Helene Hadsell, každý z nás má svoj osobný rok a dokážeme ho identifikovať z čísel, dátumu nášho narodenia. Helene bola úžasná 86- ročná žena, ktorá posledných 50 rokov svojho života pomáhala ľuďom zo všetkých kútov sveta v osobnej transformácii a sebauvedomení. Naučila som sa od nej veľa zaujímavého a aj to, že čísla majú energiu. Dátum nášho narodenia nie je náhodou, viaže na seba energiu. A tak aj každý nový rok, do ktorého vstúpime vibruje určitou energiou.

Vypočítajte si svoj osobný rok v roku 2011.

Potrebujete na to:
1. Mesiac narodenia napr. 5 (máj)
2. Deň narodenia napr. 12
spočítajte jednotlivé číslice, aby ste mali jednociferné číslo: 1+2 = 3
3. Súčasný rok 2011
spočítajte jednotlivé číslice, aby ste mali jednociferné číslo: 2+0+1+1 = 4

Váš osobný rok:
spočítajte 3 výsledné číslice, aby ste dostali jednociferné číslo: 5 + 3 + 4 = 12 … 1+2= 3
číslo vášho osobného roku 3.

Ak je váš osobný rok číslo 3, tak znamená, že rok 2011 bude sprevádzaný osobným rokom SPOLOČENSKÝ, pod číslom 3. Rok 2012 bude váš 4. osobný rok PRÁCA a tak ďalej.

1. Osobný rok ZAČIATKY

Ideálny rok na nové projekty. Je to skoro, akoby ste sa znovu narodili. Preč so starým a prežiť nové. Očakávajte, že do vášho života vstúpi veľa nových vecí. V niektorých prípadoch sa môžete presťahovať alebo zmeniť prácu. Ľudia, ktorých v tomto roku stretnete, by mali s vami zotrvať nasledovných 9 rokov.

Dôležitá poznámka: Používajte priame metódy, keď budete jednať s ľuďmi. Budete cestovať na nové miesta. Užívajte si tento rok!

2. Osobný rok SPOLUPRÁCA

Rok, v ktorom by ste mohli zjemniť a vyjadriť vašu osobnosť. V tomto roku bude pracovať s inými ľuďmi. Taktiež sú silné vibrácie pre svadbu alebo rozvod, ale priamoúmerne silné sú aj pre harmóniu a nezhody. Uvedomíte si prospech a výhody z niektorých projektov, ktoré ste začali v roku 1. Tento rok je pri vás šťastena, očakávajte, že sa vám bude dariť bez vynaloženia veľkej námahy. Budujte si väčšiu sebadôveru.

3. Osobný rok SPOLOČENSKÝ

Vhodný rok na vyjadrenie svojich umeleckých vlôh v umení, hudbe alebo písaní. Budete mať veľa stretnutí, akcií, zábavy a nadviažete nové priateľstvá. Osobné vibrácie sú veľmi dobré, veľmi šťastný rok pre vás. Kedykoľvek využite svoje kreatívne schopností, dostaví sa k vám pocit sebauspokojenia. Toto je najlepší rok popri roku 1, kedy sa oplatí pracovať na nových myšlienkach.

4. Osobný rok PRÁCA

Naplno sa ponorte a sústreďte na svoju prácu. Pozorne sledujte podnikateľské kroky, rozhodnutia a aktivity, pretože sa vám inak môžu veci vymknúť z rúk. Udržujte všetky záležitosti v perfektnom poriadku. Buďte opatrná so svojím zdravím a venujte pozornosť detailom. Rok sprevádzaný rutinou a zodpovednosťou, pripravte sa.

5. Osobný rok ZMENA

Nové metódy vstúpia do starých spôsobov fungovania. Vyčistite a opravte staré veci, vzťahy či spôsoby myslenia. Tento rok reprezentuje OSOBNÁ SLOBODA. Zmeny sa budú diať v každej oblasti, vrátane biznisu, cestovania alebo novej lásky. Projekty, ktoré začnete v roku 5, nemajú vždy dlhodobé trvanie. Majte neustále pobalené kufre, keďže v tomto roku podstúpite veľa krátkych, ale aj dlhých výletov či ciest.

6. Osobný rok PRISPÔSOBENIE SA

Čas vyzdvihnúť si svoj finančný podiel. Je to najlepší rok na svadbu alebo pokojný rozvod. V tomto roku je veľmi veľa vibrácií v rodine. Niečo nové pribudne do vášho domu alebo si kúpite nový byt či dom. Tento rok neuzatvárajte žiadne ústne dohody, všetko majte vždy podpísané na papieri. Prispôsobujte sa s múdrosťou a radosťou.

7. Osobný rok ODDYCH

Rok osobného rozvoja a učenia sa. Rok, v ktorom máte psychologické nutkanie byť sám, odísť od všetkého. Harmonické rozhodnutie, dosiahnuť niečo plnohodnotné a prispieť k duchovnému rozvoju ľudí a vášho sveta. Začnite si písať denník a zachyťte vaše nálady a sny. Rok 7 znamená čas, otvoriť vašu myseľ a preskúmať metafyzické materiály a skutočnosti.

8. Osobný rok PENIAZE

Rok vhodný na investície a nechať si peniaze navyše, aby pre vás pracovali. Využite každú príležitosť, ktorá sa naskytne, aby ste zlepšili svoju finančnú situáciu a majetok. V roku 8 sa väčšinou zhromažďujú dlhy pozitívnej a negatívnej karmy. Urobte si plán, ako naložíte s hotovosťou a peniazmi navyše. V tomto roku nejde o to, čo VIETE, ale o to, KOHO poznáte, aby ste urobili tie najlepšie finančné rozhodnutia.

9. Osobný rok KONIEC

V tomto roku nezačínajte nič, v čom by ste chceli ďalej pokračovať. Postarajte sa o nedokončené veci a biznis. Urobte si zdravotnú prehliadku. Rok, ktorý je vhodný na písanie a štúdium. Tak trochu emocionálny rok. Ak ste posledných 9 rokov nežili v pozitívnom duchu, v tomto roku sa ocitnete presne tam, kde ste pred 9 rokmi začali, ale finančne a aj emocionálne vyčerpaný. V roku 9 sa zbavte starých zvykov, ľudí, ktorí vás nudia a vzťahov či prepojení z minulosti, ktoré vám odoberajú energiu a nikam nevedú. Buďte taktiež pripravená na núdzové situácie. Zachovajte si zmysel pre humor, budete ho potrebovať.

Helene tvrdí, že najväčšie životné zmeny sa udejú v roku 1, 5, 9. Láska a romantické vzťahy budú najsilnejšie v roku 2, 5, 6. Rok 7 a 9 budú najvýraznejšie roky vo vašom osobnom rozvoji, sebauvedomení si, v duchovnom živote a nachádzaní odpovedí o zmysle a poslaní života.

Veľa šťastia vo vašom ďalšom osobnom roku. Urobte z neho to najlepšie, čo viete!

Katarína Zacharová pre RealWoman

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x