Každý rok má osobitý charakter, čo prinesie 2016?

Čísla majú energiu. Stále viac a viac ma udivuje, ako to skvelo funguje. Čísla majú svoju silu. Všetci sme sa narodili v nejaký deň, hodinu, rok a aj v určitej geografickej šírke. Všetky tieto čísla sú naše identifikačné súradnice, akoby naša číselná DNA, a majú svoju energiu, ktorá vyjadruje naše životné smerovanie.

Nie som žiadny odborník na numerológiu, hovorím skôr z vlastnej skúsenosti a zvedavosti. Som otvorená dozvedieť sa nové veci a poznatky. Veľa sledujem, čo sa v mojom živote a okolí deje. Vždy si z toho vyberiem to, čo sa mi zdá prirodzené a pomáha mi to posúvať sa dopredu.

Odkedy som túto charakteristiku roku objavili, odvtedy sa k nej vraciam. Už je to niekoľko rokov. Zaujímavé je však to, že je opodstatnená a reflektuje vývoj môjho života, keď sa pozriem na rok 2015 alebo aj na predchádzajúce roky predtým. Dáva mi väčší význam, keď sa pozriem na jednotlivé roky a ich súvislosti.

Život pozostáva z cyklov, a to v každom zmysle a smere

Dni sa opakujú v cykloch. Roky sa opakujú v cykloch. Ročné obdobia sa opakujú v cykloch. Životné obdobia sa opakujú v cykloch. Menštruácia prichádza v cykloch. Ak veríte v minulé životy, tak aj život sa vracia v cykloch nových životov. Život je jeden cyklus, ktorý prebieha v kruhoch, nie však v uzatvorených, ale špirálovitých. Posúvame sa po kruhoch vyššie, či už na úrovni poznania, skúseností alebo veku, pretože život nikdy nemôže byť taký istý. Nikdy nevstúpime dvakrát do tej istej rieky. Nikdy sa žiadny moment nezopakuje, lebo je jedinečný. Čas sa nedá vrátiť, nedá sa manipulovať.

Počas môjho života v Malajzii som sa naučila jeden výraz, ktorý to všetko vystihuje, a to “same, same, but different”, čo znamená rovnaké, ale iné. Naše životné udalosti, skúsenosti sa nám zdajú podobné, ale pritom sú iné. Ľudia sa nám zdajú rovnakí, ale pritom sú iní. My sami si pripadáme stále takí istí, ale pritom sa meníme. A tak aj roky sú svojím spôsobom rovnaké, ale iné, opakujú sa v 9 cykloch.

A vedieť, kde sa práve na špirále svojho ročného cyklu nachádzate, vám pomôže sa pripraviť a pochopiť udalosti, ktoré sa vám v tom roku udejú. Pomôže vám to lepšie porozumieť tomu, čo budete cítiť. Vytvoríte si predstavu o tom, ako sa ten rok bude odvíjať a pomôže vám to urobiť lepšie rozhodnutia.

Chcete vedieť, ako sa bude vyvíjať váš budúci rok?

Ak áno, pozrite si svoj dátum narodenia a zistite, akú osobnú vibráciu bude mať váš rok 2016 a aké výzvy a príležitosti prinesie. Mám pre vás malý darček. Pripravila som pre vás dokument s jednotlivými charakteristikami rokov, stiahnete si ho kliknutím na nižšie uvedený link.

Ako si vypočítať svoj rok, do ktorého roku práve vstupujete a to 2016? Spočítajte číslice svojho dátumu narodenia, deň a mesiac, aby ste mali výsledné jednociferené číslo. Potom spočítajte číslice roku 2016, čo môžeme urobiť hneď teraz, spolu to je číslo 9. Napríklad pri dátume narodenia 17.11. (iba deň a mesiac, nie rok narodenia), postupujeme nasledovne: spočítame 1+7= 8 a 1+1= 2, potom spočítame a 8+2=10, a nakoniec aj 1+0=1. Výsledné číslo je 1. A teraz už len spočítame výsledné číslo z dátumu narodenia , čo je 1 a z roku 2016, čo 9. Spolu 1+9 rovná sa 10 a to sa rovná 1. Takže osoba s uvedeným dátumom narodenia vstupuje v roku 2016 do osobného roku číslo 1.

Kliknite na tento link a stiahnite si Charakteristiku vášho osobného roku 2016 >>

Akú má charakteristuku má váš rok 2016?

Teším sa na vaše komenty nižšie a želám vám radostný vstup do nového roku 2016!

Katarína Zacharová

.

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najobľúbenejšie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
7 years ago

Zdravím a děkuji moc. Vyšla mě 1.Osobný rok: ZAĆIATKY. Skvělé děkuji. Mnoho hezkého a úspěchu do Nového roku Milan.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x