POMÁHAME SI RÁSŤ A TVORÍME KRAJŠÍ SVET

Pridaj sa do nášho RealWoman klubu (RWK) a získaj prístup k pravidelnému sebarozvoju a vzdelávaniu. Prepoj sa s podobne naladenými ženami, ktoré túžia na sebe pracovať, vzájomne sa podporovať a inšpirovať, spolu vytvárať krajší svet a pozitívnu zmenu vo svojej autenticite a ženskej energii.

Každý mesiac pre teba pripravujeme jedinečný nový obsah s inšpiratívnymi ľuďmi a taktiež prinášame pravidelné rubriky

ČO V RWK ZÍSKATE

SEBAROZVOJ

Každý mesiac získaš prístup k novému sebarozvoju a vzdelávaniu v rôznych oblastiach života cez naše rubriky, odborníkov a komunitu žien.

PODPORA

Podpora a spolupatričnosť sú kľúčovou hodnotou v RWK. Spolu budujeme komunitu žien, v ktorej jedna druhú pozdvihneme,  povzbudíme a vzájomne si pomáhame rásť a napredovať. 

INŠPIRÁCIA

Každá z nás potrebujete inšpiráciu, nový uhol pohľadu, nové poznanie, aby sme vedeli robiť dobré rozhodnutia, nachádzať lepšie riešenia a pohnúť sa vpred. V RWK nájdeš neustály zdroj inšpirácie.

PREPÁJANIE

Prepájanie je pre ženy prirodzené. Keď sa však spájame a vzájomne zdieľame svoju múdrosť a skúsenosti s podobne naladenými ženami, znásobuje to našu silu, zámery a dodáva nám to odvahu. 

ŽENSKÁ ENERGIA

RWK je vytvorený pre ženy a na ženskom princípe, aby sa každá z nás cítila v bezpečí byť sama sebou a mohla ste čerpať zo sily tohto ženského kruhu a tak nájsť vlastnú slobodu, autentickosť, dôveru, sebahodnotu a harmóniu.

POZITÍVNA ZMENA

Zámerom RWK je podporiť ťa vo vytvorení pozitívnej zmeny v tvojom živote, ale zároveň aj prepojením našej ženskej sily, talentov, múdrosti a poznania mať pozitívny vplyv na životy ľudí okolo nás.

AKÉ TÉMY A ROZVOJ U NÁS NÁJDEŠ

V RWK otvárame témy z každej kľúčovej oblasti života ženy ako je: 

1.
VZŤAH
K SEBE

2.
VZŤAH
K DRUHÝM A RODINE

3.
TELO, ZDRAVIE
SEXUALITA

4.
PRÁCA, PENIAZE
A PRÍLEŽITOSTI

5.
HOBBY, PRÍNOS
A CESTOVANIE

6.
DUCHOVNO
A POSLANIE

MEDITÁCIE

Vždy na začiatku nového mesiaca otvárame priestor v RW klube spoločnou meditáciou prepojenia žien v našej komunite. Túto rubriku väčšinou vedie zakladateľka RWK, Katarína Zacharová, ale aj ďalšie ženy z našej komunity.

REAL TALK
s Katarínou Zacharovou

Katarína Zacharová je zakladateľka organizácie RealWoman a aj RealWoman Klubu. Je autorka, spisovateľka, koučka a trénerka. Real Talk je jej pravidelná rubrika v RWK každý mesiac, počas ktorej zdieľa svoje najnovšie poznania, uvedomenia, zážitky alebo inšpirácie z jej ciest alebo práce s ľuďmi. Je to aj priestor, kedy máte s Katkou priamy kontakt a môžete jej položiť otázky, na ktoré odpovie hneď počas vysielania. 

Osobné a online PODUJATIA

Jedným z podujatí je RealWoman Fórum, ktoré robíme 3krát do roka špeciálne pre komunitu žien programu Becoming RealWoman. Ako členka RW klubu sa budeš môcť aj ty zúčastniť, prepojiť sa s nami a inšpirovať. Toto podujatie je oslavou nás žien, nášho rastu, odvahy. Postupne budú realizovať aj ďalšie stretnutia našej RW Klub komunity.

NUMEROLÓGIA
s Yvette Westrum

Yvette Westrum je uznávaná medzinárodná lektorka, koučka a numerologička. Každý mesiac nám práve prostredníctvom sily čísiel podľa numerológie priblíži charakter a aj vplyv konkrétneho mesiaca na náš život, aby si vedela lepšie zvládnuť výzvy a príležitosti, ktoré to prinesie. A vždy sa navyše naučíš niečo nové z oblasti numerológie.

BETTER MONDAY s Patríciou Jarabicovou

Patrícia je cestovateľka, fotografka a kreatívna duša. Je spolutvorkyňa knihy Cesta Dvou a autorka Better Mondays, ktoré nám bude pravidelne prinášať do RWK a zdieľať jej poznania zo sebarozvoja, z cestovania, dobrodružného a partnerského života.

SELF CARE - čas pre seba

Je nový koncept toho, že si všetky naraz dohodneme raz do mesiaca deň alebo poobedie, kedy si na seba vyhradíme čas a vyberieme si rôzne aktivity, ktoré nás potešia a tento čas bude patriť iba nám. Budeme to spoločne zdieľať, inšpirujeme sa, doprajeme čas aj sebe a vyživíme svoju dušu a telo.

RealWoman CLASS

Každý mesiac do nášho RWK pozývame aj odborníčky, dávame priestor zaujímavým ženám a témam, ktoré prebehnú počas 20-40 minutového vstupu v RealWoman Class. Vždy sa niečo nové naučíš, nájdeš riešenia alebo odpovede, ktoré hľadáš a získaš praktické návody do života. Témy môžeš navrhnúť aj ty. V RWK dávame priestor aj našim ženám, aby sa podelili o poznanie zo svojho života a mohli sme takto jedna druhú obohacovať a prepájať sa cez naše skúsenosti.

ROZHOVORY
s Katarínou Brychtovou

V spolupráci s Katarínou Brychtovou vám každý mesiac prinesieme nový rozhovor so zaujímavou osobnosťou, ženou alebo profesionálkou.

ART-Formation

Umenie je pre ženy dôležitou súčasťou nášho života, rozvoja a aj transformácie. Keď sa kreatívne vyjadrujeme a realizujeme, otvára sa v tebe skrytý potenciál a má to veľmi pozitívny vplyv na tvoj život. Preto pravidelne v tejto rubrike prinášame iný umelecký zážitok alebo workshop, ktorý si môžeš vyskúšať a zažiť.

RITUÁLY V RYTME MATKY ZEME so Zuzanou Slavena

Zuzana Slavena je sprievodkyňou zážitkovej turistiky. Do koloritu bežných dní prináša trocha mágie a radosti zo spojenia so silovými miestami v prírode i v nás samotných. Zuzka nám pravidelne priblíži v RWK posolstvá Matky Zeme, prepojí nás s jej silou cez krásne rituály, aby sme vedeli ľahšie a vo väčšom súzvuku plynúť s kolobehom a energiou prírody okolo vás.

AROMATERAPIA so Zuzanou Vargovou

Zuzana je lektorkou programu Becoming RealWoman a členkou RW klubu tímu a našou ambasádorkou aromaterapie. Pravidelne ťa bude vzdelávať a viesť k tomu, ako aktívne používať esenciálne oleje vo svojom živote a pri sebarozvoji.

Online KAVIAREŇ

Online kaviareň je online pohodový pokec so ženami z RW Klubu v súkromnom priestore a v menšej skupinke. Spoznávaš, porozprávaš a prepojíš sa so ženami z RWK cez spoločné témy alebo záujmy. Keď sa podobne naladené ženy prepájajú, tak sa znásobuje ich sila a nachádzajú riešenia, podporu a aj energiu, ktoré najviac potrebujú.

BONUSY S ROČNÝM ČLENSTVOM

Každý mesiac vyberieme jednu ženu s ročným členstvom v RW Klube a doprajeme jej celkovú premenu krásy, jednoducho sa o teba postaráme – tvoju pleť, make up, outfit a nakoniec to pre teba zachytíme krásnou fotkou. Celý tento proces premeny zachytíme cez fotku alebo video.

Trikrát do roka uskutočňujeme celodenné podujatie RealWoman Fórum pre našu BRW komunitu. Členky RW majú na každé podujatie jednu zdarma vstupenku a môžu sa pridať na túto oslavu, ocenenie, transformáciu a zábavu. Podujatie sa uskutoční vždy na inom mieste na Slovensku a najbližšie to bude 9. júla 2022.

Praktický návod 12 krokov/ tréningov do bežného života s Katarínou Zacharovou, ako v sebe prebudiť vnútornú silu a osvojiť si pozitívne postoje. Pomôže ti to prekonať strachy, stres a výzvy, aby si na konci z toho vyšla nielen vnútorne silnejšia, ale vedela si v praxi reagovať na konkrétne životné situácie. Ku programu máš doživotný prístup.

KTO A PREČO VYTVÁRAME RWK

RWK sme založili preto, lebo cítime, že ženy sú pripravené vstúpiť do svojej pravej ženskej sily, aby v sebe aktivovali svoje talenty, schopnosti, poslanie a našli harmóniu samy v sebe a s ľuďmi naokolo. Pre nás ženy je čas začať sa zmyslupne spájať, pomáhať si, podporovať sa a spolu jedna pre druhú vytvárať bezpečné prostredie, kde sa žena môže vzdelávať, rozvíjať, inšpirovať, prepájať sa s podobne naladenými ženami a byť pritom sama sebou. Spolu sme oveľa silnejšie a dokážeme mať veľký pozitívny vplyv a dosah na svoje okolie, keď samy seba a jedna druhú pozdvihneme a tak naplno otvoríme náš ženský potenciál. Je dôležité, aby si žena na seba vyhradila čas, aby začala vnímať seba samu, svoje potreby, ako byť šťastná, ako prevziať zodpvoednosť za svoj život a tvoriť ho. Všetko v živote ženy sa totižto odvíja od jej vzťahu, ktorý ma sama k sebe. Zmena okolo nás, sa začína v nás.

RWK založila Katarína Zacharová, zakladateľka organizácie RealWoman, autorka transformačných programov pre ženy, Becoming RealWoman, autorka kníh Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme. A prizvala k tomu úžasné ženy, s ktorými spolu pre vás tento RWK každý mesiac pripravujú.

PRE KOHO JE RWK

RWK je určený pre všetky ženy, ktoré túžia na seba pracovať, rozvíjať sa a zlepšovať svoj život, ktoré hľadajú cestu naspäť k sebe samej a chcú byť v komunite podobne naladených žien, ktoré sa inšpirujú, podporujú, vzájomne si pomáhajú rásť a spájajú sa v spoločných zámeroch vytvárať krajší svet pre nás všetkých.

Cítim sa tu byť prijatá a podporovaná, nikto ma neposudzuje

Na RWK som narazila náhodou pred asi mesiacom. Som za to vďačná, pretože som tu našla veľa úžasných žien. Žien, ktoré zdieľajú svoju cestu, neodsudzujú sa a neohovárajú, ale naopak sa podporujú, motivujú, radia si navzájom. V “reálnom” živote som sa žiaľ stretla s pravým opakom. Klub prináša každý mesiac nové témy, informácie, aktivity, nové osobnosti… Vďaka tomu sa učím znova načúvať sama sebe, spojiť sa so svojím vnútorným JA, napredovať v sebarozvoji a práve tu sa mi dostáva pomocnej ruky. Cítim sa byť prijatá a podporovaná, nikto ma neposudzuje. Michaela

Môžeš byť hocikde na svete, ale v tomto klube si ako súčasťou rodiny

Byť súčasťou RW klubu je, ako byť súčasťou novej rodiny. Rodiny žien, ktoré sú na rovnakej vlne ako ja, ktoré chcú zmenu, hľadajú odpovede na otázky. Klub zahŕňa toho veľa, je tak rôznorodý, že si tam určite každá nájde niečo pre seba – od numerológie až po zdravú stravu. Najlepšia vec na tom je, že môžeš byť hocikde vo svete, ale v tomto klube budeš jednoducho doma. A keby si aj niečo zmeškala live, vždy je tam záznam. Rastiem v ňom spolu s ostatnými ženami a vďaka ich podpore sa stávam silnejšiou. Či odporúčam? You bet! Denisa

Vďaka tejto komunite som v živote viac sebavedomá, pravdivá a otvorená novým výzvam

Som veľmi rada, že môžem patriť sem to tejto komunity. Som tu preto, lebo sa tu spájajú rovnako zmýšľajúce ženy, s ktorými mám veľa spoločného. Do života mi priniesol mnoho nových okamžikov, poznania a radostí. Vďaka tejto komunite som v živote viac sebavedomá, pravdivá a otvorená novým výzvam. Páčia sa mi navrhované témy, ktoré tu zdieľame medzi sebou a zároveň ma to obohacuje. Som rada, že som súčasťou tohto skvelého programu, čo Katka vytvorila veľká vďaka. Alena

V spojení s podobne naladenými ženami sa navzájom môžeme inšpirovať a pomáhať si

Real Woman Klub je skvelý, pretože som v spojení s podobne naladenými ženami a navzájom sa môžeme inšpirovať a pomáhať si, čo mi v mojom okolí chýba. Páči sa mi, ako každý mesiac dievčatá vyberú určitú tému, od ktorej sa odvíjajú prednášky, ktoré sú tak obohacujúce. A myslím, že si tam každá nájdeme to svoje. Ja napríklad nie som na tanec, ale každý mesiac sa teším na numerológiu. Ďakujem dievčatám z tímu za to, čo vytvorili a ako vedia poradiť a inšpirovať aj svojimi vlastnými životnými skúsenosťami. Ľubica

ČLENSTVO V RWK

MESAČNÉ ČLENSTVO

  • Vstup do RealWoman Klubu od prvého dňa v mesiaci do posledného dňa a to od 1.6.2022 do 30.6.2022. V členstve môžeš pokračovať pravidelnou platbou každý mesiac.
  • V RWK nie je žiadna viazanosť, kedykoľvek môžeš na mesačnej báze skončiť alebo sa znovu pridať, ale nezískať výhody a bonusy, ktoré prichádzajú iba s ročným členstvom.
  • Doživotný prístup iba k záznamom, rubrikám a programu z toho konkrétneho mesiaca, na ktorý sa vzťahuje mesačné členstvo.

BEŽNÁ CENA

29.00€

ROČNÉ ČLENSTVO

  • Vstup do RealWoman Klubu na 12 mesiacov a to od 1.6.2022 do 30.5.2023. 
  • Získaš 2 mesiaca úplne zdarma! Zaplatíš raz alebo v 2 splátkach a viac na to nemusíš myslieť a iba si naplno užívaš RWK a všetky výhody ročného členstva.
  • Doživotný prístup k úplne celému obsahu, aktivitám a aj bonusom a ďalšie výhody iba pri ročnom členstve.
  • 1# BONUS: jedna vstupenka na každé podujatie RW FÓRUM (celkovo za rok sa uskutočnia 3krát). Každá vstupenka je v hodnote 66€.
  • 2# BONUS: prístup ku celému online programu 12 KROKOV, ako prebudiť svoju vnútornú silu a prekonať akúkoľvek výzvu s Katarínou Zacharovou v hodnote 149€.
(len v bonusoch je hodnota do 350€, nehovoriac o samotnom obsahu RW klubu a našej komunity

CENA TERAZ

290.00€

ŽIADOSŤ O ČLENSTVO V RW KLUBE

* povinné
RealWoman použije údaje, ktoré si uviedla v tomto prihlasovacom formulári na emailovú komunikáciu a spracovanie tvojej objednávky. AK SÚHLASÍŠ, potvrď prosím dve nižšie uvedené vyhlásenia:
Kedykoľvek sa rozhodneš inak a nebudeš chcieť zostať v emailovom kontakte, tak jednoducho klikni na odhlasovací link na konci ktoréhokoľvek emailu.