POMÁHAME SI RÁSŤ A TVORÍME KRAJŠÍ SVET

Pridajte sa do nášho RealWoman klubu (RWK) a získajte prístup k pravidelnému sebarozvoju a vzdelávaniu. Prepojte sa s podobne naladenými ženami, ktoré túžia na sebe pracovať, vzájomne sa podporovať a inšpirovať, spolu vytvárať krajší svet a pozitívnu zmenu vo svojej autenticite a ženskej energii.

ČO V RWK ZÍSKATE

SEBAROZVOJ

Každý mesiac získate prístup k novému sebarozvoju a vzdelávaniu v rôznych oblastiach života cez naše rubriky, odborníkov a komunitu žien.

PODPORA

Podpora a spolupatričnosť sú kľúčovou hodnotou v RWK. Spolu budujeme komunitu žien, v ktorej jedna druhú pozdvihneme,  povzbudíme a vzájomne si pomáhame rásť a napredovať. 

INŠPIRÁCIA

Každá z nás potrebujete inšpiráciu, nový uhol pohľadu, nové poznanie, aby sme vedeli robiť dobré rozhodnutia, nachádzať lepšie riešenia a pohnúť sa vpred. V RWK nájdete neustály zdroj inšpirácie.

PREPÁJANIE

Prepájanie je pre ženy prirodzené. Keď sa však spájate a vzájomne zdieľame svoju múdrosť a skúsenosti s podobne naladenými ženami, znásobujete to našu silu, zámery a dodáva nám to odvahu. 

ŽENSKÁ ENERGIA

RWK je vytvorený pre ženy a na ženskom princípe, aby sa každá z nás cítila v bezpečí byť sama sebou a mohla ste čerpať zo sily tohto ženského kruhu a tak nájsť vlastnú slobodu, autentickosť, dôveru, sebahodnotu a harmóniu.

POZITÍVNA ZMENA

Zámerom RWK je podporiť vás vo vytvorení pozitívnej zmeny vo vašom živote, ale závorveň aj prepojením našej ženskej sily, talentov, múdrosti a poznania mať pozitívny vplyv na životy ľudí okolo nás.

AKÉ TÉMY A ROZVOJ U NÁS NÁJDETE

Každý mesiac pre vás pripravujeme jedinečný nový obsah s inšpiratívnymi ľuďmi a taktiež vám prinášame PRAVIDELNÉ RUBRIKY. Otvoríme témy z každej kľúčovej oblasti života ženy ako je: 

1.
VZŤAH
K SEBE

2.
VZŤAH
K DRUHÝM A RODINE

3.
TELO
A ZDRAVIE

4.
PRÁCA, PENIAZE A PRÍLEŽITOSTI

5.
HOBBY, PRÍNOS A CESTOVANIE

6.
DUCHOVNO
A POSLANIE

Privítanie
a meditácia

Vždy na začiatku nového mesiaca otvárame privítaním nových členiek, predstavením programu na mesiac a úvodnou meditáciou prepojenia žien v našej komunite. Túto rubriku väčšinou vedie zakladateľka RWK, Katarína Zacharová, ktorá sa strieda s členkami RWK tímu.

Real Talk
s Katarínou Zacharovou

Katarína Zacharová je zakladateľka organizácie RealWoman a aj RealWoman Klubu. Je autorka, spisovateľka, koučka a trénerka. Real Talk je jej pravidelná rubrika v RWK každý mesiac, počas ktorej zdieľa svoje najnovšie poznania, uvedomenia, zážitky alebo inšpirácie z jej ciest alebo práce s ľuďmi. Je to aj priestor, kedy máte s Katkou priamy kontakt a môžete jej položiť otázky, na ktoré odpovie hneď počas vysielania. 

Rozhovory
z obývačky

Keď sa ženy rozprávajú, počúvajú a diskutujú, dokážu nachádzať riešenia a rast. Každý mesiac vám prinesieme zaujímave rôzhovory našich žien o rôznych témách. Navyše sa touto rubrikou sa učíme, ako s rešpektom komunikovať svoje pocity, názory a uhol pohľadu bez toho, aby sme sa museli pohádať alebo urážať.

Numerológia
s Yvette Westrum

Yvette Westrum je uznávaná medzinárodná lektorka, koučka a numerologička. Každý mesiac vám práve prostredníctvom sily čísiel podľa numerológie priblíži charakter a aj vplyv konkrétneho mesiaca na váš život, aby ste vedeli lepšie zvládnuť výzvy a príležitosti, ktoré to prinesie. A vždy sa navyše naučíte niečo nové z oblasti numerológie.

Poznanie našich žien

Každá žena má v sebe múdrosť a poznanie, ktoré získala na svojej vlastnej ceste životom. Nemusíte byť odborníčka alebo expertka, nehľadáme dokonalosť, ale pravdivosť. V RWK dávame priestor našim ženám, aby sa podelili o poznanie zo svojho života a mohli sme takto jedna druhú obohacovať a prepájať sa cez naše skúsenosti. Každý mesiac takto spoznáte novú ženu z našej RWK komunity a možno práve vy budete raz zdieľať tiež.

Poradňa

Pravidelne vytvoríme priestor na otázky a odpovede s odborníkmi, profesionálmi, aby ste sa ich mohli pýtať priamo na to, čo vás najviac zaujíma z vybraných tém a oblastí.

Online tréningy
s odborníkmi

Každý mesiac do nášho RWK pozývame aj odborníčky, expertov alebo profesionálov, ktorí  pre vás uskutočnia online tréning alebo session na vybranú tému a vy sa vždy niečo nové naučíte, nájdete riešenia, ktoré hľadáte a získate praktické návody do života. Každý mesiac takto získate prístup k novému vzdelávaniu a rastu v rôznych oblastiach života.

Rozhovory
s osobnosťami
s Katarínou Brychtovou

V spolupráci s Katarínou Brychtovou vám každý mesiac prinesieme nový rozhovor so zaujímavou osobnosťou alebo profesionálom.

Art-Formation

Umenie je pre ženy dôležitou súčasťou nášho života, rozvoja a aj transformácie. Keď sa kreatívne vyjadrujeme a realizujeme, otvára sa vo vás skrytý potenciál a má to veľmi pozitívny vplyv na váš život. Preto vám každý mesiac v tejto rubrike prinášame iný umelecký zážitok alebo workshop, ktorý si môžete vyskúšať a zažiť.

Rituály Matky Zeme so Zuzanou Slavena

Zuzana Slavena je sprievodkyňou zážitkovej turistiky. Do koloritu bežných dní prináša trocha mágie a radosti zo spojenia so silovými miestami v prírode i v nás samotných. Zuzka vám každý mesiac v našej pravidelnej rubrike Rituály v rytme zeme priblíži v RWK posolstvá Matky Zeme, prepojí vás s jej silou cez krásne rituály, aby ste vedeli ľahšie a vo väčšom súzvuku plynúť s kolobehom a energiou prírody okolo vás.

Poklady z RW knižnice

Milujeme knihy a čítanie, či počúvanie kníh. V tejto pravidelnej rubrike vám každý mesiac predstavíme inú knihu, ktorá nás chytila za srdce, dotkla sa našej duše a pre vás môžete byť krásnym čítaním a zdrojom nového poznania. Ako členka RWK dostanete priestor zdieľať svoje obľúbené knihy a inšpirovať našu rubriku alebo v nej dokonca knihu aj prezentovať.

Online kaviareň

Keď sa podobne naladené ženy prepájajú, tak sa znásobuje ich sila a nachádzajú riešenia, podporu a aj energiu, ktoré najviac potrebujú. Online kaviareň je súkromný priestor, v ktorom sa spoznávajú, rozprávajú a prepájajú ženy z RWK cez spoločné témy alebo záujmy.

KALENDÁR AKTIVÍT NA LETNÉ MESIACE - JÚL a AUGUST 2021

Vy si zvolíte, čo z nášho programu chcete absolvovať. Väčšina vysielaní je naživo, ale zo všetkého vám v našej súkromnej Facebook skupine zostáva záznam, preto sa k obsahu viete kedykoľvek a aj opakovane vrátiť. Prístup ku obsahu RWK máte vždy iba počas vášho aktívneho plateného členstva, nevzťahuje sa to iba na daný mesiac. 

Cez leto sa môžete tešiť na:

 • Privítanie a meditáciu s Katarínou Zacharovou dňa 6.7.2021 o 20:00 hod.
 • Numerológia s Yvette Westrum dňa 8.7.2021 o 19:00 hod.
 • Rituály v rytme Zeme uskutočníme osobne v okolí Bratislavy na prelome júla a júna
 • Krátke videá s praktickými tipmi od členiek nášho RWK tímu
 • Tipy na letné čítanie od členiek nášho RWK tímu
 • Výzva na osobné stretnutia našich členiek RWK
 • A ďalšie zaujímavé témy
 • PLUS máte prístup k celému archívu RWK od februára až do konca júna, ktorý bude dostupný iba do konca augusta 2021 a potom už iba pre ročné členky v RWK.

PRE KOHO JE RWK

RWK je určený pre všetky ženy, ktoré túžia na seba pracovať, rozvíjať sa a zlepšovať svoj život, ktoré hľadajú cestu naspäť k sebe samej a chcú byť v komunite podobne naladených žien, ktoré sa inšpirujú, podporujú, vzájomne si pomáhajú rásť a spájajú sa v spoločných zámeroch vytvárať krajší svet pre nás všetkých.

KTO A PREČO VYTVÁRAME RWK

RWK sme založili preto, lebo cítime, že ženy sú pripravené vstúpiť do svojej pravej ženskej sily, aby v sebe aktivovali svoje talenty, schopnosti, poslanie a našli harmóniu samy v sebe a s ľuďmi naokolo. Pre nás ženy je čas začať sa zmyslupne spájať, pomáhať si, podporovať sa a spolu jedna pre druhú vytvárať bezpečne prostredie, kde sa žena môže vzdelávať, rozvíjať, inšpirovať, prepájať sa s podobne naladenými ženami a byť pritom sama sebou. Spolu sme oveľa silnejšie a dokážeme mať veľký pozitívny vplyv a dosah na svoje okolie, keď samy seba a jedna druhú pozdvihneme a tak naplno otvoríme náš ženský potenciál. 

RWK založila Katarína Zacharová, zakladateľka organizácie RealWoman, autorka transformačných programov pre ženy, Becoming RealWoman, autorka kníh Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme. A prizvala k tomu úžasné ženy, s ktorými spolu pre vás tento RWK každý mesiac pripravujú. Onedlho vám tu predstavíme celý RWK tím.

ČLENSTVO V RWK

LETNÉ ČLENSTVO

 • Prístup k 2-mesačnému letnému členstvu v RealWoman Klube od 1.7.2021 do 31.8.2021 za cenu mesačného členstvaV členstve môžete pokračovať pravidelnou platbou každý mesiac a k obsahu RWK máte prístup iba počas aktívneho plateného členstva.
 • Prístup k pravidelnému sebarozvoju, podpore, ženskej sile, inšpirácii, prepojeniu s podobne naladenými ženami a vzdelávaniu v rôznych oblastiach života a prostredníctvom rôznych rubrík.
 • V RWK nie je žiadna viazanosť. Prečítajte si detailné podmienky tu >>
 • Navyše aj prístup k záznam ku všetkému, čo doteraz od 1.2.2021 bolo odvysielané v RWK.

BEŽNÁ CENA

36.00€

ROČNÉ ČLENSTVO

 • Prístup na 12 mesiacov do RealWoman Klubu od 1.7.2021 do 31.7.2022. Za členstvo v RWK platíte na rok vopred. Prečítajte si detailné výhody ročného členstva tu >>
 • Každý mesiac prístup k pravidelnému sebarozvoju, podpore, ženskej sile, inšpirácii, prepojeniu s podobne naladenými ženami a vzdelávaniu v rôznych oblastiach života a prostredníctvom rôznych rubrík.
 • 1# BONUS: získate zdarma 2 z 12 mesiacov členského poplatku (hodnota bonusu 72€)
 • 2# BONUS: špeciálne výhody a súťaže iba pre členky RWK s ročným členstvom
 • Navyše aj prístup k záznam ku všetkému, čo doteraz od 1.2.2021 bolo odvysielané v RWK.
(bežná cena ročného členstva bude 360.00€)

UVÁDZACIA CENA TERAZ

290.00€