POMÁHAME SI RÁSŤ A TVORÍME KRAJŠÍ SVET

Pridajte sa do nášho RealWoman klubu (RWK) a získajte prístup k pravidelnému sebarozvoju a vzdelávaniu. Prepojte sa s podobne naladenými ženami, ktoré túžia na sebe pracovať, vzájomne sa podporovať a inšpirovať, spolu vytvárať krajší svet a pozitívnu zmenu vo svojej autenticite a ženskej energii.

ČO V RWK ZÍSKATE

SEBAROZVOJ

Každý mesiac získate prístup k novému sebarozvoju a vzdelávaniu v rôznych oblastiach života cez naše rubriky, odborníkov a komunitu žien.

PODPORA

Podpora a spolupatričnosť sú kľúčovou hodnotou v RWK. Spolu budujeme komunitu žien, v ktorej jedna druhú pozdvihneme,  povzbudíme a vzájomne si pomáhame rásť a napredovať. 

INŠPIRÁCIA

Každá z nás potrebujete inšpiráciu, nový uhol pohľadu, nové poznanie, aby sme vedeli robiť dobré rozhodnutia, nachádzať lepšie riešenia a pohnúť sa vpred. V RWK nájdete neustály zdroj inšpirácie.

PREPÁJANIE

Prepájanie je pre ženy prirodzené. Keď sa však spájate a vzájomne zdieľame svoju múdrosť a skúsenosti s podobne naladenými ženami, znásobujete to našu silu, zámery a dodáva nám to odvahu. 

ŽENSKÁ ENERGIA

RWK je vytvorený pre ženy a na ženskom princípe, aby sa každá z nás cítila v bezpečí byť sama sebou a mohla ste čerpať zo sily tohto ženského kruhu a tak nájsť vlastnú slobodu, autentickosť, dôveru, sebahodnotu a harmóniu.

POZITÍVNA ZMENA

Zámerom RWK je podporiť vás vo vytvorení pozitívnej zmeny vo vašom živote, ale závorveň aj prepojením našej ženskej sily, talentov, múdrosti a poznania mať pozitívny vplyv na životy ľudí okolo nás.

AKÉ TÉMY A ROZVOJ U NÁS NÁJDETE

Každý mesiac pre vás pripravujeme jedinečný nový obsah s inšpiratívnymi ľuďmi a taktiež vám prinášame PRAVIDELNÉ RUBRIKY. Otvoríme témy z každej kľúčovej oblasti života ženy ako je: 

1.
VZŤAH
K SEBE

2.
VZŤAH
K DRUHÝM A RODINE

3.
TELO
A ZDRAVIE

4.
PRÁCA, PENIAZE A PRÍLEŽITOSTI

5.
HOBBY, PRÍNOS A CESTOVANIE

6.
DUCHOVNO
A POSLANIE

Privítanie
a meditácia

Vždy na začiatku nového mesiaca otvárame privítaním nových členiek, predstavením programu na mesiac a úvodnou meditáciou prepojenia žien v našej komunite. Túto rubriku väčšinou vedie zakladateľka RWK, Katarína Zacharová, ktorá sa strieda s členkami RWK tímu.

Real Talk
s Katarínou Zacharovou

Katarína Zacharová je zakladateľka organizácie RealWoman a aj RealWoman Klubu. Je autorka, spisovateľka, koučka a trénerka. Real Talk je jej pravidelná rubrika v RWK každý mesiac, počas ktorej zdieľa svoje najnovšie poznania, uvedomenia, zážitky alebo inšpirácie z jej ciest alebo práce s ľuďmi. Je to aj priestor, kedy máte s Katkou priamy kontakt a môžete jej položiť otázky, na ktoré odpovie hneď počas vysielania. 

Rozhovory
z obývačky

Keď sa ženy rozprávajú, počúvajú a diskutujú, dokážu nachádzať riešenia a rast. Každý mesiac vám prinesieme zaujímave rôzhovory našich žien o rôznych témách. Navyše sa touto rubrikou sa učíme, ako s rešpektom komunikovať svoje pocity, názory a uhol pohľadu bez toho, aby sme sa museli pohádať alebo urážať.

Numerológia
s Yvette Westrum

Yvette Westrum je uznávaná medzinárodná lektorka, koučka a numerologička. Každý mesiac vám práve prostredníctvom sily čísiel podľa numerológie priblíži charakter a aj vplyv konkrétneho mesiaca na váš život, aby ste vedeli lepšie zvládnuť výzvy a príležitosti, ktoré to prinesie. A vždy sa navyše naučíte niečo nové z oblasti numerológie.

Poznanie našich žien

Každá žena má v sebe múdrosť a poznanie, ktoré získala na svojej vlastnej ceste životom. Nemusíte byť odborníčka alebo expertka, nehľadáme dokonalosť, ale pravdivosť. V RWK dávame priestor našim ženám, aby sa podelili o poznanie zo svojho života a mohli sme takto jedna druhú obohacovať a prepájať sa cez naše skúsenosti. Každý mesiac takto spoznáte novú ženu z našej RWK komunity a možno práve vy budete raz zdieľať tiež.

Poradňa

Pravidelne vytvoríme priestor na otázky a odpovede s odborníkmi, profesionálmi, aby ste sa ich mohli pýtať priamo na to, čo vás najviac zaujíma z vybraných tém a oblastí.

Online tréningy
s odborníkmi

Každý mesiac do nášho RWK pozývame aj odborníčky, expertov alebo profesionálov, ktorí  pre vás uskutočnia online tréning alebo session na vybranú tému a vy sa vždy niečo nové naučíte, nájdete riešenia, ktoré hľadáte a získate praktické návody do života. Každý mesiac takto získate prístup k novému vzdelávaniu a rastu v rôznych oblastiach života.

Rozhovory
s osobnosťami
s Katarínou Brychtovou

V spolupráci s Katarínou Brychtovou vám každý mesiac prinesieme nový rozhovor so zaujímavou osobnosťou alebo profesionálom.

Art-Formation

Umenie je pre ženy dôležitou súčasťou nášho života, rozvoja a aj transformácie. Keď sa kreatívne vyjadrujeme a realizujeme, otvára sa vo vás skrytý potenciál a má to veľmi pozitívny vplyv na váš život. Preto vám každý mesiac v tejto rubrike prinášame iný umelecký zážitok alebo workshop, ktorý si môžete vyskúšať a zažiť.

Rituály Matky Zeme so Zuzanou Slavena

Zuzana Slavena je sprievodkyňou zážitkovej turistiky. Do koloritu bežných dní prináša trocha mágie a radosti zo spojenia so silovými miestami v prírode i v nás samotných. Zuzka vám každý mesiac v našej pravidelnej rubrike Rituály v rytme zeme priblíži v RWK posolstvá Matky Zeme, prepojí vás s jej silou cez krásne rituály, aby ste vedeli ľahšie a vo väčšom súzvuku plynúť s kolobehom a energiou prírody okolo vás.

Poklady z RW knižnice

Milujeme knihy a čítanie, či počúvanie kníh. V tejto pravidelnej rubrike vám každý mesiac predstavíme inú knihu, ktorá nás chytila za srdce, dotkla sa našej duše a pre vás môžete byť krásnym čítaním a zdrojom nového poznania. Ako členka RWK dostanete priestor zdieľať svoje obľúbené knihy a inšpirovať našu rubriku alebo v nej dokonca knihu aj prezentovať.

Online kaviareň

Keď sa podobne naladené ženy prepájajú, tak sa znásobuje ich sila a nachádzajú riešenia, podporu a aj energiu, ktoré najviac potrebujú. Online kaviareň je súkromný priestor, v ktorom sa spoznávajú, rozprávajú a prepájajú ženy z RWK cez spoločné témy alebo záujmy.

KALENDÁR AKTIVÍT NA MÁJ 2021

Vy si zvolíte, čo z nášho programu chcete absolvovať. Väčšina vysielaní je naživo, ale zo všetkého vám v našej súkromnej Facebook skupine zostáva záznam, preto sa k obsahu viete kedykoľvek a aj opakovane vrátiť. Prístup ku obsahu RWK máte vždy iba počas vášho aktívneho plateného členstva, nevzťahuje sa to iba na daný mesiac. 

PRE KOHO JE RWK

RWK je určený pre všetky ženy, ktoré túžia na seba pracovať, rozvíjať sa a zlepšovať svoj život, ktoré hľadajú cestu naspäť k sebe samej a chcú byť v komunite podobne naladených žien, ktoré sa inšpirujú, podporujú, vzájomne si pomáhajú rásť a spájajú sa v spoločných zámeroch vytvárať krajší svet pre nás všetkých.

KTO A PREČO VYTVÁRAME RWK

RWK sme založili preto, lebo cítime, že ženy sú pripravené vstúpiť do svojej pravej ženskej sily, aby v sebe aktivovali svoje talenty, schopnosti, poslanie a našli harmóniu samy v sebe a s ľuďmi naokolo. Pre nás ženy je čas začať sa zmyslupne spájať, pomáhať si, podporovať sa a spolu jedna pre druhú vytvárať bezpečne prostredie, kde sa žena môže vzdelávať, rozvíjať, inšpirovať, prepájať sa s podobne naladenými ženami a byť pritom sama sebou. Spolu sme oveľa silnejšie a dokážeme mať veľký pozitívny vplyv a dosah na svoje okolie, keď samy seba a jedna druhú pozdvihneme a tak naplno otvoríme náš ženský potenciál. 

RWK založila Katarína Zacharová, zakladateľka organizácie RealWoman, autorka transformačných programov pre ženy, Becoming RealWoman, autorka kníh Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme. A prizvala k tomu úžasné ženy, s ktorými spolu pre vás tento RWK každý mesiac pripravujú. Onedlho vám tu predstavíme celý RWK tím.

ČLENSTVO V RWK

MESAČNÉ ČLENSTVO

  • Prístup na jeden mesiac do RealWoman Klubu od 1.6.2021 do 30.6.2021. V členstve môžete pokračovať pravidelnou platbou každý mesiac a k obsahu RWK máte prístup iba počas aktívneho plateného členstva.
  • Prístup k pravidelnému sebarozvoju, podpore, ženskej sile, inšpirácii, prepojeniu s podobne naladenými ženami a vzdelávaniu v rôznych oblastiach života a prostredníctvom rôznych rubrík.
  • V RWK nie je žiadna viazanosť. Prečítajte si detailné podmienky tu >>
  • Navyše aj prístup k záznam ku všetkému, čo doteraz od 1.2.2021 bolo odvysielané v RWK.

BEŽNÁ CENA

36.00€

ROČNÉ ČLENSTVO

  • Prístup na 12 mesiacov do RealWoman Klubu od 1.6.2021 do 31.5.2022. Za členstvo v RWK platíte na rok vopred. Prečítajte si detailné výhody ročného členstva tu >>
  • Každý mesiac prístup k pravidelnému sebarozvoju, podpore, ženskej sile, inšpirácii, prepojeniu s podobne naladenými ženami a vzdelávaniu v rôznych oblastiach života a prostredníctvom rôznych rubrík.
  • 1# BONUS: získate zdarma 2 z 12 mesiacov členského poplatku (hodnota bonusu 72€)
  • 2# BONUS: špeciálne výhody a súťaže iba pre členky RWK s ročným členstvom
  • Navyše aj prístup k záznam ku všetkému, čo doteraz od 1.2.2021 bolo odvysielané v RWK.
(bežná cena ročného členstva bude 360.00€)

UVÁDZACIA CENA TERAZ

290.00€