OTVOR SVOJE VEDENIE SRDCA,
polož sama sebe správne otázky, aby si našla pravdivé odpovede. Zisti, čo potrebuješ a kráčaj svoju pravdivú cestu v roku 2023

nový online seminár s Katarínou Zacharovou a jej tímom

=> Nadišiel u teba čas niečo zmeniť, posunúť sa vpred, ale nevieš, ako na to a kde začať?

=> Hľadáš pre seba možnosti ďalšieho rastu a vhodnú cestu sebarozvoja a niekoho, kto ťa tým prevedie?

=> Cítiš sa strateno alebo si na križovatke v živote, ale nevieš, ako sama sebe pomôcť?

=> Niečo nie je ok v tvojom živote a chceš to zmeniť, ale nevieš to presne pomenovať a potrebuješ nasmerovať?

TAKTO TI SEMINÁR POMÔŽE:

1. ČASŤ (online)

POROZUMENIE
A JASNOSŤ

11.1.2023, streda o 18:30-21:00

(záznam je k dispozícii po prihlásení)

2. ČASŤ (online)

MOŽNOSTI A CESTA

12.1.2023 (štvrtok) o 18:30-21:00

(k dispozícii bude aj záznam po odvysielaní)

3. ČASŤ (online)

AKCIA A KROK VPRED

15.1.2023 (nedeľa) o 18:30-21:00

(k dispozícii bude aj záznam po odvysielaní)​

ONLINE SEMINÁROM ŤA PREVEDIE

Katarína Zacharová

Katka je zakladateľkou organizácie RealWoman, autorka programu 9 krokov sebarozvoja v praxi a transformačného programu Becoming RealWoman a napísala knihy Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme. S tímom založila RealWoman Klub. Katka už viac ako 12 rokov vedie ženy na ceste sebapoznanie a vnútornej transformácie. Je tvorivá duša a miluje cestovanie, hudbu, film, priateľov a rodinu. 

Tím lektoriek

KLAUDIA ZUZIKOVÁ (napravo) pochádza od Nitry, je v spokojnom vzťahu a je líderkou v našom tíme. Je koordinátorkou a vyškolenou lektorkou transformačného programu pre ženy Becoming RealWoman a 9 krokov sebarozvoja v praxi. Klaudia podporuje ženy v našej komunite aj ako životná koučka. Pomáha ľuďom aj v oblasti osobných financií. Klaudia je obrovskou podporou pre náš tím a rozveseľuje náš svojím humorom.

ZUZANA VARGOVÁ (naľavo) je mama 3 detí. Žije v Bratislave a už ako zdravotná sestra chcela pomáhať ľuďom. Svoje poslanie a miesto našla tu u nás. Navyše jej vášňou je oblasť zdravia, takže vždy keď máme otázku, ako sa liečiť, ako pracovať so silou prírody a s našim telom, máme jej láskavú a múdru podporu či vedenie. KAMILA ŠTRBKOVÁ (v strede) je viacnásobná mama a už aj babka, pochádza zo Smoleníc. Kamilka bola dlhé roky vo vedúcej pozícii banky. Rozhodla sa pre zmenu a nájsť svoj zmysel. V RW sa stará aj o vzdelávanie žien v RealWoman Klube. Kamilka má veľké srdce a múdrosť, o ktorú sa delí so ženami v našej komunite. Zuzka aj Kamilka sú vyškolenými lektorkami transformačného programu pre ženy Becoming RealWoman a 9 krokov sebarozvoja v praxi.

PRIHLÁS SA NA SEMINÁR TERAZ

iba za symbolickú cenu vstupenky 9€ na osobu

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x