Marie Diamond o ceste za šťastím a úspechom

Každý z nás chce prežiť krásny život, chce sa mať lepšie. Každý z nás má sny a predstavy, ale nie každý ich dokáže reálne pritiahnuť do svojho života. A práve v tom je sila Tajomstva.
Hovorí sa, že stačí mať cieľ a víziu a vesmír sa o všetko postará. Vraj ak začneme rozumieť sile, ktorá sa v nás skrýva, dokážeme si sami budovať zdravie, bohatstvo a šťastie. Nie je to nič zložité – iba si predstaviť a precítiť za čím v živote ideme a ono sa to splní.

Keď vyšla pred pár rokmi knižka The Secret – Tajomstvo, stal sa z nej celosvetový bestseller. Pre ľudí na všetkých kontinentoch bola mantrou a všetci chceli vedieť ako sa zbaviť chorôb, získať bohatstvo, prekonať prekážky a dosiahnuť veci, ktoré predtým považovali za nemožné. Autorsky sa na nej podieľala aj Marie Diamond – uznávaná transformačná učiteľka, spisovateľka , motivačná rečníčka a majsterka feng šuej. Už viac ako dvadsať rokov radí biznismenom, podnikateľom, celebritám, ale aj bežným ľuďom.

Už o pár dní sa s ňou môžete stretnúť aj Vy! V stredu 3.júla 2013 bude mať v Bratislave verejné vystúpenie, na ktorom vám prezradí, ako funguje Tajomstvo v reálnom živote. Dozviete sa, ako môžete zvýšiť svoj úspech, ako budete bez námahy priťahovať nové príležitosti a ako bez strachu a prirodzene dosahovať svoje ciele . Podľa Marie nie je nič nemožné a cestu za šťastím vidí v týchto štyroch krokoch:

1. Príjmite fakt, že si zaslúžite byť šťastní a úspešní. Je to vaše právo, ktoré máte od narodenia. Ak vy v to neuveríte, tak nikto iný vám nepomôže uveriť, že to dokážete.

 

2. Buďte ochotní zmeniť veci vo svojom živote tak, aby ste to dosiahli. Je zrejmé, že niečo nefunguje, lebo teraz nie ste šťastní a úspešní. Preto buďte otvorení a flexibilní, aby zmeny mohli vstúpiť do vášho života. Ako to urobíte? Prvý moment ráno po prebudení si nahlas a zo srdca povedzte: “Som šťastný a úspešný tu a teraz.” Na začiatok to pre vás bude ťažko uveriteľné, ale po 7 dňoch v srdci pocítite pravosť tých slov.

Vždy ako pocítite šťastný a úspešný moment, aj ten najmenší, oceňte to tým, že nahlas poviete: “Ďakujem, že sa cítim šťastný. Ďakujem, že sa cítim úspešná.”

 

3. Buďte vďační, keď vidíte iných ľudí ako sú šťastní a úspešní, že toho môžete byť súčasťou. Nezáviďte im to, nesúďte to, nespochyňujte ich. Iba sa s nimi veľmi tešte. Ak sa neviete tešiť z ich úspechu a šťastia, ako sa dokážete tešiť z toho svojho?

 

4. Nečakajte pokiaľ budete šťastní a úspešní, ale začnite už dnes. Ostráňte všetky obrazy vo vašom byte a kancelárii, ktoré zobrazujú choroby, bolesť, depresiu, samotu, nešťastie, katastrofy alebo konflikty. Tieto obrazy tieto obrazy zahlcujú vašu myseľ vierou, že nemôžete byť šťastné a úspešné. Obklopte sa krásou, harmóniou, teplom, svetlom, kvetmi a príjemnými vôňami, a tak dovoľte šťastiu a úspechu vstúpiť. Úspešní a šťastní ľudia majú vždy krásne domovy.

Príďte na verejné vystúpenie Marie Diamond 3.júla 2013 do hotela Double Tree by Hilton v Bratislave. Viac informácií o podujatí a vstupenkách získate na www.realwoman.sk/eventy/objavte-tajomstvo-zakona-pritazlivosti/.

Rozhovor pre RealWoman pripravila Silvia Andrášová

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x