Nalaďte sa na príjem toho, po čom túžite

Ako sa nastaviť na pozitívne vibrácie, aby ste si do života „pritiahli“ to, čo chcete? Túžite po niečom a ono to neprichádza? Dám vám tip, ktorý pomáha mne. O tom, že pozitívne myslenie funguje, som sa presvedčila už niekoľkokrát – od maturity, cez všetky skúšky v škole, po byt, prácu, psa, materiálne aj nemateriálne veci. Podstata je, že tomu verím, pretože som to zažila „na vlastnej koži“ a neustále ma v tom môj život, ako aj moje okolie, utvrdzuje.

Niekedy to však nejde tak, ako by som si to predstavovala. Vtedy sa snažím vrátiť do obdobia, keď mi išlo všetko ľahko. Zistila som, že to najlepšie ku mne prichádza, keď cítim lásku v srdci a celá moja pozitívna energia vibruje všade naokolo.

Poznáte ten pocit, keď sa zaľúbite a zdá sa vám všetko také jednoduché? Prekážky zmiznú, všade sú len výzvy, život je plný krásnych okamihov, rozdávate radosť a úsmevy všetkým dookola. Toto je stav, keď máte pocit, že každou vašou bunkou preteká more lásky a najradšej by ste objali celý svet. Všetko sa vám darí, cítite sa byť „na vlne“ (in the flow).

Vtedy zapínate pomyselný gombík s názvom „secret“ a „priťahujete“ si do života všetko, čo chcete. Ide to úplne jednoducho, nechávate sa viesť tou silou, ktorá dokáže tvoriť a vo svojom vnútri cítite záplavu šťastia a vďačnosti. Nemyslím lásku partnerskú, ale tú, ktorá je všadeprítomná, všetko stvorila, aj nás.

Je to tá najsilnejšia energia.

Povedala som si, že ak chcem znovu používať zákon príťažlivosti v mojom živote, potrebujem sa na to nastaviť. Naladiť sa na tú istú frekvenciu, akú má to, po čom túžim. A podarilo sa. Čo však tomuto predchádzalo?

Rozpoviem vám príbeh:

Je 16. september a ja si balím všetky svoje veci. Sťahujem sa. Rozhodla som sa, že je načase začať novú etapu v živote. Zmeniť mesto, okolie a aj prácu. Prešiel prvý týždeň. Potom druhý. Začína tretí a stále nič. Nemám prácu. Mám pocit, že je niečo zle. Kde je moja povestná sila, ktorou som si dokázala „pritiahnuť“ do života už toľko vecí? Áčka zo skúšok, predchádzajúce zamestnania, výlety, zážitky, ľudí, … Premýšľam..

V myšlienkach sa vraciam do minulosti, do čias, keď sa mi darilo všetko, na čo som si len spomenula. Niečo však bolo iné. Môj vnútorný pocit. Radosť a lásku, ktorú som cítila vo svojom vnútri, som vysielala do okolia a to mi pomáhalo si „pritiahnuť“ toľko vecí.

Potrebujem to v sebe znova objaviť. Nájsť to „stratené“ alebo zabudnuté. Skúšam si spomenúť na všetko, čo mi kedy vyčarilo úsmev na tvári a čo ma robí šťastnou. Ak budem robiť to, čo mi rozžiari oči, budem vo svojom vnútri opäť cítiť tú lásku k životu ako kedysi.

Vtom mi zazvoní telefón. Je to moja sestra. Rozprávame sa a navrhne mi, aby som si vzala psíka z útulku do dočasnej opatery. Súhlasím. Pred 2 rokmi som si v myšlienkach predstavovala toto: Bývam sama, mám psa Jacka Russela a volá sa Majlo. V tú chvíľu ma to ani nenapadne.

Poviem jej, nech mi teda zoženie takého malého bieleho psíka, nejakého maltezáka alebo bišónika. O pár minút nato mi príde sms v tvare: Jack Russel? . A takto nejako sa ku mne dostal psíček z útulku, ktorého tam už pomenovali Majlo, čo som zistila, až keď mi ho priniesli.

Majlo má na sebe škvrnu v tvare srdca a každé ráno mi pripomína, aké dôležité je cítiť lásku a vedieť ju prejaviť. Som za neho veľmi vďačná, aj keď, priznám sa, mi trochu trvalo, kým sme si na seba zvykli.

Život nám pošle stále to, čo potrebujeme. Neustále sa učíme. Záleží len od nás, ako si interpretujeme to, čo sa nám deje. A ako je to teraz? Prácu už mám a opäť vyžarujem lásku a radosť do okolia. Budem sa snažiť, nech mi to vydrží čo najdlhšie.

Každému rozžiari oči od šťastia niečo iné. Neexistuje jeden univerzálny recept. Zistila som, že základom je vedieť, čo vás robí šťastnými, kedy cítite v srdci lásku a potom to len robiť a robiť. Nuž, niekedy je to aj tá najťažšia časť – zistiť, čo vás napĺňa.

Pamätajte: Všetko je len energia, ktorá má určitú frekvenciu. Preto to, po čom túžime, nám príde do života vtedy, ak sa dokážeme naladiť na rovnakú vlnovú dĺžku. Ak cítime šťastie a vyžaruje z nášho vnútra, naše myšlienky sa dokážu ľahšie zhmotniť. Robte každý deň, čo vás baví a vaša energia, ktorú do sveta vyšlete, sa vám vráti späť v podobe vašich splnených prianí.

Prajem vám veľa úspechov v dosahovaní vašich cieľov.

Ako vy v sebe vzbudzujete pocit lásky a šťastia?

Dokážete sa vedome nastaviť tak, aby ste „priťahovali“ pozitívne veci do svojho života?

Máte nejaký tip, ako sa naladiť na príjem toho, po čom túžite?

Podeľte sa s nami o vašu inšpiráciu!

Lucia Stašeková pre RealWoman

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x