Niečo na tej Marie je

Keď mala Marie Diamond pätnásť rokov, zrazilo ju nákladné auto. Lekári ju vyhlásili za klinicky mŕtvu. Stal sa však zázrak. Po pár minútach začala dýchať a vrátila sa späť do života. Odvtedy vie, že na tomto svete má isté poslanie – prebúdzať ľudí a ukazovať im cestu k osvietenému životu.

Marie si na tento zážitok detailne pamätá. „Prišla som do svetla, uvidela tam bytosti, ktoré mi povedali, aby som v živote pomohla k osvieteniu miliónom ľudí. Začala som sa preto angažovať v mojej komunite, spájala som mladých ľudí a povzbudzovala som ich na ceste životom”, hovorí o začiatkoch svojej životnej cesty Marie. Neskôr sa pána farára spýtala, prečo práve ona musela prežiť takúto nehodu – veď bola vzorná katolíčka, dobrá žiačka a poslušná dcéra svojich rodičov. Odpovedal jej, že má veľmi dobre usporiadanú myseľ, spojenie s vesmírom, ale prostredie, v ktorom žije, nie je dobré.

Doslova jej povedal: „Vieš, Marie, ty máš zlé feng shui”. Marie sa preto začala venovať tomuto tradičnému čínskemu umeniu a už vyše dvadsať rokov radí podnikateľom, biznismenom, celebritám, ale aj bežným ľuďom na celom svete ako môžu byť prostredníctvom feng shui úspešnejší, bohatší, slávnejší a šťastnejší. Mnohým sa vďaka tomu zlepšila ich kariéra, začali dosahovať úspechy a darí sa im v práci aj v živote.

Priestor, v ktorom žijeme a pracujeme, je totiž energetickým poľom a žije si svojím vlastným životom. Tieto energie sú stále v pohybe a ak im na ceste stoja prekážky, ich dráha sa odkloní iným smerom alebo sa zastavia a dusia priestor, v ktorom sa nachádzajú. Ak nie je všetko v súlade, vznikajú konflikty, hádky a choroby. A pritom stačí urobiť iba zopár interiérových zmien:

Vchod je najdôležitejšia súčasť domu a hovorí o zdraví a bezpečí všetkých, ktorí v ňom žijú. Vstupné dvere by nemali byť orientované smerom na kostol, chrám či cintorín, pretože energia prichádzajúca z týchto miest je príliš silná. Ak cez otvorené predné vchodové dvere vidíte zadné dvere, energia cez dom preletí veľmi rýchlo a hneď odíde von.

Spálňa by mala byť symbolom romantiky a harmónie. Prežijete tu až 1/3 vášho života, preto ju orientujte na juhozápadnú časť vášho obydlia, lebo tento smer ovplyvňuje manželstvo, partnerstvo a vzťahy. Detská alebo študentská spálňa orientovaná na severovýchod prispeje k úspechu v škole. Zo spálne odstráňte zrkadlá, alebo ich neumiestňujte tak, aby odrážali posteľ. Môže to spôsobiť problémy vo vzťahoch. Naopak, do spálne si dajte symboly lásky – obrazy alebo sošky šťastných párov.

V kuchyni sa znásobuje bohatstvo. Vo feng shui je varenie synonymom peňazí. Preto rúru a horáky udržujte v čistote, aby ste podporili tok peňazí do vašej domácnosti. Za horáky si dajte zrkadlo alebo iný lesklý predmet, zdvojnásobíte tak ich počet – viac horákov, viac peňazí. Skontrolujte, či vám niekde netečie voda, pretože s ňou unikajú aj peniaze.

Zvážte, kde umiestniť kúpeľňu. Určite ju nedávajte nad vchod, pretože to predpokladá rodinné nešťastie. Zároveň ani blízko kuchyne alebo nad ňu, pretože spôsobí, že odpad tečie okolo kľúčovej časti domu.

Nielen o sile fengu shui bude už o pár dní hovoriť Marie Diamond na svojom verejnom vystúpení v Bratislave. Prezradí vám aj to, ako si môžete pritiahnuť viac harmónie, lásky a úspechu. Dozviete sa o malých krokoch, ktoré vo vašom živote môžu znamenať zásadné zmeny k lepšiemu. Akcia sa bude konať stredu 3. júla 2013 v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. Viac informácií o podujatí a vstupenkách získate na www.realwoman.sk/eventy/objavte-tajomstvo-zakona-pritazlivosti/.

Rozhovor pre RealWoman pripravila Silvia Andrášová

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x