Nové do nášho života vstúpi, keď staré necháme ísť. Váš vstup do roku 2014?

Želáme vám šťastný a úspešný vstup do nového roku 2014. Nech vám tento rok prinesie do života veľa krásnych príležitostí, pozitívnych zmien, nádherných ľudí, chvíľe prekvapenia a magických momentov. A podeľte sa o lásku a šťastie s tými, ktorí ho majú menej.

Aby sme mohli v tomto roku otvoriť kapitolu nového života a vstúpiť do neho slobodne a šťastne, je dôležité vyčistiť staré záležitosti a zhodnotiť svoj rok 2013. Nové dokáže vstúpiť iba vtedy, ak mu na to vytvoríme priestor a to si vyžaduje rozlúčiť sa so starým. Venujte dnes sami sebe chvíľu čas na to, aby ste sa pozreli späť na svoj život v roku 2013 a zaznamenali svoje najvýznamnejšie momenty, situácie, ľudí a zmeny, ktoré ho poznamenali. A buďte vďační, že ste to mohli prežiť, že život vás neustále posúva dopredu, aj keď si na to nevyberie vždy najpríjemnejšie spôsoby, ale niekedy to s nami nie je ľahké :), ťažko sa ľúčime so starým.

Vyhraďte si sami na seba čas, zoberte si papier a pero a napíšte odpovede na uvedené otázky, ktoré vám pomôžu zhodnotiť si váš rok 2013. A nezostaňte len pri písaní, ale nahlas a slovne sa podeľte s vám blízkou osobou o vaše najhlbšie dojmy, zážitky, momenty a osobný rast z roku 2013. A tak isto si vypočujte aj zhodnotenie vašej blízkej osoby.

Uzatvorenie roku 2013

 • Ako by ste jedným slovom zhodnotili váš rok 2013?
 • Za čo všetko ste v roku 2013 vďačná?
 • Ktoré boli vaše kľúčové momenty v roku 2013, lebo zásadne ovplyvnili alebo dali vášmu životu nové smerovanie?
 • Čo nové rok 2013 do vášho života priniesol a čo na druhej strane odniesol?
 • Ktorí ľudia vstúpili do vášho života a ste šťastná, že ich máte?
 • Je tam niečo, čo by ste chceli zmeniť v roku 2013, keby ste mohli?
 • Ktoré ciele ste v roku 2013 dosiahli?
 • Čo sa vám v roku 2013 nepodarilo, ako ste si predstavovali a akú lekciu do života, ste si z toho mali zobrať?
 • Čo si z roku 2013 najviac vážite?
 • Najšťastnejší moment v roku 2013?
 • Ako blízko ste sa v roku 2013 priblížili k svojim snom?

Potom, ako skončíte s vyhodnotením roku 2013 sa zhlboka nadýchnite a všetko staré, ťaživé, nedoriešené nechajte ísť. Vydýchnite to! Akceptujte všetko, čo do vášho života vstúpilo a buďte vďačná, že je to tak. Odpustite sebe a iným, že ste to nezvládli lepšie. Robili ste to najlepšie, čo viete. Aj v prípade, že neviete, prečo sa vám to udialo, poďakujte sa za všetko, čo vám život priniesol. V roku 2014 všetko pochopíte.

Začnite sa pozerať dopredu, minulosť nechajte minulosťou, jediné, čo si so sebou zoberte sú nápady, láska, šťastné momenty a ponaučenia, aby ste mohli všetko uskutočniť oveľa lepšie. A teraz pri vstupe do nového roku 2014 zoberte zodpovednosť za život do svojích rúk a tvorte svoju budúcnosť, tak že budete aktívne prispievať k realizácii svojich snov. Stanovte si to, počom v roku 2014 najviac túžite a čo by vás a ľudí na okolo urobilo najviac šťastnými. Čim viac jasnosti budete mať vo vaších cieľoch a budete uskutočnovať kroky k ich naplneniu, tým skôr sa na to naladíte a život vám začne v realizácii pomáhať.

O tom, ako sa najlepšie pripraviť na rok 2014 sa budeme intenzívne venovať nasledovné dva týždne a hlavne na webinári s Marie Diamond – Posolstvo 2014, na ktorom získate všetky praktické, ale aj spirituálne tipy a rady ako z roku 2014 urobíte šťastný a úspešný rok. Marie Diamond tvrdí, že bude šťastný a prezradila mi aj jedno z troch kľúčových slov na rok 2014. Prvé slovo je ENERGIA. Ak chcete vedieť viac o význame tohto slova na budúci rok a o ďalších dvoch, pripojte sa k nám na webinár.

Nateraz si pozrite predpoveď na rok 2014 a začať si spisovať svoje ciele, želania a túžby v prítomnom čase, akoby sa už teraz práve uskutočňovali. Onedlho sa vám ozveme s ďalšímí informáciami. Na dnes vám želám krásny vstup do nového roku 2014, nech je pre vás rokom šťastia, radosti a naplnených snov.

Katarína Zacharová pre RealWoman

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x