UZAVRI SVOJU MINULOSŤ A PUSTI TO STARÉ, NALAĎ SA NA SVOJU DUŠU A NAPLNO VYUŽI POTENCIÁL ROKU 2023​​

seminár s Katarínou Zacharovou a ďalšími lektorkami

Prechod zo starého do nového roku je ideálny čas na uzatvorenie minulosti a prepojenie sa s novou víziou pre budúcnosť. Je to obdobie, kedy prirodzene spomalíme, reflektujete, prehodnocujeme a robíme nové voľby. Zároveň s nádejou pozeráme do nového roku 2023 a začíname rozmýšľať nad tým, čo by sme chceli v roku 2023 vytvoriť, zmeniť, prežiť, uskutočniť a kam sa posunúť. Zostavila som praktický a účinný proces, ktorý ťa prevedie uzatvorením toho starého roku a na druhej strane sa otvoriš a naladíš na to, po čom tvoja duša najviac túži. Volám ho Nový začiatok, je to online program v prepojení s osobným seminárom.

UZAVRI SVOJU MINULOSŤ A PUSTI TO STARÉ, NALAĎ SA NA SVOJU DUŠU A NAPLNO VYUŽI POTENCIÁL ROKU 2023​

seminár s Katarínou Zacharovou a ďalšími lektorkami

Prechod zo starého do nového roku je ideálny čas na uzatvorenie minulosti a prepojenie sa s novou víziou pre budúcnosť. Je to obdobie, kedy prirodzene spomalíme, reflektujete, prehodnocujeme a robíme nové voľby. Zároveň s nádejou pozeráme do nového roku 2023 a začíname rozmýšľať nad tým, čo by sme chceli v roku 2023 vytvoriť, zmeniť, prežiť, uskutočniť a kam sa posunúť. Zostavila som praktický a účinný proces, ktorý ťa prevedie uzatvorením toho starého roku a na druhej strane sa otvoriš a naladíš na to, po čom tvoja duša najviac túži. Volám ho Nový začiatok, je to online program v prepojení s osobným seminárom.

(seminár 11.2.2023 prebieha iba cez online prenos, nie osobne)

PRIEBEH A OBSAH PROGRAMU

1. ČASŤ

VYHODNOTENIE 2022 s Katarínou Zacharovou

Dostupný ako VIDEOZÁZNAM

Na konci každého obdobia alebo fázy v živote je dôležité sa na chvíľu zastaviť, pozrieť sa naspäť a zhodnotiť si svoju doterajšiu cestu. Veľakrát sa sústredíme na to, čo chceme, čo ešte nemáme, čo sa nám nepodarilo a zabúdame na to, čo už máme v živote, akú cestu sme už prešli, ako veľa sme už urobili a naučili sa. Tento krok je o tom zastaviť sa a vyhodnotiť svoj rok 2022. Vytvorila som na to jednoduché, ale efektívne cvičenia a otázky, ktoré ťa prevedú vyhodnotením každej oblasti tvojho života tak, aby ťa to posilnilo a naplnilo. Vyhodnotenie je dôležitou súčasťou procesu rastu, kedy sami sebe dávame spätnú väzbu a môžeme tak uzavrieť minulosť a otvoriť dvere do novej etapy nášho života v roku 2023. A v tejto súvislosti sa pozrieme aj na naše fyzické prostredie okolo seba, ako ho môžeme odľahčiť a pripraviť na nový začiatok v roku 2023.

UZATVORENIE 2022 s Katarínou Zacharovou

9.2.2023 / o 19:00 - 20:00 hod. (štvrtok) / - ONLINE PRENOS (naživo + záznam):

Po vyhodnotení roku 2022 prejdeme k jeho energetickému uzatvoreniu, aby sme pustili to staré, čo nám už neslúži a vytvorili sme tak v sebe a v našom živote okolo priestor na niečo nové, iné, lepšie alebo krajšie. Nové príležitosti, vzťahy, zdravie, hojnosť nevstúpia do nášho života, ak pre ne nevytvoríme miesto. Aby nové mohlo vstúpiť, staré potrebujeme pustiť – to ktoré nám už neprospieva. A to sa týka aj fyzického a aj nášho nefyzického bytia. V tomto druhom kroku ťa preto prevediem jedinečným energetickým procesom uvoľnenia starej energie z roku 2022 a otvoreniu sa novému v roku 2023.

2. ČASŤ: ONLINE SEMINÁR 11.2.2023

PRIEBEH SEMINÁRU:

9:00 - 10:40 hod. /naživo cez Zoom/ PREPOJENIE SA SO ZÁMERMI, cieľmi, prianiami z úrovne srdca na rok 2023 pre každú oblasť života s Katarínou Zacharovou
10:40 - 11:00 hod. PRESTÁVKA
11:00 - 12:00 hod. /naživo cez Zoom/ ŽENSKÝ KRUH - zdieľanie inšpiracie, svoje poznania a spoznanie sa
12:00 - 13:00 hod. OBED
13:00 - 14:30 hod. /sprístupnený záznam/ NUMEROLÓGIA na rok 2023 s Yvette Westrum
14:30 - 14:50 hod. PRESTÁVKA
14:50 - 16:20 hod. /sprístupnený záznam/ ASTROLÓGIA na rok 2023 s Janou Kurej
16:20 - 16:40 hod. PRESTÁVKA
16:40 - 17:40 hod. /sprístupnený záznam/ RITUÁLY zhmotnenia so Zuzanou Slavena a /naživo cez Zoom/ TECHNIKY MANIFESTÁCIE s Katarínou Zacharovou
17:40 - 18:50 hod. /naživo cez Zoom/ NÁSTENKA VÍZÍÍ na rok 2023 s Katarínou Zacharovou
18:50 - 19:00 hod. Záver a ďalšie kroky

PREPOJENIE SA SO ZÁMERMI SRDCA A DUŠE

Ak chceš v roku 2023 kráčať po svojej autentickej životnej ceste v súlade so svojou dušou a realizovať svoje zámery, na tomto seminári ti Katarína Zacharová pomôže sa prepojiť so zámermi, cieľmi, prianiami tvojho srdca, nie ega. To je však možné iba, ak budeš načúvať svojej duši, kapitánke svojho bytia. Tvoja duša vie, prečo si tu, k čomu máš prispieť, čo tu chceš zažiť. Veľakrát dovoľujeme strachu, egu, negatívnym postojom alebo aj očakávaniam iných ľudí, aby nás obmedzovali a brzdili v autentickom živote, radosti a realizácii našich snov. Stanovujeme si ciele mechanicky podľa toho, čo by malo byť správne alebo čo sa odporúča, ale nie podľa toho, čo ty najviac potrebuješ a po čom tvoja duša túži zažiť tento rok. Skutočné naplnenie, radosť, rast, hojnosť, prínos vytvoríš, keď sa odvážiš realizovať zámery a vízie, ktoré vychádzajú z tvojej duše, nie z tvojho ega alebo strachu. V tomto kroku sa budeme sústrediť na stanovenie a zachytenie zámerov, vízií, cieľov a túžieb z tvojej duše. Plus sa s tebou podelím o jednoduché techniky manifestácie a uvedenia do reality.

Katarína je zakladateľkou organizácie RealWoman a už viac ako 12 rokov vedie ženy na ceste sebapoznanie a vnútornej transformácie. Je autorkou tohto semináru Nový začiatok, programu 9 krokov sebarozvoja v praxi a transformačného programu Becoming RealWoman. Napísala knihy Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme. www.katarinazachar.sk

RITUÁLY MANIFESTÁCIE SO ZUZANOU SLAVENA

Rituály nám pomáhajú sa uzemniť a meniť idey do hmoty. Zuzana je sprievodkyňou zážitkovej turistiky. Do koloritu bežných dní prináša trocha mágie a radosti zo spojenia so silovými miestami v prírode i v nás samotných. Roky cestovala po stopách dávnych národov ako Etruskov, Keltov, Vikingov, Rimanov a očarili ju zvyky a život amerických indiánov, šamanov. Cez spoznávanie iných kultúr si uvedomila vlastnú slovanskú identitu. Ako kňažka Bohyne sprevádza životnými oslavami ako napríklad menorečenie, menarche, vstup do dospelosti, narodeninové oslavy, predsvadobný rituál a ďalšie. Na seminári Nový začiatok 2023 nás prevedie rituálom uchopenia a manifestácie zámerov do hmoty na rok 2023.

ASTROLÓGIA NA ROK 2023 s Janou KuREJ

Jana Kurej je astroterapeutka, sprievodkyňa a lektorka astropsychológie. Ľudí sprevádza na ceste sebazpoznania a v časoch náročných kríz. Je tiež vášnivá zberateľka príbehov, ktorých archetypálny výklad vkladá do svojich prednášok a workshopov a využíva aj pri terapiách. Astrológia je súčasťou nášho života a kola roka a Jana Kurej nás prevedie cez astrológiu rokom 2023. Pozrieme sa na jeho kľúčové dátumy a momenty, na každú oblasť života, aby sme si navnímali, akú kolektívnu energiu, témy, príležitosti a výzvy prinesie rok 2023. 

NUMEROLÓGIA NA ROK 2023 s YVETTE WESTRUM

Každý rok má inú energiu, prináša iné a nové príležitosti a výzvy. Poznať charakter a prínos nasledujúceho roku je veľkou výhodou, lebo sa môžeš lepšie naladiť na jeho prirodzený tok, lepšie pochopíš a prijmeš vývoj udalosti a menej budeš pádlovať proti prúdu. V našom programe sa pozeráme na predpoveď roku 2023 aj cez čísla a silu numerológie. V spolupráci s numerologičkou Yvette Westrum si povieme, akú energiu, vývoj či esenciu prinesie globálne rok 2023, ale aj čo konkrétne prinesie tebe individuálne podľa tvojho dátumu narodenia. Budeš si môcť vyhodnotiť doterajšie roky a pozrieť sa tak aj na to, čo ťa nielen čaká v tomto roku, ale aj v nasledovných rokoch. Numerológia je ako predpoveď počasia. Nezmeníme počasie, ale keď poznáme predpoveď vieme sa lepšie pripraviť, naladiť a menej budeme zaskočení.

NÁSTENKA VÍZIE 2023

Celý proces Nový začiatok uzavrieme tým, že túto novo-vytvorenú energiu, nové vízie, nové sny, nové rozhodnutia a nové začiatky zoberieme a pretavíme ich do konkrétnych slov a obrázkov. Priamo na seminári si vytvoríš svoju nástenku vízií, ktorá bude reflektovať zámery tvojej duše a spíšeš to, akoby si chcela, aby si pomohlo k zhmotneniu svojich snov a zámerov. Nástenka vízií je predĺženou rukou tvojich vízií, prianí a tvojej duše, niečo na čo sa môžeš každý deň pozrieť a pripomenúť si tvoje smerovanie. Je to krásne kreatívne, hravé cvičenie a tvorenie, ktorým ťa prevediem na seminári a vytvoríš si svoju nástenku vízií. 

PRIHLÁS SA NA SEMINÁR

ONLINE VSTUPENKA

CENA VSTUPENKY:

90€

(Ak si členka RealWoman Klubu, máš zvýhodnenú cenu 70€)