Ako sa pohnúť, ak ste sa zasekli

3 najčastejšie bloky, ktoré vás brzdia v realizácii vašich snov a cieľov a 3 praktické kroky, ako ich prekonať a ihneď sa pohnúť vpred.

POZRITE SI ZÁZNAM Z ONLINE TRÉNINGU S KATARÍNOU ZACHAROVOU

.

Online tréning je pre vás, ak

  • mávate problém s realizáciou svojich cieľov a snov?
  • Začnete, ale nevytrváte až do konca?
  • Či ani nezačnete, lebo rozmýšľate len o prekážkach?
  • Viete, čo je správne urobiť, ale aj tak to neurobíte?
  • Rozptyľujú vás aktivity, ktoré nie sú až tak dôležité?
  • Zastavia vás neočkavané situácie, výzvy alebo neúspechy?   
  • Chýba vám sebadôvera, aby ste naplno konali?
  • Ste často paralyzovaní strachom? 

Prekročte samých seba a vykročte naplno vpred! 

Na online tréningu vám prezradím 3 najčastejšie bloky a limitácie, ktoré vás brzdia v realizácii vašich snov a cieľov a ukážem vám 3 praktické kroky, ako ich prekonať a ihneď sa pohnúť vpred.

 ZDARMA prístup k VIDEONAHRÁVKE z online tréningu:

.

* požadovanéS čím by ste najviac potrebovali pomôcť:

Po prihlásení vám emailom pošleme záznam z videotréningu.

Teším sa na vás!

Katarína Zacharová

 


Katarína Zacharová 

Katarína Zacharová je autorka kníh, rečníčka, trénerka a koučka osobného rozvoja.

Katarína Zacharová-281

Katarína je už autorkou 3 kníh osobného rozvoja, ktoré vydala v období od roku 2010 až do roku 2016. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala kniha Dobrý pocit a potom posledná a najnovšia kniha Končím so strachom. 

Šesť rokov žila v Malajzii v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, keď založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu, a tak transformovať svet, rodiny, vzťahy, biznis, ekonomiku. RealWoman od roku 2012 na Slovensku organizuje RealWoman Fóra, vedie workshopy a programy, klub a buduje komunitu žien, ktoré túžia nájsť naplnenie, slobodu a rovnováhu.

Katarína od roku 2014 vedie vlastné semináre, trénuje a koučuje ženy aj mužov. Zostavila a vytvorila vlastné transformačné programy pre ženy, Be Real – Ži naplno. Organizuje semináre pre ženy aj mužov na Slovensku a aj v zahraničí. Vystúpila v televíznom programe Dámsky klub na RSTV, v Teleráne na Markíze alebo v relácii Garde v TV Ružinov. V rokoch 2013-2016 bola členkou asociácie transformačných lídrov v Európe, ATL Europe.

Ľudia si veľakrát neuvedomujú, akú veľkú silu, energiu a potenciál majú a že dokážu tvoriť svoj život. Mojím zámerom je pomôcť ženám aj mužom oslobodiť sa od strachov, limitácií a blokov, aby mohli naplno aktivovať svoj skutočný potenciál, talenty a silu, aby mohli s odvahou, radosťou a naplnením žiť svoj život a poslanie. Svet potrebuje autentických, vedomých a vnútorne slobodných ľudí, ktorí vytvoria pozitívnu zmenu vo svojich vzťahoch, práci, zdraví, ekonomike a prostredí. Svete okolo nás zmeníme prostredníctvom našej vlastnej zmeny a vedomej akcie.”  

.
.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x