Používate zákon príťažlivosti iba na úrovni mysle alebo aj srdcom?

My v RealWoman sme hrdí, že vám môžeme ponúknuť jedinečný videoprogram s majsterkou feng shui a spoluautorkou celosvetového knižného a filmového hitu The Secret-Tajomstvo Marie Diamond. Počas štyroch večerov sa môžete naučiť ako prakticky využívať zákon príťažlivosti – ako si do života celkom prirodzene pritiahnuť zdravie, lásku, úspech aj bohatstvo.

Videoprogram sme odštartovali v utorok 27.8.2013 prvou časťou s názvom Ako používať zákon príťažlivosti na vyššej vibrácii našej energie.

Marie Diamond hneď v úvode naznačila, že každý z nás prišiel na tento svet ako duša, ktorá sa už niekoľkokrát presvedčila o sile príťažlivosti. Ale možno nie u každého pracuje na sto percent. Preto je dôležité prispôsobiť zákonu príťažlivosti svoje prostredie a okolie, v ktorom žijeme, či pracujeme.

Ak chcete, aby pre vás zákon príťažlivosti pracoval v plnej sile musíte prestať využívať výlučne svoju myseľ. “Pracujete s omnoho väčším množstvom energie. Práve to je sila vašej duše a vášho srdca”, zdôrazňuje Marie Diamond. “Myšlienky sa stanú skutočnosťou, len ak do svojej snahy vložíte srdce. Ak chýba srdce a nadšenie, myšlienky sa realitou nestanú”. Podporiť to môžete modlitbou, meditáciou, definovaním svojho cieľa, alebo rozjímaním či vizualizáciou.

Chcete zmeniť svoj život? Urobte to! Ale premyslite si, pre akú zmenu ste tu. Ak to chcete urobiť len z dôvodu sebeckosti a potešenia samých seba, neprinesie vám to požadovaný cieľ. Vyšší princíp zákona príťažlivosti totiž hovorí, že zmena by mala priniesť prospech nielen vám, ale aj druhým. Prostredníctvom seba môžete zmeniť aj svoje okolie.

Precíťte to. Cíťte, čo chcete urobiť pre tento svet a urobte zmenu srdcom.

Určite sa teraz pýtate ako sa to dá urobiť? Na začiatok si verte! Vy to dokážete a idete za svojim cieľom! Marie Diamond radí, aby ste sa každý deň spájali so svetlom. Vaše svetlo je silou vesmíru a vyjadruje to, kto skutočne ste. Ona sama si každý deň nastaví budík o pár minút skôr, aby mohla meditovať a vnímať svoje svetlo. Vždy, keď to robí, žiada vesmír, aby jej ukázal, ako môže pomôcť tomuto svetu. My všetci sme súčasťou vesmíru a nachádzame sa na rovnakej vlnovej dĺžke. Svetlo je vibráciou vesmíru. Keď sa s ním spojíme, vtedy vás vesmír zaregistruje a sme pripravení prijímať.

Máte pocit, že váš život je jeden veľký chaos a neporiadok? Vizualizujte sa vo farbe kráľovskej modrej, ktorá je po stáročia farbou sily. Keď si okolo seba predstavíte plášť v tejto farbe, stanete sa silnejšími, mocnejšími a suverénnejšími.

Potrebujete do svojho života pritiahnuť lásku a lepšie vzťahy? V tom prípade vnímajte, ako sa zahaľujete do ružovej farby. Táto farba demonštruje, že je okolo vás láska. Vytvoríte si viac lásky k sebe a začnete priťahovať ľudí, nové príležitosti a všetko, čo je stelesnením lásky. V tom momente prijmete skutočnosť, že vesmír vás miluje, je nekonečný a urobí všetko, o čo ho požiadate.

Vaše dobro je Vaša láska. Ale nie láska k sebe samému. To je sebeckosť. Keď niečo žiadate, musí to byť trvalé dobro pre všetkých.

Každý z nás žije podľa toho, ako nás to naučili rodičia, učitelia či okolnosti. Zvykneme hovoriť, že to nejde, že sa nám zmeny nevydaria. Mávame pochybnosti a neveríme si. Poznáte to, však? Aby ste sa zbavili starých problémov a pochybností, ktoré zaťažujú vaše telo a mohli prijímať všetko nové, pracujte s fialovou farbou. Fialová je farbou odpustenia. Prináša úľavu telu, odpustenie sebe aj druhým.

Nenoste svoju minulosť už viac na svojich ramenách. Čokoľvek sa stalo je pre vás ponaučením. Tvorte svoju prítomnosť.

Viete, čo je dušou zákona príťažlivosti? Vďačnosť. Poďakovanie za všetko, čo v živote máte – za zdravie, jedlo, bývanie, prácu či vzťahy. Aj keď to niekde možno škrípe a nie ste úplne spokojní, aj vtedy by sme mali poďakovať. Podľa Marie Diamond vďačnosťou hovoríte vesmíru, že prijímate štedrosť aj dobro, ktoré vám dáva.

Ďakujte za to, čo máte. Ďakujte za všetko, čo k vám prichádza.

Súčasťou prvej časti videoprogramu je aj svetelná meditácia, ktorou vás Marie Diamond osobne prevedie.

Posolstvo Marie Diamond z prvej časti lekcie:

Povedzte si, že môžete žiť celkom iný život.

Odpovedzte si na otázku prečo chcete zmenu a či to pomôže aj svetu.

Verte vašej duši a vášmu srdcu.

Pracujte s farbami biela/svetlo – kráľovská modrá – ružová – fialová.

Odpustite sebe, aj druhým.

Buďte vďační.

Pozrite si ukážku z 1. video lekcie s Marie Diamond:

Tešíme sa na vás v druhej časti programu vo štvrtok 29.8.2013 s názvom Ako si do života pritiahnuť úspech, hojnosť a bohatstvo.

Silvia Andrášová

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x