Práve sme mali v RealWoman svoj veľký „AHA moment“ a týkal sa mužov

Predtým, než vám prezradím náš „AHA moment“, musím vám najskôr porozprávať jeden príbeh.

Na druhý ročník RealWoman Fóra v máji 2013 prišla aj Tamara. Vtedy som ju vraj, podľa jej slov, osobne stretla, ale ja si to, bohužiaľ, nepamätám, asi to bolo tými stovkami žien, ktoré tam prišli. Druhýkrát som ju stretla v novembri v roku 2013 na našom RealWoman klube. Prišla za mnou krásna a rozžiarená mladá žena, ktorá mi hovorila, že sme sa stretli na Fóre. Zahanbená som priznala, že si nespomínam a ona ma doslova odzbrojila svojimi slovami: „Ani sa nečudujem, lebo ja som bola doslova neviditeľná! Nevedela som, kto som, čo mám robiť a prečo som tu. Bola som stratená.” Pozerala som na ňu s prekvapením a vtedy som si uvedomila, že má pravdu.

Chcete, aby vaša žena znovu žiarila? Pošlite ju k nám!

Keď sa cítime stratené, sme v slepej uličke, nevieme ako ďalej, trápime sa alebo sme nespokojné, staneme sa pre naše okolie akoby neviditeľnými. Ľudia si na nás nepamätajú, lebo nežiarime. Nemá to nič dočinenia s naším fyzickým výzorom, ale je to o našom vyžarovaní. Tamaru si z mája vôbec nepamätám, ale po stretnutí v novembri už na ňu nikdy nezabudnem :).

Keď je žena šťastná, teší sa zo seba, cíti podporu a nádej, prebudí v sebe silu a potenciál, zapáli sa jej vnútorné svetlo, jej plameň začne horieť a ona začne žiariť. Na takúto ženu nikdy nikto nezabudne :), lebo energetické vyžarovanie je to, čo vás zaujme a priťahuje. Krása a príťažlivosť má veľmi málo dočinenia s fyzickým vzhľadom.

Myslela som si, že to je koniec tohto príbehu inšpirujúcej osobnej transformácie Tamary, ale nie je. Tamaru na naše RealWoman Fórum poslal jej kamarát Tomáš: „Som rád, že sa Tamara zúčastnila RealWoman Fóra 2013, lebo jej to veľmi pomohlo s tým, v akom citovom rozpoložení bola. Doslova ožila. Teraz je taká, aká má byť, cíti sa oveľa slobodnejšia. je to z nej cítiť. Pomohlo jej to.”

Tomáš jej chcel pomôcť. A tak sme sa so záujmom začali pýtať a zistili sme, že veľa žien na RealWoman Fórum poslali alebo ich v tom podporili práve ich muži, partneri alebo zamestnávatelia. A tu prišla prvá časť nášho „AHA momentu“ – uvedomenia.

Muži stoja za viacerými príbehmi našich žien z RealWoman Fóra.

Boli to muži, ktorí im poskytli podporu, aby prišli, alebo im darovali vstupenku. Niektorí by chceli prísť aj s nimi. Vždy sme si v RealWoman želali, aby muži boli súčasťou našich aktivít a podujatí, aby sme spolu prežili našu osobnú zmenu a prebudenie, aby nás mohli lepšie pochopiť, stáli tam pri nás a my sme im odovzdali silu našej ženskej energie.

„Zúčastniť sa takéhoto fóra a absolvovať energiu, ktorá je tam, môže ženy posunúť v tom, že začnú viesť svoj život a stanú sa líderkami pre seba. Neznamená to, že budú šéfovať nadnárodnej firme, ale viac zoberú život do svojich rúk. A takým slobodným spôsobom v ňom budú rozhodovať.” dodáva Tomáš.

Muži, príďte so svojimi ženami aj vy!

Milí muži, máme k vám veľkú prosbu. Nielen, že svoje ženy na RealWoman Fórum pošlite a doprajte im čas, ktorý konečne v množstve svojich každodenných povinností a rolí budú venovať iba sebe, ale choďte tam s nimi! Buďte pri nich, prežívajte spolu to, na čom im záleží. Vyjadrite im podporu. Nahliadnete do sveta ženy a lepšie ju pochopíte. Môže to transformovať váš vzťah, lebo srdce vašej ženy sa ešte viac otvorí. Keď vaša žena naberie silu, dodá to silu aj vám. Keď vaša žena nájde rovnováhu, aj vo vašom živote sa vytvorí priestor na rovnováhu.

Najväčší dar, ktorý môžeme niekomu inému darovať, je možnosť objaviť a vyjadriť slobodne sám seba! A vy si ani neuvedomíte, a zmení to aj vás 🙂

Keď muž, podporuje svoju ženu, vtedy ju aj miluje 🙂

Ďakujeme vám!

Katarína Zacharová pre RealWoman

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x