SEBAROZVOJ PRE TEEN-DIEVČATÁ

Čím skôr sa ako mladé dievča naučíš pracovať so svojou ženskou energiou, ako prekonávať prekážky a spoznáš seba, svoju hodnotu a potenciál, tým lepšie voľby urobíš a krajší život pre seba vytvoríš 

ZAČNI TERAZ, PODPOR SEBA ALEBO SVOJU DCÉRU

POZRI SI ZÁZNAM Z MÔJHO WEBINÁRU (iba do 15.10.2021), prihlásenie je nižšie

Ako prvé si prosím pozri moje video 🙂

TÉMY, KTORÉ V SEBAROZVOJI PRE TEEN-DIEVČATÁ OTVORÍME

VZHĽAD A VZŤAH KU SVOJMU TELU

LÁSKA A VZŤAHY

LÁSKA, VZŤAHY A PARTNERSTVO

PREKONANIE STRACHU Z ODMIETNUTIA

REALITA VS SOCIÁLNE SIETE

AKO SA ROZHODOVAŤ

ŽENSKÁ SILA A CYKLICKOSŤ

PREKONANIE STRACHU ZO ZLYHANIA

KTO SOM? SPOZNAŤ A PRIJAŤ SA

BODYSHAMING A ŠIKANA

KÝM CHCEM BYŤ A MOJA BUDÚCNOSŤ 

SEBAHODNOTA A SEBAVEDOMIE

VIAC O MNE

Ahoj, moje meno je Katarína Zacharová. Verím v to, že každá žena je jedinečná, má v sebe obrovskú vnútornú silu pozitívne ovplyvniť tento svet, len potrebuje prekonať svoje vlastné bloky, strachy a obmedzenie, aby mohla naplniť svoje poslanie a žiť naplno a autenticky svoj najlepší život.

Som zakladateľka organizácie RealWoman a autorka transformačného programu pre ženy, Becoming RealWoman (v skratke BRW). Poslaním RealWoman je podporovať, vzdelávať, prepájať, viesť a inšpirovať ženy k tomu, aby boli autentické a spokojné, mali sa samé seba rady, žili šťastný život podľa svojich predstáv, plnili si sny a ciele, mali krásne vzťahy, našli svoj zmysel v práci a mali pozitívny vplyv na svoje okolie. Takto pomáham a vzdelávam už od roku 2009 a to ako spisovateľka, autorka, lektorka a koučka. Som autorkou štyroch kníh v oblasti sebarozvoja a transformácie, ktoré som sama vydala. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne.

Samu seba vnímam ako kreativnu bytosť, túžim použiť svoje schopnosti, talenty a potenciál na pomoc iným a byť tak pozitívnym prínosom pre svet. Začalo to po príchode do Kuala Lumpur, v Malajzii, kde som pracovala a 6 rokov žila. Tam sa udialo moje prebudenie a spustila sa moja vlastná hlboká transformácia – cesta ku sebapoznaniu, rastu a slobode, ktorá radikálne zmenila jej životné smerovanie.

ZÍSKAJ ZDARMA PRÍSTUP K ZÁZNAMU Z WEBINÁRU o sebarozvoji pre teen-dievčatá s Katarínou Zacharovou

  • Tento webinár je pre každé teen-dievča vo veku od 15 do 20 rokov a pre mamy teen-dievčat.
  • Zámerom tohto webináru je ti predstaviť možnosti sebarozvoja pre teen-dievčatá, aby už teraz začali pracovať so svojou energiou, výzvami, našli odpovede na svoje otázky a posilnili svoju ženskú energiu v ženskom kruhu.
  • Dostaneš prístup k zýznamu, lebo webinár bol odvysielaný už 5.10.2021.
  • Po prihlásení, ti pošlem email so zhrnutím. Ak by si mala akúkoľvek otázku, píš prosím na info@realwoman.sk.