Ste na správnej pracovnej pozícii a využívate naplno váš potenciál? (test)

Objavila som výborný test (resp. veľmi dobrá kamarátka mi ho preposlala). Nie je to jeden z tých testov, v ktorých vám položia niekoľko jednoduchých otázok a potom vám z toho urobia záver a popis vašej osobnosti.

Samotné otázky tohto testu vás skutočne donútia rozmýšľať o vás, o tom ,ako konáte v pracovnej oblasti. Ako sa rozhodujete, čo vás zaujíma, baví a aké sú vaše talenty.A na základe 27 otázok zistíte, aký typ ste v profesionálnej oblasti a kde spočíva váš najväčší potenciál.

Možno zistíte, že ste typ zameraný na vykonávanie, detaily, rady uskutočňujete existujúci plán. Alebo zistíte, že ste inovátor, alebo radšej pracujete individuálne ako v tíme. Alebo zistíte, že máte potenciál stať sa lídrom a inšpirovať iných ľudí k uskutočneniu krokov.

Ak neviete, čo chcete robiť v živote, toto je skvelý test, ako aspoň trochu získať určitú predstavu prípadne nasmerovanie.

Ak tušíte, kým sa chcete stať, ale možno na to nemáte dosť odvahy,   potrebujete si to takpovediac trošku overiť. Tento test vás v tom podporí.

A ak viete, čo chcete v živote robiť, kým sa chcete stať, aj tak odporúčam si urobiť tento test, lebo aspoň zistíte, ako ďaleko alebo blízko ste od svojho cieľa.

Test by mal trvať asi 15 minút. Najskôr sa pustite do základného testu, ktorým zistíte, na akú pracovnú rolu by ste sa najlepšie hodili. Jednotlivé role sú odlíšené farbami. Takže si v podstate hľadáte svoju základnú farbu, preto sa tento test volá Primary Color Assessment.

Jediná nevýhoda pre niektoré z vás môže byť, že test je v anglickom jazyku. Ale ak nehovoríte po anglicky, skúste niekoho nájsť, kto hovorí a urobil by to s vami.

Ale nezabudnite, že je to iba test 🙂 a nepovie vám nič, čo už vy neviete alebo netušíte, len ste si to možno doteraz neuvedomili. Urobte si úsudok a záver.

Príjemné testovanie sa a nezabudnite sa podeliť o váš výsledok. Bude zaujímave zistiť, aké profily žien čítajú RealWoman web.

Začnite svoj test tu

Katarína Zacharová pre RealWoman