Ste na správnej pracovnej pozícii a využívate naplno váš potenciál? (test)

Objavila som výborný test (resp. veľmi dobrá kamarátka mi ho preposlala). Nie je to jeden z tých testov, v ktorých vám položia niekoľko jednoduchých otázok a potom vám z toho urobia záver a popis vašej osobnosti.

Samotné otázky tohto testu vás skutočne donútia rozmýšľať o vás, o tom ,ako konáte v pracovnej oblasti. Ako sa rozhodujete, čo vás zaujíma, baví a aké sú vaše talenty.A na základe 27 otázok zistíte, aký typ ste v profesionálnej oblasti a kde spočíva váš najväčší potenciál.

Možno zistíte, že ste typ zameraný na vykonávanie, detaily, rady uskutočňujete existujúci plán. Alebo zistíte, že ste inovátor, alebo radšej pracujete individuálne ako v tíme. Alebo zistíte, že máte potenciál stať sa lídrom a inšpirovať iných ľudí k uskutočneniu krokov.

Ak neviete, čo chcete robiť v živote, toto je skvelý test, ako aspoň trochu získať určitú predstavu prípadne nasmerovanie.

Ak tušíte, kým sa chcete stať, ale možno na to nemáte dosť odvahy,   potrebujete si to takpovediac trošku overiť. Tento test vás v tom podporí.

A ak viete, čo chcete v živote robiť, kým sa chcete stať, aj tak odporúčam si urobiť tento test, lebo aspoň zistíte, ako ďaleko alebo blízko ste od svojho cieľa.

Test by mal trvať asi 15 minút. Najskôr sa pustite do základného testu, ktorým zistíte, na akú pracovnú rolu by ste sa najlepšie hodili. Jednotlivé role sú odlíšené farbami. Takže si v podstate hľadáte svoju základnú farbu, preto sa tento test volá Primary Color Assessment.

Jediná nevýhoda pre niektoré z vás môže byť, že test je v anglickom jazyku. Ale ak nehovoríte po anglicky, skúste niekoho nájsť, kto hovorí a urobil by to s vami.

Ale nezabudnite, že je to iba test 🙂 a nepovie vám nič, čo už vy neviete alebo netušíte, len ste si to možno doteraz neuvedomili. Urobte si úsudok a záver.

Príjemné testovanie sa a nezabudnite sa podeliť o váš výsledok. Bude zaujímave zistiť, aké profily žien čítajú RealWoman web.

Začnite svoj test tu

Katarína Zacharová pre RealWoman

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
Sona
10 years ago

Moja farba je takmer v strede. 68% curiosity, 84% execution, 91% leadership 🙂

Katka
12 years ago

Ahojte, mne vyslo: New fallen snow- Adaptable All- Star… takze s vysledkom som nadmieru spokojna:))

Dakujem Kati za fajn test 🙂

Pekny den

Katka

Kate
13 years ago

Ahojte,
no skutocne to velmi dobre vychadza na kazdeho. Fajny testik a nieco na tom bude.
Pekny dnik,
kate

Tinchen
13 years ago

Aj môj kolega si spravil tento test a bol udivený, ako je to možné, že to úplne sedí ….test odporúčam ďalej 🙂

Andrejkaaa
13 years ago

buuu, a mne nefunguje flash player, takze test si spravim az v piatok. Aspon sa mam na co tesit 🙂

Tinchen
13 years ago

Kate, vďaka za zaujímavý tip na test. Môj výsledok ma neprekvapil a páči sa mi to 🙂

barbina
13 years ago

Ty kokso, uz davno som sa tak nenasmiala… i ked pre mna Enthusiasticky Inspirator znie divne, ale popis sedi takmer na 100 %…
a tato veta ma dostala:
“You are likely to feel that others should simply “get it” when you propose a new tack and can become impatient when things don’t move quickly.” Na toto v Malajzii trpim… 😀

Supis, Katka, dakujem!

Tibor
13 years ago

Mne vysla farba Crystal – Amazing adaptability – a priblizujem sa k modrej
velmi dobry test 😛

13 years ago

Mne vysla “sialene zvedava” s farbou bledunko fialovou – a v tychto casoch na mna sedi oboje 😉

Kate
13 years ago

Moj výsledok bol praktický idealista :), čo sa na mňa uplne hodí. A moja farba je modrá, hore uplne vpravo v rohu toho obrázku … spirituálny lider, páči sa mi to 🙂

A čo váš výsledok?

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x