Marie Diamond a budovanie bohatstva

Niekto múdry raz povedal, že bohatstvo je to, čo nám zostane, keď prídeme o všetky peniaze. A iný zas vyhlásil, že blahobyt je nastavením mysle. Ako si ju teda naprogramovať tak, aby sme sa cítili pri peniazoch?

Ak chcete do svojho života pritiahnuť viac peňazí, musíte sa sústrediť na bohatstvo. Dôvod, prečo niekto nemá dosť peňazí je ten, že ich svojimi myšlienkami blokuje a bráni im, aby k nemu prišli. Nehovorte si, že peniaze nemáte, že sa kotúľajú rýchlejšie, ako by ste chceli. Nepremýšľajte o ich nedostatku. Práve naopak. Zahrajte sa hru na boháča! Predstavujte si, že máte v peňaženke dosť peňazí na všetko, čo si potrebujete kúpiť, že si to môžete dovoliť a máte na to. Hrajte sa a predstierajte, že ste bohatí. Verte, že sa budete vo vzťahu k peniazom cítiť lepšie a začnú vám prúdiť do života. Hovorí sa tomu zákon príťažlivosti. Vyskúšalo ho veľa známych ľudí a podnikateľov a dnes o tom mnohí radia iným a píšu motivačné knihy.

Aké sú ďalšie cesty za bohatstvom?

1. Robte to, čo vás baví. Kým väčšina z nás zarába na svoje živobytie, bohatí ľudia robia to, čo ich baví a ešte na tom vedia aj zarobiť. Zabudnite na to, že vás v škole učili, že peniaze získate len fyzickou či psychickou námahou.

2. Uvedomte si, že ste výnimočná. Určite viete urobiť niečo lepšie ako ostatní, určite ste talentovaný a jedinečný. Tak to objavte a postavte na tom svoje podnikanie a biznis.

3. Nemíňajte peniaze na zbytočnosti. Nekupujte si veci, ktoré vlastne ani nepotrebujete. Radšej žite skromnejšie a investujte do niečoho, čo vám v budúcnosti prinesie zisk. Nebudete síce bývať v honosnej vile s bazénom, ale máte istotu na slušný život v budúcnosti.

4. Nájdite si zmysluplnú zábavu. Bežní ľudia dajú pred vzdelaním prednosť zábave, ale bohatí sa učia celý život a namiesto románov a bulvárnych časopisov čítajú motivačné knihy a seriózne noviny.

Naozaj nemusíte mať bohatého príbuzného či vyhrať v lotérii. Vaša myseľ a nastavenie na úspech a bohatstvo dá všetko do pohybu tak, aby ste sa stali finančne nezávislými a úspešnými.

Ak sa chcete o tom, ako do svojho živote pritiahnuť peniaze, šťastie, zdravie a úspech, dozvedieť viac, príďte na verejné vystúpenie celosvetovo uznávanej transformačnej líderky, koučky, spíkerky a majsterky feng shui Marie Diamond. Akcia sa koná v stredu 3.júla 2013 o 18.30 v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. Viac informácií o podujatí a vstupenkách získate na www.realwoman.sk/eventy/objavte-tajomstvo-zakona-pritazlivosti/.

Rozhovor pre RealWoman pripravila Silvia Andrášová

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x