Firewalking s Renatou Kronowetterovou

Firewalking – 2-denný seminár s Renatou Kronowetterovou na Slovensku

v dňoch 3.- 4.8.2013, v Moteli na vrchu Pezinská Baba

Seminár je zameraný na osvojenie relaxačných techník, na nácvik vizualizácie pre stanovenie cieľov a ich dosiahnutia. Vyvrcholením programu je praktické overenie vyučovaných metód pomocou prechodu cez žeravé uhlíky.

Spoznáte, ako je možné prostredníctvom metafory chôdze po žeravom uhlí prekonať všetky limity vášho života. Dokážete si, že neuveriteľné je skutočnosťou!

Najprv sa zameriame na poznanie a zmenu základných paradigiem. Čakajú vás úžasné zábavné cvičenia, pri ktorých sa vám otvoria nové pohľady na riešenia. Budete niekoľkokrát postavení pred úlohy, ktoré sa zdajú nemožné. Po každom zvládnutí zdanlivo neriešiteľnej úlohy získate väčšiu dôveru vo svoje schopnosti. Počas večera dokážete sami sebe, že pri správnom vnútornom prístupe dokážete čokoľvek – aj prejsť ohňom.

K tomu, aby ste to zvládli, vás naučíme ovládať rôzne relaxačné techniky, ktoré vás privedú do hladiny alfa. V tejto hladine sa naučíte naprogramovať vašu myseľ na úspech. Počas večera si overíte, že táto metóda funguje a vy dokážete všetko, čo vaša myseľ prijme. Chôdza po žeravom uhlí sa pre vás stane skutočnosťou. Objavíte, že limity existujú len vo vašej mysli. Programovanie v hladine alfa potom môžete ďalej využívať ako v osobnom, tak aj v pracovnom živote.

JE TO ZÁŽITOK, na ktorý sa nezabúda!

Inšpirácia, ktorú z chôdze po žeravom uhlí získate, bude trvať oveľa dlhšie ako plamene samotné. Budete sa pozerať na svoj život z novej perspektívy. V priebehu ďalších dní, týždňov, mesiacov, a niekedy aj rokov budete zisťovať, že vzrušenie a sila, ktorú v tento večer zažijete, bude sprevádzať každý aspekt vášho života. Budete vedieť, že nič, s čím sa v živote stretnete, nie je nemožné. Pretože potom, čo si na vlastnej koži vyskúšate „Firewalking”, budete vedieť, že dokážete čokoľvek. Limity existujú len vo vašej mysli.

 

 

O Renate Kronowetterovej

Renata je kouč, lektorka, spisovateľka a riaditeľka troch firiem. Organizuje kurzy po celom svete. Prednášala na Griffith University v Austrálii, bola speakrom vzdelávacích konferencií v Bulharsku a Macedónsku, koučuje v USA i v SR.

Osobným rozvojom, aj rozvojom tímov a spoločností sa intenzívne zaoberá od roku 2001. Renata ponúka Systemický koučing. Pomôže vám maximalizovať váš potenciál a plne využiť svoju vnútornú silu. V Čechách vyštudovala cestovný ruch, v Austrálii medzinárodné financie a má postgraduál vo vzdelávaní a profesijnom rozvoji – Master in Training and Development (MTrainDev). Tento predmet vyučovala aj na Griffith University v Austrálii. Pôsobila ako facilitátor firemných programov v Nemecku, Taliansku, Rusku, Poľsku, Holandsku … atď.

V Čechách organizovala školenia a teambuildingové programy pre Aegon, Allianz, AXA, Aviva, Broker Consulting, BSF, Slovenská sporiteľňa, ČPP, ČSOB, Deutscher Ring, Generali, Global Blue, IKEA, Kooperativa, Lonza, OVB, Partners for Life Planning, Raiffeisen Bank, Sokrata, TIC CKD, Unicreditbank, Uniqa … a mnohé ďalšie.

Špecializuje sa na „učenie zážitkom”, pri ktorom prepojí vaše vedomosti so silným zážitkom a vytvorí vám príležitosť vystúpiť z vašej „zóny komfortu”, čo pomáha vášmu osobnému rastu. Jej programy sú zamerané predovšetkým na osobný rozvoj, komunikáciu, spoluprácu, leadership, zlepšenie strategického plánovania a riadenia času, na sebapoznanie, vybudovanie vzájomnej dôvery a nadviazanie hlbších vzťahov.

Renata sa ďalej špecializuje na mentálne techniky, NLP, prácu s podvedomím a zmenu paradigiem. Má druhý stupeň Reiki, praktizuje Ho-ponopono, jogu a meditácie. Po ťažkej havárii na motorke bola na vozíčku. 3 roky zápasila s chronickými bolesťami chrbta a bola diagnostikovaná ako čiastočne trvalý invalid. Verí, že hranice ľudských možností sú oveľa ďalej, než si dokážeme predstaviť. Okrem iného si s ňou môžete vyskúšať aj „firewalking” …

Renata je autorkou niekoľkých publikácií. Na jeseň roku 2011 vydala spolu s Brianom Tracym dve nové knihy: v Čechách Nový začiatok a v USA Pushing to the Front. Ďalším koníčkom Renaty je lietanie a vydala náučné materiály Angličtina pre pilotov.

[one_third][/one_third]

[one_third][/one_third]

[one_third_last][/one_third_last]

Zážitky z Firewalkingu

[one_half]

“Dobrý deň Renata, akcia sa veľmi podarila. Boli ste skvelá. Už teraz veľa ľudí z AQUEL ľutuje, že neboli.”

Petr Beneš, zakladateľ systému AQUEL

“Renata, ďakujeme za excelentný zážitok z tvojho školenia! Sme srdečne radi, že si zavítala k nám. Sme nadšení, plní energie a radosti. Bude nám cťou, keď bude naše logo vidieť na tvojom webe. Radi ťa odporučíme :). Krásne dni ti prajeme.”

Karolína Bedanová, EKOMA

“Renča, veľmi rada som ťa spoznala. Vieš, ako sa hovorí, že niektorí ľudia zapĺňajú tvoj život, ale ako by si o nich nevedel a naproti tomu, niektorí do neho vstúpia len raz, dvakrát a tá spomienka v tebe zostane celý život … Tak presne takto som sa cítila po víkende. Nejde len o Firewalking, ide o to, ako si nás celým víkendom sprevádzala. O tvoj celkový prístup, ako pristupuješ k ľuďom, ako si im otvorená, dávaš im samu seba a oni to cítia. Všetkým sa celá akcia veľmi páčila. Pri prvej možnej príležitosti sa s tebou rada stretnem a preberieme všetko, čo sa týka našej možnej spolupráce.”

Mgr. Hana Horúca ml., oblastná riaditeľka pre OVB


[/one_half]

[one_half_last]

“Milá Renatka, ďakujeme za krásne prežité okamihy, na ktorých  budeme „fičať“ ešte dobre dlho 🙂 Bola si úžasná, zostali sme plní dojmov, stále o tom neprestávame rozprávať, a to už ani nehovoríme o myšlienkach. Tie najkrajšie tí práve posielame, tak si nezabudni chytiť: D
S láskou a vďakou.”

Biba a Robo

“Ahoj Renatka, s odstupom niekoľkých dní tí musím povedať, že to bolo úplne úžasné. A pocity, ktoré mám, sú stále úžasnejšie. Hneď by som na podobnú akciu vyrazil znova. Ale pretože všetko má svoj čas, tak teraz nevyrážam a radšej uplatňujem nadobudnuté zručnosti v praxi. Takže ti hlavne chcem ešte raz a rozhodne nie naposledy veľmiiiiiiiiii poďakovať!!
Maj sa báječne, ahoj.”

Karel H.

“Ahoj Rendo, tak tu sedím doma a cítim, že mi chýbajú ľudia, ktorí boli okolo mňa cez víkend. Mozog preberá všetko, čo sa stalo a som z toho celý ako vymenený, staré sa rúca a mám pocit, že všetko bude nové. Priznám sa, že mi chýbaš, aj tie debaty, ktoré sme začali. Milujem debaty o neviditeľnom svete, a tak verím, že sa čoskoro stretneme a budeme môcť pokračovať ďalej. Ešte raz vďaka za super víkend.”

Aleš Kalina

[/one_half_last]

Priebeh a program semináru

[one_third]

Sobota, 3.8.2013

9.00 ‐ 9.45 príchod a registrácia

10.00‐11.15 úvod, zoznámenie sa s programom a ostatnými

11.15‐11.30 prestávka

11.30‐13.00 zmeny paradigiem

13.00‐14.00 obed

14.00‐15.00 práca so strachom

15.00‐16.00 ciele a sila myšlienok ‐ ako ich správne využívať

16.00‐16.30 prestávka

16.30‐17.00 inštrukcie k firewalkingu

17.00‐17.30 nácvik na trenažéri

17.30‐18.00 prestávka

18.00‐18.30 nácvik zostupu do hladiny alfa

18.30‐19.00 bubnovanie okolo ohňa a prechod

19.00‐20.00 večera

[/one_third]

[one_third]

Nedeľa, 4.8.2013

7.00‐ 9.00 raňajky

9.00‐ 10.30 zákon príťažlivosti

10.30‐11.00 prestávka

11.00‐12.30 mentálne techniky: systémy presvedčení, afirmácie, NLP, nástenky vízii…atd.

12.30‐13.00 relaxácia spojená s vizualizáciou

13.00‐14.00 obedu

14:00‐15:00 užitočné tipy, ako môžete ďalej pracovať na svojom osobnom rozvoji

15.00‐16.00 zakončení program a rozlúčenie

16.00 odchod

[/one_third]

[one_third_last]

[/one_third_last]

Vstupenky na 2-denný seminár Firewalking

[one_fourth]

[/one_fourth]

[one_half][box type=”shadow”]

Vstupenka

cena: 185€

  vstup na 2-denný seminár s Renatou Kronowetterovou
  chôdza po žeravých uhlíkoch
  pitný režim počas celého dňa a polpenzia

  [/box][/one_half]

  [one_fourth_last]

  [/one_fourth_last]

  Ubytovanie

  Ubytovanie počas seminára je vo Vašej réžii a môžete si ho zabezpečiť nasledovne:

  1/ pre ubytovanie v priestoroch Motela na vrchu Pezinská Baba prosím kontaktujte pani Hromníkovú, tel. 0903 205 403. Cena za noc/os. je 30€ vrátane raňajok. Ubytovanie má v skutočnosti vyšší štandard ako uvádzané *** a je vo veľmi príjemnom horskom prostredí. Pri rezervácii uveďťe, že ste účastníkom Firewalkingu.

  2/ pre ubytovanie v lyžiarskej chate “chata Korenný vrch” ( cca 2 minúty pohodlnej chôdze od motela) v cene 15 €/osoba/noc kontaktujte prosím pani Minárikovú, 0907 989 328. Táto cena nezahŕňa raňajky, ale je možné si ich zakúpiť priamo v chate podľa ponúkaného menu reštaurácie. Nie každá izba v tejto chate má vlastnú kúpeľňu. Malá sprcha a toaleta sú k dispozícii spoločné na chodbe. Izby sú 3 a 4- lôžkové. Zariadenie izieb je nové a veľmi pekné.

  [one_third][/one_third]

  [one_third][/one_third]

  [one_third_last][/one_third_last]

  VÝHODNÁ CENA PRI ZAKÚPENÍ DVOCH A VIAC VSTUPENIEK

  [one_half]

  Cena za 1 vstupenku:

  185€

  [/one_half]

  [one_half_last]

  Cena za 2 vstupenky:

  330€ (ušetríte 40€, 165€ na osobu)

  [/one_half_last]

  [one_third]

  Kontakty:

  Lucia Stašeková

  Email: Lucia@realwoman.sk

  Mobil: 0908 892 591

  [/one_third]

  Objednávka vstupeniek

  [two_third_last]
  [box type=”signup”]

  * označené polia sú povinné


  Vyberte si vstupenku *

  Váš plánovaný príchod *

  [/box]
  [/two_third_last]

Vložiť komentár